خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina_77 نمایش پست ها
      سلام

من نمیخام به همین سادگیا ولت کنم

بریم سرا ادامه ی سوالا:

41اهل بزن بزن و دعوا هستی؟

42اگه یه روز بین مامانت و زنت گیر کنی و مجبور شی طرف یکیشون رو بگیری وسط دعوا.....طرف کی رو میگیری؟

43پسر مامانی هستی؟آب میخوری به مامانت هم میگی؟

44رقصدینت تو چه لولیه؟میری مهمونی مث یخ میشینی یه گوشه فقط دست میزنی یا از اونایی که میپرن وسط مجلسو گرم میکنن؟

45از صدای خودت خوشت میاد؟
      آره یا نه کافی نیست
      شرح بده چرا و به چه دلیل

46از بین شبکه های این ور اب و اون ور آب از هر کودوم یکی رو نام ببر که بیشتر رو اون فوکوس داری

47لهجه داری؟

48از مارمولک میترسی؟با جیغ و داد میگی ددی بیا برام بکشش یا خودت دست به کار میشی؟

49خجالت نمیکشی برای جمع کردن تشکر و امتیاز تاپیک میزنی؟
      تبریک روز دختر بهانه بود
      حیف دل اون همه دختر که خوشحال شدن یه پسر تاپیک زده
      خجالت بکش بازم

50عکسای سن بلوغت رو نگه داشتی یا همشو سوزوندی؟
      راستشو بگو به من
      1، نه...از دعوا میترسم ..جایی دعوا شه در میرم
      2، خدا اون روزو نیاره طرف کسی که درست میگه
      3،اره هستم ...تو ابتدایی هم یه موقع هایی مامانمو بیدار میکردم منو ببره دشویی
      4، نقش مجسمه دارم تو عروسیا با یه حالت اخم که کسی به زور مجبورم نکنه برقصم
      5، صدامو همین طوری که میشنوم معمولیه ولی ...وقتی ضبط میکنم صدامو انگار صدای گوریل میاد بیرون ..خیلی بد صدام ضبط میشه
      6،م ا ه و ا ر ه نداریم شبکه های این ور اصن ارزش نام بردنم ندارن خدایی
      7،فقد تو خونه با لهجه حرف میزنم
      8، مارمولک که ترس نداره که ولی سوسک عنکبوت جایی ببینم پدر گرامیو خبر میکنم
      9،اگ چیزی غیر اون میگفتم که دهنمو سرویس میکردی شبش تو نت بودم فهمیدم فرداش روز دختره گفتم تاپیک بزنم انجمن از این حال و هوا در بیاد
      10،اخ اخ نمیدونم چرا همه تو سن بلوغ عین چیز میمونن
      اره چن تاییش هس ...روم نمیشه نیگا کنم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط satar98 نمایش پست ها
      تا حالا تو سالن دعوا كردي؟؟!!
      با نظريه ٦٥=٤٥ موافقي؟؟!!
      هردوش نه

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      @mina_77
      شجره نامه اجدادش مونده هنوز نپرسیدی
      خب باز امدم
      ۱. نقاشی ات خوبه؟
      ۲. میناچرا اینقدر سوال میپرسه؟
      ۳. از داوطلب شدنت برا صندلی داغ پشیمونی؟؟
      ۴.صندلیت درجه اش بالا رفته یا نه؟
      ۵. از دوران ابتداییت چیزی یادگاری داری؟
      ۶. اگه یه دختر بهت بگه بهت علاقه داره چکار میکنی؟
      ۷. پاپیون یا کراوات یا هیچی؟
      8. خاله هاتو میدوستی یا عمه هاااا؟؟
      ۹. اهل ورزش هستی؟ چه رشته ای؟
      ۱۰. رانندگی بلدی؟
      فعلا بابای

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها
      @mina_77
      شجره نامه اجدادش مونده هنوز نپرسیدی
      خب باز امدم
      ۱. نقاشی ات خوبه؟
      ۲. میناچرا اینقدر سوال میپرسه؟
      ۳. از داوطلب شدنت برا صندلی داغ پشیمونی؟؟
      ۴.صندلیت درجه اش بالا رفته یا نه؟
      ۵. از دوران ابتداییت چیزی یادگاری داری؟
      ۶. اگه یه دختر بهت بگه بهت علاقه داره چکار میکنی؟
      ۷. پاپیون یا کراوات یا هیچی؟
      8. خاله هاتو میدوستی یا عمه هاااا؟؟
      ۹. اهل ورزش هستی؟ چه رشته ای؟
      ۱۰. رانندگی بلدی؟
      فعلا بابای
      1، نقاشیم اره خوبه...خودم خوشم میاد
      2، مینا من مورد مناسبی نیستما
      3، نه
      4، بازم قابل تحمله
      5، اره یه جا سوییچی که معلممون بهمون داد
      6، چه سوال خوبی توی سریال تو زیبایی هم همین شکلی بود ...پسره مغرور ...دختره هم عاشق پسره...اینقد پیله شد تا پسره هم عاشقش شد
      ببینم زیاد پیله شه میگیرمش البته تو خاب تو سریال پسره اینقد خوشگل بود ( همون جانگ گیون سوک ) منم عاشقش شدم دیگ دخترا که هیچی ...کی میاد پیله من شه
      7، پاپیون
      8، عمه ندارم فقد خاله
      9، نه ...ولی دویدن و بدمینتون رو دوس دارم ...هیشکدومم ماشالا انجام نمیدم
      10، خخخخخخخخخ نه ..تو بازیا که دس فرمونم خوبه ...ولی راستیتش میترسم
      ولی چیکا کنم سال بعد بابام مجبورم میکنه بگیرم !
      فلن بای ؟؟؟ بازم سوال دارین ؟؟ چرا پسرا هیجی نمپیرسن ؟ بزار همین خودت و مینا بیاین رو صندلی میدونم چیکارتون کنم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      اینم یه چند تا سوال
      (دختر خانوما خوب یادبگیرین سوالتو برای شخصیت شناسی همسرشون خوبه! تو جلسات خواستگاری از خواستگارتون بپرسین!)

1) نظم و ترتیب؛ سرموقع به کار می روید؟ برنامه ریزی برای زندگی دارید؟ چند درصد کارهایتان طبق برنامه انجام می شود؟ چه کسی شما را در مرتب کردن اتاقتان یا پیدا کردن وسایلتان یاری می دهد؟
      2) ساعات برنامه روزانه شما چگونه است؟ (ساعت خواب، ساعت بیداری، موقع صبحانه خوردن، ساعت مطالعه)

3) گوشه گیری؛ وقتی برای اولین بار به یک جمعی وارد می شوید چه می کنید؟ در جمع فامیل و دوستان چه می کنید؟

4) گوینده ی جمع معمولاً کیست؟ چقدر مخاطب قرار می گیرید و چقدر مخاطب قرار می دهید؟

5) اراده و قدرت تصمیم گیری؛ معمولاً چند درصد تصمیم هایتان منجر به عمل می شود؟ چند درصد تصمیم های مهم تان را خود می گیرید؟ کمک دیگران در تصمیم گیری شما به چه صورت است؟
      6) پشتکار؛ چند درصد کارهایتان را به پایان می رسانید؟

7) زود رنجی؛ از دست چه چیزهایی ناراحت می شوید؟ آیا احساس می کنید چیزهای زیادی هستند که شما را ناراحت می کنند؟
      8) غرور؛ در تصمیم گیری ها چقدر از نظریات دیگران استفاده می کنید؟ چقدر برای کارهایتان احتمال اشتباه کردن می گذارید؟

9) دهن بینی؛ چقدر حرف مردم برایتان مهم است؟ آیا همیشه قضاوت مردم در مورد شما درست بوده است؟
      10) خودنمایی؛ چقدر دوست دارید دیگران از شما تعریف کنند؟

11) به اندازه حرف زدن- وراجی؛ به نظر دیگران در صحبت کردن هایتان چقدر حاشیه می روید؟ به نظر شما آیا نباید انسان همیشه حرفی برای گفتن داشته باشد؟ آیا دوست دارید در تمام مسائل نظر دهید؟
      12) نشاط؛ اوقات فراغت خود را به چه چیزهایی اختصاص می دهید؟

13) در مقابل اشتباه دیگران چگونه برخوردی می کنید؟

14) تا حالا شده کسی به شما بگوید غیبت شما را کرده است چه عکس العملی نشان داده اید؟

15) انتقاد؛ شما از دیگران چگونه انتقاد می کنید و دوست دارید از شما چگونه انتقاد کنند؟

16) چگونه عیب های دیگران را به آن ها می گویید؟ رک بودن در انتقاد را چقدر قبول دارید؟

17) انتقاد چه کسانی را می پذیرید؟ و فرد انتقاد کننده باید چه خصوصیاتی داشته باشد که شما بپذیرید؟
      18) انتقاد پذیری- خویشتن داری؛ اگر کسی اشتباهات و عیب هایتان را به شما گفت چگونه برخورد می کنید؟ اگر پیش دیگران و به شکل بدی گفت چه می کنید؟

19- خوش بینی؛ به نظر شما آیا با این همه مشکلات و گرفتاری ها، می توان به یک زندگی متعادل امیدوار بود؟ چقدر می توان به وقایع و انفاقات زندگی خوش بین بود؟

20) قاطع بودن؛ وقتی تصمیم آخر را می گیرید، چه عواملی در منصرف شدن شما می تواند دخیل باشند؟

21) شوخ طبعی، بذله گویی تا چه حد خوب است؟ هجو و هزل چیست؟ آیا شما را به عنوان یک آدم شوخ طبع می شناسند؟

22) سازنده بودن؛ در مشکلاتی که پیش می آید، سعی می کنید چقدر نظر و پیشنهاد دهید و به حل مساله کمک کنید؟

23) آیا نظرات شما معمولاً راه گشا هست؟
      24) آیا می شود در هر موقعیتی وضع بهتری ایجاد کرد؟

25) بد زبانی و ترش رویی؛ در مقابل کسی که بد زبان است، چه رفتاری می کنید؟ آیا به کسی که ترش روست حق می دهید.
      26) محیط چقدر در پیروزی یا شکست انسان ها تأثیرگذار است؟

27) قناعت؛ در صورت گرفتاری مالی در زندگی چگونه خود را تطبیق می دهید؟
      28) اگر اتفاقی برای شما بیفتد که مجبور باشید با نصف درآمد فعلیتان زندگی کنید چه می کنید؟ و تا چه میزان می توانید خود را با شرایط تطبیق دهید؟

29) اعتراف به اشتباه کردن؛ اشتباهات دیگران چه تأثیری در کار و رفتار شما دارند؟
      30) تعطیلات آخر هفته را چه می کنید؟

31) وسایل ارتباط جمعی چقدر وقت شما را می گیرد؟ (تماشای تلویزیون- ماهواره- اینترنت- روزنامه- مجله- رادیو و ...)

32) برنامه های مورد علاقه ی شما کدام هستند؟ چقدر وقت شما را می گیرد؟

33) گذشت؛ در صورت تداخل با برنامه های تلویزیونی مورد علاقه ی دیگران چه می کنید؟
      34) اگر از دست کسی دلخور هستید، چگونه ابراز می کنید؟ در مورد آن با کسی صحبت می کنید؟

35) آیا در خانواده یا دوستان فرد سیگاری دارید؟ نظرتان در این مورد چیست؟
      36) تا چه حد به آراستگی خود در خانه و یا بیرون اهمیت می دهید؟

37) دوست دارید چه هدیه هایی بگیرید؟
      38) در مهمانی ها تا چه اندازه رعایت حال میزبان را می کنید؟ چه کسی برای رفتن اول پیش قدم می شود؟

39) خجالتی؛ در جمع چقدر احساس راحتی می کنید؟
      40) در تنهایی خودتان چه می کنید؟

41) وقت هایی که در خانه تنها می مانید وقت خود را با چه چیزی پر می کنید؟

42) درک متقابل؛ دوست دارید در مقابل سختی کار شما، همسرتان چه رفتاری داشته باشد؟

43) استقلالی مالی؛ در تامین منابع مالی زندگی تان، تا چه حد به ارث و میراث اهمیت می دهید؟
      44) انتطارات شما از پدر و مادر من در دوران عقد چیست؟

45) هر کس در مواقعی از زندگی دچار خستگی کاری یا فکری می شود، در این مواقع معمولاً چه می کنید؟ و دوست دارید با شما چگونه رفتار شود؟
      46) آرامش و خونسردی؛ وقتی کسی دچار حادثه ای می شود، چه کاری را انجام می دهید؟

47) آینده نگری؛ چقدر در برابر بیماری ها از خود محافظت می کنید؟ آیا پیش گیری می نمایید؟

48) چه چیزهایی در زندگی شما را را ناراحت می کند؟

49) رفیق بازی- وابستگی به والدین؛ در مسافرت ها مایلید به غیر از همسرتان چه کسی باشد و چه کسانی نباشند؟
      50) قد بودن، سخت گیری؛ چقدر روی حرف خودتان تاکید دارید؟ نظر دیگران در این زمینه چیست؟

51) توقع داشتن؛ چقدر می خواهید دیگران شما را در سختی ها و مشکلات درک کنند؟
      52) امید داشتن- خوش بینی: چقدر به آینده امید دارید؟ چرا؟

53) آیا از کارهای گذشته ی خود کاملاً راضی هستید؟ گذشته ی خوبی داشته اید؟ چرا؟

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrus the Great نمایش پست ها
      سلام
      اینم یه چند تا سوال
      (دختر خانوما خوب یادبگیرین سوالتو برای شخصیت شناسی همسرشون خوبه! تو جلسات خواستگاری از خواستگارتون بپرسین!)

1) نظم و ترتیب؛ سرموقع به کار می روید؟ برنامه ریزی برای زندگی دارید؟ چند درصد کارهایتان طبق برنامه انجام می شود؟ چه کسی شما را در مرتب کردن اتاقتان یا پیدا کردن وسایلتان یاری می دهد؟
      2) ساعات برنامه روزانه شما چگونه است؟ (ساعت خواب، ساعت بیداری، موقع صبحانه خوردن، ساعت مطالعه)

3) گوشه گیری؛ وقتی برای اولین بار به یک جمعی وارد می شوید چه می کنید؟ در جمع فامیل و دوستان چه می کنید؟

4) گوینده ی جمع معمولاً کیست؟ چقدر مخاطب قرار می گیرید و چقدر مخاطب قرار می دهید؟

5) اراده و قدرت تصمیم گیری؛ معمولاً چند درصد تصمیم هایتان منجر به عمل می شود؟ چند درصد تصمیم های مهم تان را خود می گیرید؟ کمک دیگران در تصمیم گیری شما به چه صورت است؟
      6) پشتکار؛ چند درصد کارهایتان را به پایان می رسانید؟

7) زود رنجی؛ از دست چه چیزهایی ناراحت می شوید؟ آیا احساس می کنید چیزهای زیادی هستند که شما را ناراحت می کنند؟
      8) غرور؛ در تصمیم گیری ها چقدر از نظریات دیگران استفاده می کنید؟ چقدر برای کارهایتان احتمال اشتباه کردن می گذارید؟

9) دهن بینی؛ چقدر حرف مردم برایتان مهم است؟ آیا همیشه قضاوت مردم در مورد شما درست بوده است؟
      10) خودنمایی؛ چقدر دوست دارید دیگران از شما تعریف کنند؟

11) به اندازه حرف زدن- وراجی؛ به نظر دیگران در صحبت کردن هایتان چقدر حاشیه می روید؟ به نظر شما آیا نباید انسان همیشه حرفی برای گفتن داشته باشد؟ آیا دوست دارید در تمام مسائل نظر دهید؟
      12) نشاط؛ اوقات فراغت خود را به چه چیزهایی اختصاص می دهید؟

13) در مقابل اشتباه دیگران چگونه برخوردی می کنید؟

14) تا حالا شده کسی به شما بگوید غیبت شما را کرده است چه عکس العملی نشان داده اید؟

15) انتقاد؛ شما از دیگران چگونه انتقاد می کنید و دوست دارید از شما چگونه انتقاد کنند؟

16) چگونه عیب های دیگران را به آن ها می گویید؟ رک بودن در انتقاد را چقدر قبول دارید؟

17) انتقاد چه کسانی را می پذیرید؟ و فرد انتقاد کننده باید چه خصوصیاتی داشته باشد که شما بپذیرید؟
      18) انتقاد پذیری- خویشتن داری؛ اگر کسی اشتباهات و عیب هایتان را به شما گفت چگونه برخورد می کنید؟ اگر پیش دیگران و به شکل بدی گفت چه می کنید؟

19- خوش بینی؛ به نظر شما آیا با این همه مشکلات و گرفتاری ها، می توان به یک زندگی متعادل امیدوار بود؟ چقدر می توان به وقایع و انفاقات زندگی خوش بین بود؟

20) قاطع بودن؛ وقتی تصمیم آخر را می گیرید، چه عواملی در منصرف شدن شما می تواند دخیل باشند؟

21) شوخ طبعی، بذله گویی تا چه حد خوب است؟ هجو و هزل چیست؟ آیا شما را به عنوان یک آدم شوخ طبع می شناسند؟

22) سازنده بودن؛ در مشکلاتی که پیش می آید، سعی می کنید چقدر نظر و پیشنهاد دهید و به حل مساله کمک کنید؟

23) آیا نظرات شما معمولاً راه گشا هست؟
      24) آیا می شود در هر موقعیتی وضع بهتری ایجاد کرد؟

25) بد زبانی و ترش رویی؛ در مقابل کسی که بد زبان است، چه رفتاری می کنید؟ آیا به کسی که ترش روست حق می دهید.
      26) محیط چقدر در پیروزی یا شکست انسان ها تأثیرگذار است؟

27) قناعت؛ در صورت گرفتاری مالی در زندگی چگونه خود را تطبیق می دهید؟
      28) اگر اتفاقی برای شما بیفتد که مجبور باشید با نصف درآمد فعلیتان زندگی کنید چه می کنید؟ و تا چه میزان می توانید خود را با شرایط تطبیق دهید؟

29) اعتراف به اشتباه کردن؛ اشتباهات دیگران چه تأثیری در کار و رفتار شما دارند؟
      30) تعطیلات آخر هفته را چه می کنید؟

31) وسایل ارتباط جمعی چقدر وقت شما را می گیرد؟ (تماشای تلویزیون- ماهواره- اینترنت- روزنامه- مجله- رادیو و ...)

32) برنامه های مورد علاقه ی شما کدام هستند؟ چقدر وقت شما را می گیرد؟

33) گذشت؛ در صورت تداخل با برنامه های تلویزیونی مورد علاقه ی دیگران چه می کنید؟
      34) اگر از دست کسی دلخور هستید، چگونه ابراز می کنید؟ در مورد آن با کسی صحبت می کنید؟

35) آیا در خانواده یا دوستان فرد سیگاری دارید؟ نظرتان در این مورد چیست؟
      36) تا چه حد به آراستگی خود در خانه و یا بیرون اهمیت می دهید؟

37) دوست دارید چه هدیه هایی بگیرید؟
      38) در مهمانی ها تا چه اندازه رعایت حال میزبان را می کنید؟ چه کسی برای رفتن اول پیش قدم می شود؟

39) خجالتی؛ در جمع چقدر احساس راحتی می کنید؟
      40) در تنهایی خودتان چه می کنید؟

41) وقت هایی که در خانه تنها می مانید وقت خود را با چه چیزی پر می کنید؟

42) درک متقابل؛ دوست دارید در مقابل سختی کار شما، همسرتان چه رفتاری داشته باشد؟

43) استقلالی مالی؛ در تامین منابع مالی زندگی تان، تا چه حد به ارث و میراث اهمیت می دهید؟
      44) انتطارات شما از پدر و مادر من در دوران عقد چیست؟

45) هر کس در مواقعی از زندگی دچار خستگی کاری یا فکری می شود، در این مواقع معمولاً چه می کنید؟ و دوست دارید با شما چگونه رفتار شود؟
      46) آرامش و خونسردی؛ وقتی کسی دچار حادثه ای می شود، چه کاری را انجام می دهید؟

47) آینده نگری؛ چقدر در برابر بیماری ها از خود محافظت می کنید؟ آیا پیش گیری می نمایید؟

48) چه چیزهایی در زندگی شما را را ناراحت می کند؟

49) رفیق بازی- وابستگی به والدین؛ در مسافرت ها مایلید به غیر از همسرتان چه کسی باشد و چه کسانی نباشند؟
      50) قد بودن، سخت گیری؛ چقدر روی حرف خودتان تاکید دارید؟ نظر دیگران در این زمینه چیست؟

51) توقع داشتن؛ چقدر می خواهید دیگران شما را در سختی ها و مشکلات درک کنند؟
      52) امید داشتن- خوش بینی: چقدر به آینده امید دارید؟ چرا؟

53) آیا از کارهای گذشته ی خود کاملاً راضی هستید؟ گذشته ی خوبی داشته اید؟ چرا؟
      یا ابرفرز
      1،خودم منظم و تمیزم...ولی اتاقم زیاد نه ...رو میزم همیشه شلوغه...ولی همیشه به موقع یا حتی زودتر جایی که میخام میرم
      2، دوشب میخابم تا 11 ! نیم ساعت صبحونه ...بقیشم با گوشی یا لپ تاب
      3، من خیلی خجالتی ام ...وقتی یه جا بیشتر از دوسه نفر باشن معذب میشم...بخام حرف بزنم زبونم میچرخه سوتی میدم
      4، تو جمع اصن نمیتونم حرف بزنم ..ینی تعطیلم تو این مورد ...موندم تو دانشگاه چه غلطی کنم ...البته این مورد از وقتی اومدم دبیرستان شرو شده ..قبل اون نبود !
      5،تصمیم هارو خودم میگیرم ولی یک درصد به موفقیت میرسه
      6،یه کاریو شرو کنم تا تهش میرم...مثلن یه بازیو شرو کنم تا تهش میرم دگ
      7،از دروغ و غیبت دیوونه میشم...یه چیزیو نتونم پیدا کنم دیگ دیوونه دیوونه میشم. ..اها خیلیییییی بدم میاد یکی بهم دستور بده....چن روز پیش برادر گرامی گف برام لیوان بیار منم اینقد کفری شدم دوس داشتم بزنمش ...پس بهم دستور ندید...البته منم دستور نمیدم...کارامو خودم انحام میدم
      8، مغرورم لجباز...زیاد بحرف بقیه گوش نمیدم !
      9، دهن بین تا حدودی هستم...قضاوت مردم خیلی اذیتم میکنه...تو این مورد دوس داشتم میتونستم فکر مردمو بخونم
      10، غریبه تعریف کنه خوشم میاد ..ولی خانواده نه !
      11، تو بحثی که نظرمو نخان دخالت نمیکنم ..نمومنش تو خونه...اخه خودم میدونم برا حرف من تره هم ریز نمیکنن واس همون هیچی نمیگم !
      12، این جا...تل...گیم...فیلم ...دشویی...یخچال ...!
      13،کسی مقابل من دچار اشتباه نشده تا حالا !
      14، نه کسی جرئت نکرده بهم بگه
      15،من از خونواده انتقاد نمیکنم ...کلن به هیشکی کاری ندارم....کسی ازم انتقاد کنه عصبانی میشم ولی بعدش صددرصد خودمو درست میکنم !
      16، رک هستم ...ولی یه سری چیزارو نمیشه به طرف گف
      17، هرکی باشه....باید خودش انتقاد منو گوش کنه تا منم گوش کنم !
      18، اون فرد احتمالا یاد نگرفته نقد کردنو که تو جمع عیب ادمو میگه..همونجا دهنشو سرویس میکنم والا
      19، من دوساله به لطف یکی از دوستان همه ی افکار منفیو ریختم بیرون ...بسیار خوش بینم هستم !
      20، ترس
      21، اره من خیلی شوخ طبعم و عاشق کرم ریختن ...حال میده خدایی
      22، تو اون سواله گفتم کسی به نظرم اهمیت نمیده 23، نخیر
      24، نه ..همین الان یه موقعیتی هس ...من نمیتونم کاریش کنم...ینی خیلی وقته هس ...ولی کاری از دستم برنمیاد
      25، این جور ادمارو جوابشونو ندید خودشون خفه میشن
      26،خیلی...مسلما محیطی که توش شادی و عشق هس تا محیطی که همش جنگ و دعواس تاثیرش تو همه چی بیشتره ...تو همه چی ...
      27، چن سال پیش وضعیت مالی. مون به طور افتضاحی بد شده بود...من رعایت بابامو میکردم ...خدا نکنه واس کسی پیش بیاد
      28، خرجای اضافیو کم کنی...مشکلی پیش نمیاد ...خودم تجربه چن ساله داشتم ...وقتی که یه هزاری به طور تو خونه بود !
      29، اشتباه دیگران مخصوصن خونواده رو ادم تاثیر میزاره دگ ...نگم بهتره
      30، بازم تل یخچال دشویی !
      31، فقط نت ..تی وی هم فقد یه دورهمی ...!
      32، یه زمانی گیم بود والبته الانم هس ...ولی فلن نمیتونم بازی کنم
      33، دعوا راه میفته
      34، نه به هیشکی نمیگم ...بعد چن روز عادی میشه و باهاش حرف میزنم
      35، نچ...یکی سیگار بکشه میکشمش
      36،خییییلیییییی
      37، فلن یه ps4.. مرسی
      38، ........ !!!!
      39،خیلی خجالتی ام !
      40،خیالبافی....خیلی حال میده
      41، معمولن خونه تنها نیستم ...باشمم همون کارای همیشگی
      42، فقد غر نزنه
      43، یه خونه درپیتی ام شد ارث اخه
      44، پول بدن بهم .. تادهنمو سرویس نکنن. !!!
      45، کسی متوجه خستگیم نمیشه...میگیرم میخابم فقد !!
      46،دهنم سرویس میشه باووو
      47، این مورد خیلی ...طوریکه جدیدن این مورد ینی خوردن اب نیم ساعت قبل غذا و دوساعت بعد غذا رو هم رعایت میکنم...سلامتی نعمت بزرگیه
      48، ترس از آینده لیده تو اعصابم !
      49، زیاد رفیق باز نیستم...مسافرت با همسرهم کسی نیاد دگ مخصوصن بچه فامیل
      50، خیلی ...میگن خیلی لجبازم ...حرف حرف خودمه
      51، زیاد...ولی کسی نمیتونه منو درک کنه وقتی تو موقعیت من نیس...کسیم که میگ لاف زده !
      52، امید دارم بعلاوه ترس
      53، اوووم....اره گذشته خوبی بود...ولی میشد قشنگ تر باشه

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      Up

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1 : علم برتر است یا ثروت ؟

2 : اگه PS4 داشتی ایدی تو چی میذاشتی ؟

3 : پسر مورد علاقت تو فروم ؟

4 : دختر مورد علاقت تو فروم ؟

5 : دوست داری از سنی که الان داری بزرگتر بشی ؟

6 : اگه فوش دادن ازاد میشد اول که به کی فوش میدادی ؟

7 : دوست داری زن آیدنت اهل کدوم کشور باشه ؟
      اگه ایران . کدوم استان ؟؟؟

8 : تا حالا شده توی W.C باشی برق بره ؟
      اگه اره . چیکار کردی ؟

9 : تا حالا شده بقیه کاری که دوست نداری بدونن انجام میدی رو بفهمن ؟
      اگه اره . چه کاری ؟

10 : تا حالا شده ییه دخترو ببینی با خودت فک کنی این همونه که میخواستی ؟

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      1 : علم برتر است یا ثروت ؟

2 : اگه PS4 داشتی ایدی تو چی میذاشتی ؟

3 : پسر مورد علاقت تو فروم ؟

4 : دختر مورد علاقت تو فروم ؟

5 : دوست داری از سنی که الان داری بزرگتر بشی ؟

6 : اگه فوش دادن ازاد میشد اول که به کی فوش میدادی ؟

7 : دوست داری زن آیدنت اهل کدوم کشور باشه ؟
      اگه ایران . کدوم استان ؟؟؟

8 : تا حالا شده توی W.C باشی برق بره ؟
      اگه اره . چیکار کردی ؟

9 : تا حالا شده بقیه کاری که دوست نداری بدونن انجام میدی رو بفهمن ؟
      اگه اره . چه کاری ؟

10 : تا حالا شده ییه دخترو ببینی با خودت فک کنی این همونه که میخواستی ؟
      1، قطعن ثروت ...الان درس میخونی بیکاری.. ولی پول باشه تمومه دگ
      2،بازم Amsterdam هر جا امستردام دیدین منم
      3، زاپاتا و سعید !
      4، یه نازنین بود...هر وق میومد باهاش کل کل میکردم...ولی نمیدونم چرا نیومد دیگ دعوا کنیم حالا فکر بد نکنین ...جای خواهر نداشتمه
      5، نه ..اصن دوس ندارم بزرگ شم
      6، به خودت که این سوالو پرسیدی
      به هر کی که بیاد تاپیک بزنه از الان میشه ؟؟؟!!!!
      7،اصولن کره ایا خیلی خوشگلنا ولی خب هموطن بهتره دیگ..همشهری خودم باشه بازم بهتر تر
      8، نه پیش نیومده ...ولی جالبه بدونی میرم دشویی لامپ روشن نمیکنم یه لامپ اون اول دشویی هس ...نمیدونم چطوری بگم ..همونو روشن میکنم یه نور کوچولویی میفته تو دشویی.. که ببینم پامو کجا بزارم همون بسه !
      9، کلی فک کردم اخرش این یادم اومد
      از این هب هب ها !!! بابام برام خریده بود بعد که محتویاتشو جویدم تموم شد ..می رفتم تو حیات مورچه ریزارو جم میکردم می ریختم توش...عاشقشون بودم به عالمه جم کردم ..بعد درشو بستم میخاستم نگهشون دارم روز بعد دوباره رفتم جم کنم درشو وا کردم یه بوی گندی اومد بیرون...مورچه های بدبخت تلو تلو میخوردن بازم جم کردم درشو بستم...بعدش مامانم فهمید کلی حرف و دعوا که نکن گناه دارن
      بچه بودم خو
      10،ارررره تو فیلما زیاد شده

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ..............................................
      :: به به داش آمستردام ......... خیلی بزرگواری ! ::
      :: خب فعلن واسه شروع با 5 تا سوال پیش میریم تا بعد منتظر سوالای بعدیمان باااااااااااش ..... !
      1- سریال خارجی مورد علاقت ؟!؟
      2- با یه دختر دوماه صبح تا شبی (یعنی شبش خونه خودتون باشی !) کنار هم تنها باشی ..... عکس العملتو بگو ! :: (سعی کن در شکل واقعی خودتو ببینی و جواب بدی رفیق ... این تجربه خودم بوده میخام بدونم چه جوابی واسش داری !)
      3- ساز مورد علاقت !
      4- چلو نخود بیشتر دوس داری یا چلو پیاز
      5- آینده ایران در 20 سال بعد چی میبینی !؟!

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بر امستردام عزیز.@Amsterdam
      با چند تا سوال شروع میکنیم
      1. منو دوس داری یا خودتو؟
      2. pes بهتره یا fifa ؟
      3. توی انجمن با کی رابطه ات بهتره؟
      4. به نظرت سر انجام برجام چی میشه؟
      5. اگه جنسیتت دست خودت بود دوس داشتی پسر باشی یا دختر؟
      6. کی ازدواج میکنی؟
      7.استقلال یا پرسپولیس؟
      8. نظرت راجع به اینا
      Araz
      wild rose
      mina77
      wickedsick
      Mr.amp98

9. تا حالا شده دست واسه یه تاکسی بلند کنی و اون وایسه و فرار کنی؟
      10. نظرت راجع به فیلم گشت 2
      11. تا حالا صندلی رو از زیر یه نفر کشیدی که بخوره زمین؟
      12. کدوم ماشین رو دوس داری؟
      13. تصورت از من؟
      14. اخرین باری که از بابات حسابی کتک خوردی کی بوده و به خاطر چی؟
      15. میخای مینا رو سر به نیست کنم تا راحت بشی از دستش؟
      16. سبیل دوس داری؟

خب سوالا تموم شد. موفق باشی

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      :: به به داش آمستردام ......... خیلی بزرگواری ! ::
      :: خب فعلن واسه شروع با 5 تا سوال پیش میریم تا بعد منتظر سوالای بعدیمان باااااااااااش ..... !
      1- سریال خارجی مورد علاقت ؟!؟
      2- با یه دختر دوماه صبح تا شبی (یعنی شبش خونه خودتون باشی !) کنار هم تنها باشی ..... عکس العملتو بگو ! :: (سعی کن در شکل واقعی خودتو ببینی و جواب بدی رفیق ... این تجربه خودم بوده میخام بدونم چه جوابی واسش داری !)
      3- ساز مورد علاقت !
      4- چلو نخود بیشتر دوس داری یا چلو پیاز
      5- آینده ایران در 20 سال بعد چی میبینی !؟!
      من پارسال تازه لپ تابمو گرفتم...قبل اون یهpc گندیده بود تا روشن میکردم همه میومدن نیگا کردن این بود که نمیشد هیچ کوفتی ببینم...هنوزم وقت نکردم سریال امریکایی ببینم...ولی یه تو زیبایی کره ای دیدم...خیلی خوشم اومد ...فلن اون بهترین بوده. ...تا بعدن سریال های امریکایی ببینم !
      2، وای صندلیم داغ شد باید تو شرایطش باشم تا بگم...ولی خب سعی میکنم کاریش نداشته باشم !
      این جور کارا گذراس ولی خدا میبینه بعدش پدر ادمو درمیاره ارزش نداره
      4، نخود
      5، چه سوالی والا این طوری که داره پیش میره دختر بچه یه ماهه هم باید روسری سرش کنه....کسایی هم که بی حجابن از ترس چادری میشن...میشیم عربستان دوم
      3، گیتار
      ویرایش توسط Amsterdam : 05 مرداد 1396 در ساعت 13:44

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.amp98 نمایش پست ها
      سلام بر امستردام عزیز.@Amsterdam
      با چند تا سوال شروع میکنیم
      1. منو دوس داری یا خودتو؟
      2. pes بهتره یا fifa ؟
      3. توی انجمن با کی رابطه ات بهتره؟
      4. به نظرت سر انجام برجام چی میشه؟
      5. اگه جنسیتت دست خودت بود دوس داشتی پسر باشی یا دختر؟
      6. کی ازدواج میکنی؟
      7.استقلال یا پرسپولیس؟
      8. نظرت راجع به اینا
      Araz
      wild rose
      mina77
      wickedsick
      Mr.amp98

9. تا حالا شده دست واسه یه تاکسی بلند کنی و اون وایسه و فرار کنی؟
      10. نظرت راجع به فیلم گشت 2
      11. تا حالا صندلی رو از زیر یه نفر کشیدی که بخوره زمین؟
      12. کدوم ماشین رو دوس داری؟
      13. تصورت از من؟
      14. اخرین باری که از بابات حسابی کتک خوردی کی بوده و به خاطر چی؟
      15. میخای مینا رو سر به نیست کنم تا راحت بشی از دستش؟
      16. سبیل دوس داری؟

خب سوالا تموم شد. موفق باشی
      1، اینو بگم چون اعتماد بنفسم کمه از خودم متنفرم
      2، صددرصد فیفا
      3، با همه خوبم...نمیخام دشمنی با کسی داشته باشم
      4، خداکنه تهش به جاهای خوبی برسه...ولی خب یه عده دوس ندارن تحریمها برداشته شه
      5، همین پسر خوبه
      6، هر وق کار و ماشین و یه کم پول واس خریدن گل برای خاستگاری داشتم
      7، هیچکدوم
      8، سختگیر
      مهربون
      زیاد سوال میپرسه
      عالی
      توام که خوفی
      9، نه... اونوقت مامانم بفهمه تیکم میکنه
      10،فیلم ایرانی زیاد نمیببنم ...یه فروشنده و ابد و یک روزو دیدم !
      11،من نه ...ولی داداشم زیاد
      12،واییی ...لامبورگینی
      13،بلند پرواز از رو عکس پروفت گفتما
      14،تا حالا کتک نخوردم فقد یه بار تو مدرسه...کودکستان که بودم دیر اومدم سرکلاس ( داشتم کیم میخوردم !) معلم با کتاب زد تو سرم
      15، چقد میگیری این کارو بکنی ؟ هر چقد بخای میدما
      16، متنفرم...ببین صورت کره ایا چه صافه...میخام اون جوری باشه صورتم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آپ

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام تجدد
      حوصله سوال پرسیدن ندارم
      1. اسم های مورد علاقه ات رو بگو...یکی پسرونه یکی دخترونه؟
      2.غذای مورد علاقت؟
      3. اگه میتونستی سیاره زندگیت رو مشخص کنی کدومو انتخاب میکردی؟
      4.با بچه ها رابطت چطوره؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)