خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پردیس امیرکبیر هم خوبه ولی یه نکته رو در نظر بگیر وقتی وارد دانشگاه بشی کلی درس سرت میریزه اونم توی دانشگاهی مثل امیرکبیر! به نظرم کارکردن همزمان با تحصیل زیاد جالب نیست و به درست آسیب میزنه...
      منم میگم اگه نگرانی مالی نداری امیرکبیر وگرنه فردوسی ، دوریش رو هم باید تحمل کنید دیگه

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام خدمت دوستان انجمن

من هم رتبه م ۴۲۰۰ شده و پردیس امیرکبیر(کسی از هزینه اش اطلاعی داره ؟!؟)،علوم کامپیوتر خوارزمی کرج و زنجان و... رو هم آوردم

پیشنهاداتتون رو لطفا مطرح کنید
      (خودم ساکن کرج هستم)

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-AGHA نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان انجمن

من هم رتبه م ۴۲۰۰ شده و پردیس امیرکبیر(کسی از هزینه اش اطلاعی داره ؟!؟)،علوم کامپیوتر خوارزمی کرج و زنجان و... رو هم آوردم

پیشنهاداتتون رو لطفا مطرح کنید
      (خودم ساکن کرج هستم)
      اینطوری که من شنیدم ترمی 8 تومن هست و خوابگاه نداره. هزینه ی کل تحصیلم زده بود 80 تومن توی خود سایتش.

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از راه برنامه نویسی اگه تا حالا کار نکردید و تجربه ندارید فک نکنم ماهی بیشتر از 500 تومن در بیارید
      اما اگه حرفه ای باشید و با تجربه ماهی 2 میلیونم تلاش کنید در میارید

6. Top | #36
      TAT
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فقط یه چیزی:

اگر در امد نمیتونین داشته باشین

کلی پول و نریزین تو این دانشگاه ها

که فوقش 8 سال اسمش روتون هست

اگر دانشگاه سراسری میارید
      که یقینا میارید

دانشگاه سراسری رو انتخاب کنین

عاقلانه فکر کنیم.

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از نظر منی که کارشناسی امیرکبیر بودم و واقعا عاشق این دانشگاهم ولی اگه فکر می کنید که میتونید با مدرک پولی یعنی همون پردیس این دانشگاه اپلای بگیرید این همه هزینه کنید واقعا 80 میلیون هزینه زیادیه برای مدرکی که شاید اگه وضع به همین منوال پیش بره و بدتر هم بشه تا آخر عمر نتونم حتی هزینه تحصیلتون رو در بیارید درسته که هزینه پردیس 7 8 سال رشته پزشکی شاید چیزی نزدیک به 120 میلیون تومن بشه ولی حداقلش اینه طرف حداقل میتونه هزینه تحصیلشو کسب کنه ولی واقعا ارزش نداره واسه رشته های ریاضی و مهندسی انقدر هزینه کنید مگر این که انقدر کاربلد باشید که بتونید پول خوبی باهاش در بیارید یا باهاش واسه یه دانشگاه معتبر اپلای بگیرید

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bigle نمایش پست ها
      چرا فکر می کنیم که کسانی که پردیس میرن فقط به خاطر پولی که دارن میرن ؟؟ بچه هایی که قطعا خیلی زحمت کشیدند یک زمانی بود که پردیس اصلا رتبه نمی خواست ولی الان اینطوری نیست بچه ها دید گاهتون رو عوض کنید اونموقع باید به بچه های شبانه هم بگین چرا با روزانه ها کلاستون یکی هستش؟؟ اصلا منطقی نیست
      دیدگاهتون رو عوض کنید وگرنه زمانه عوض می کنه ممون
      نه کسی نمی گه پولدار باشی با هر رتبه ای می تونی پردیس بری! الان رتبه ای که پردیس می خواهد توی خیلی از رشته ها اختلاف چندانی با سراسری نداره! یا کسی که پردیس می ره خیلی از رشته های سراسری شهرستان هم قبول می شه ولی چون می خواد تو شهر خودش یا دانشگاه خوب باشه پردیس رو انتخاب می کنه.
      ولی موضوع اینه که چرا به جای افزایش ظرفیت روزانه،افزایش کمک به عدالت آموزشی یا تجهیز دانشگاه های شهرستان هرسال دارن به ظرفیت پردیس اضافه می کنن؟مشکل ما با دانشجوهای پردیس نیست با سیاستیه که پردیس در پیش گرفته و احتمالا کم کم می خوان ظرفیت روزانه های خوب رو به هزار و زیر هزار برسونن و ظرفیت پردیس رو چندده هزار....

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      شهریش ترمی بیشتر از 8 در میاد ابله چجوری حساب کردی ترمی 4 تومن میشه ؟ : |

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خوبی ببخشید میخواستم ازت بپرسم چیشد رفتی پردیس چون منم یه مشکل مشابه تو دارم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن