خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سخت ترین و سنگین ترین منابع کنکور

سلام دوستان.این تاپیک برای کسایی هست که منابع روتین کنکور رو کار کردن و میخوان بدونن بعد از این باید برن دنبال کدوم منبع تا بتونن اون حدودا 20 درصد سوالات جدید و ابتکاری که در هر درس هر سال میادو جواب بدن پس خواهشا سنگین ترین و سخت ترین وبه اصطلاح غول مرحله آخر رو در مورد منابع برای هر درس بگید.

2. Top | #2
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      فیزیک موج آزمون
      دیفرانسیل پیشرفته خیلی سبز
      شیمی آزمون خیلی سبز

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شیمی موج ازمون الگو
      زیست ای کیو
      ریاضی موج ازمون الگو
      فیزیک الگو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاشق اینجور تاپیکا و آدمای خاصم مخصوصا 4 درصدی ها این شد تاپیک. آخه حیف نیس آدم وقتش رو روی تاپیکای بیخودی مث احساسات دیروز و امروز و .........
      بگذریم
      کنار هر کتاب سطحش رو با حروف انگلیسی نوشتم

ادبیات:غول مرحله آخر نداریم ولی به نظرم هفت خوان های خیلی سبز Aغول همه ی مراحل هستن
      عربی : آزمون های جامع عربی انتشارات شب افروز(12 تا آزمون جامع تالیفی خفن داره ) A+موج آزمون هم یه منبع سطح بالاسA+

دینی:-----غول خاصی نداریم همه ی کتابا خوبن

زبان: 1201 واژه تکمیلی کنکور
      A+ این کتاب واژه های پرکاربرد کتابای معروف مثل 3000 واژه لانگمن رو جمع آوری در واقع واژه های پرکاربردیه که توی کتابا نیومده ولی خب توی close و reading خیلی به کار میاد

زمین:

ریاضی تجربی :جامع تخته سیاه بابک سادات A+ که توی کتابش برای 60 % برای 80% و برای 100% رو جدا کرده توی قسمت برای 60 درصد فقط تستای کنکوره ولی توی بخش های برای 80 و برای 100 فقط از تستای آزمونای آزمایشی (قلمچی،گزینه2 و سنجش) استفاده کرده

زیست: برای شکست دادن یه غول حتما یه سلاح بزرگ لازم نیس میشه با یه پر هم یه غول رو شکست داد( ولی اگه راهش رو بلد باشی مثلا با پر بکنی توی دماغش
      )
      کتاب درسی+ iq عالیه

فیزیک: موج آزمون A++ و سه سطحی A

شیمی : IQ تقریباA در سطح همون تستای خیلی سبز و مبتکرانه(واجب)-- موج آزمون برای افرایش تسلط کتاب خوبیه A -- فار یه اسلحه اس برای رفتن به جنگ رتبه های برتر +A--شیمی پیشرفته پیش دانشگاهی مبتکران خیلی کتاب قوی ایه تقریبا در سطح فار و حتی قوی تر A+ --- شیمی 3 تکمیلی مبتکران هم یه کتاب قوی ایه و فراتر از فارA++
      و بالاخره میرسیم به آزمون خیلی سبز (غول آخر تر)A+++ تست های قوی برای شکوندن گردن طراح (و حتی رتبه های برتر)

البته شیمی 360 مهرو ماه و 2000 مسئله المپیاد خوشخوان هم هستن ولی در حد غول نیستن

@8MIT8 @dorsa20 @ZAPATA
      @Erfanb314
      @Erfanb314@Erfanb314
      ویرایش توسط amir1378 : 03 مرداد 1396 در ساعت 18:14

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      سلام دوستان.این تاپیک برای کسایی هست که منابع روتین کنکور رو کار کردن و میخوان بدونن بعد از این باید برن دنبال کدوم منبع تا بتونن
      اون حدودا 20 درصد
      سوالات جدید و ابتکاری که در هر درس هر سال میادو جواب بدن پس خواهشا سنگین ترین و سخت ترین وبه اصطلاح غول مرحله آخر رو در مورد منابع برای هر درس بگید.
      دوست عزیز ینی الان همه رو به 80 رسوندین و مونده اون 20 درصدین؟؟؟؟؟
      اگه به 80 رسیدین که پس خودتون خوب میدونین بعدش چیکار باید کرد
      اگه نرسیدین هم که بابا بیخیال این چیزا (وارد دوره جمع بندی که بشین همچین عجلکی درس ها میخونین که مطالب واضح هم شاید نرسین جمع کنید چه برسه به سختاش)
      اگه همه رو هشتاد بزنین زیر 70 برای 95 و زیر 20 برای 94 میشین

6. Top | #6

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1378 نمایش پست ها
      عاشق اینجور تاپیکا و آدمای خاصم مخصوصا 4 درصدی ها این شد تاپیک. آخه حیف نیس وقتش رو روی تاپیکای بیخودی مث احساسات دیروز و امروز و .........
      بگذریم

ادبیات:غول مرحله آخر نداریم ولی به نظرم هفت خوان های خیلی سبز Aغول همه ی مراحل هستن
      عربی : آزمون های جامع عربی انتشارات شب افروز(12 تا آزمون جامع تالیفی خفن داره ) A+موج آزمون هم یه منبع سطح بالاسA+

A+ این کتاب واژه های پرکاربرد کتابای معروف مثل 3000 واژه لانگمن رو جمع آوری در واقع واژه های پرکاربردیه که توی کتابا نیومده ولی خب توی close و reading خیلی به کار میاد

زمین:

ریاضی تجربی :جامع تخته سیاه بابک سادات A+ که توی کتابش برای 60 % برای 80% و برای 100% رو جدا کرده توی قسمت برای 60 درصد فقط تستای کنکوره ولی توی بخش های برای 80 و برای 100 فقط از تستای آزمونای آزمایشی (قلمچی،گزینه2 و سنجش) استفاده کرده

زیست: برای شکست دادن یه غول حتما یه سلاح بزرگ لازم نیس میشه با یه پر هم یه غول رو شکست داد( ولی اگه راهش رو بلد باشی مثلا با پر بکنی توی دماغش
      )
      کتاب درسی+ iq عالیه

شیمی : IQ تقریباA در سطح همون تستای خیلی سبز و مبتکرانه(واجب)-- موج آزمون برای افرایش تسلط کتاب خوبیه A -- فار یه اسلحه اس برای رفتن به جنگ رتبه های برتر +A--شیمی پیشرفته پیش دانشگاهی مبتکران خیلی کتاب قوی ایه تقریبا در سطح فار و حتی قوی تر A+ --- شیمی 3 تکمیلی مبتکران هم یه کتاب قوی ایه و فراتر از فارA++
      و بالاخره میرسیم به آزمون خیلی سبز (غول آخر تر)A+++ تست های قوی برای شکوندن گردن طراح (و حتی رتبه های برتر)

البته شیمی 360 مهرو ماه و 2000 مسئله المپیاد خوشخوان هم هستن ولی در حد غول نیستن

@8MIT8 @dorsa20 @ZAPATA
      @Erfanb314
      در تکمیل حرف ایشون برای زمین بگم اول کتاب درسی و بعد هم زمین شناسی جامع مهر و ماه
      گرچه خودم درصد بالایی نزدم تو زمین
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein1377 نمایش پست ها
      سلام دوستان.این تاپیک برای کسایی هست که منابع روتین کنکور رو کار کردن و میخوان بدونن بعد از این باید برن دنبال کدوم منبع تا بتونن
      اون حدودا 20 درصد
      سوالات جدید و ابتکاری که در هر درس هر سال میادو جواب بدن پس خواهشا سنگین ترین و سخت ترین وبه اصطلاح غول مرحله آخر رو در مورد منابع برای هر درس بگید.
      دوست عزیز ینی الان همه رو به 80 رسوندین و مونده اون 20 درصدین؟؟؟؟؟
      اگه به 80 رسیدین که پس خودتون خوب میدونین بعدش چیکار باید کرد
      اگه نرسیدین هم که بابا بیخیال این چیزا (وارد دوره جمع بندی که بشین همچین عجلکی درس ها میخونین که مطالب واضح هم شاید نرسین جمع کنید چه برسه به سختاش)
      اگه همه رو هشتاد بزنین زیر 70 برای 95 و زیر 20 برای 94 میشین

سوالای ابتکاری و منابع سطح بالا دو تا خاصیت دارن
      +++میتونید 80 درصد روتین رو با روش های سریعتر حل کنین چون حل تست های ایده دار این روش ها رو به شما آموزش میده
      +++ میتونید 20 درصد ابتکاری رو هم حل کنید

چیزی عالی تر از این هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aries نمایش پست ها
      در تکمیل حرف ایشون برای زمین بگم اول کتاب درسی و بعد هم زمین شناسی جامع مهر و ماه
      گرچه خودم درصد بالایی نزدم تو زمین
      آره جامع مهروماه واقعا عالیه هم تستاش و هم درسنامه اش که همون متن کتابه ولی خوب نموداری ش کرده واین کار رو روان تر میکنه

من خودم روی 7 چیز خوندم و 40 زدم البته این کتاب در حد غول نیس ولی با توجه به وقتی که روی این کتاب گذاشتم و درصدی که زدم واقعا برای من نقش یه پدر غول داشت

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاشق اینجور تاپیکا و آدمای خاصم مخصوصا 4 درصدی ها این شد تاپیک. آخه حیف نیس آدم وقتش رو روی تاپیکای بیخودی مث احساسات دیروز و امروز و .........
      بگذریم

زمین:

)
      کتاب درسی+ iq عالیه

@8MIT8 @dorsa20 @ZAPATA
      @Erfanb314
      @Erfanb314@Erfanb314
      نه به 2خط اولي كه نوشتيد نه به ادامه ي ماجرا
      عزيزم دليل پارادوكس تو متوجه نميشم
      اون4درصدي ها رو هم خوب اومدي:خخخخخ

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      نه به 2خط اولي كه نوشتيد نه به ادامه ي ماجرا
      عزيزم دليل پارادوكس تو متوجه نميشم
      اون4درصدي ها رو هم خوب اومدي:خخخخخ
      دیدی اصن فالبداهه از آرایه های مختلف از قبیل پارادوکس کنایه استعاره تضمین استفاده کردم

حالا منظورت از پارادوکس چیه من که نگرفتم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دیدی اصن فالبداهه از آرایه های مختلف از قبیل پارادوکس کنایه استعاره تضمین استفاده کردم

حالا منظورت از پارادوکس چیه من که نگرفتم
      بعله من اشتباه خوندم
      حس خودمو توي متن شما قاطي كردم:دي
      شما نوشتيد : اين شد تايپيك.
      من خودندم:اين شد تايپيك!!!!!!!!!!!
      همون احساسات روزانه مفيدتر والا به خدا!!!!!!!!!!!:خخخخخ

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیست موج ازمون.(کامل نتونستم بزنم تستاشو اما محشر بود)
      ریاضی موج ازمون(خودم نداشتم ، اما چن تا از سوالاشو برای دوستام حل میکردم فوق العاده ابتکاری و جالب بودن)
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر راه دشواری عملا راه موفقیت نیست....من خودم امسال زیست 35 یا 40رزدم برای 97 قطعا فقط کتاب میخوننم...تازه راهشو یاد گرفتم ....ول کنید انقد تست بازی نکنید ...باانجام کارای تکراری ب تسلط میرسید سرعت....برای شیمی بقیه درسا اره بزنید انگشتاتون تاول بزنه
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راستی چند تا منبع یادم رفت
      زیست: برای آزمون جامع آزمون خیلی سبز خیلی خوبه a+ --- بیست آزمون زیست تک رقمی ها هم کتاب فوق قوی هسa+

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      هر راه دشواری عملا راه موفقیت نیست....من خودم امسال زیست 35 یا 40رزدم برای 97 قطعا فقط کتاب میخوننم...تازه راهشو یاد گرفتم ....ول کنید انقد تست بازی نکنید ...باانجام کارای تکراری ب تسلط میرسید سرعت....برای شیمی بقیه درسا اره بزنید انگشتاتون تاول بزنه
      مغز از یه جایی به بعد وقتی بفهمه مطالب داره تکراری میشه شروع به حذف اطلاعات میکنه این خاصیت مغزه
      مثلا شما اگه هر بار زیست رو میخواین مطالعه کنین اگه با یه دید جدید روی کتاب نرین و با همون زمینه و دید قبلی مرور کنین اطلاعات از مغزتون شروع به حذف شدن میکنه

ولی اگه منظور شما تکرار با یه دید جدیده آره این رو برای زیست خیلی موافق هستم
      امتحان کردم که میگما
      ویرایش توسط amir1378 : 03 مرداد 1396 در ساعت 23:18

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن