خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کتاب

رأی دهندگان
    25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • موج آزمون

18 72.00%
    • فار آزمون

7 28.00%
    صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 47 از 47
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من موج آزمون رو پیشنهاد میکنم
      به چند دلیل
      اول اینکه خلاصه درس داره که دیگه لازم نیست نزدیکای کنکور کتاب جمع بندی بگیری و میتونی از همون خلاصه ها استفاده کنی(که فار درسنامه نداره)
      و دوم اینکه موج برای آزمون قلم چی(ک اکثرا با اون پیش میرن)مناسب تره.یعنی تیپ تست های موج شبیه قلم چیه.اما به نظر من تیپ تست های فار از موج به کنکور شبیه تره
      توی موج تست های روتین میبینی.اما تو فار تست ها ایده دار هستن و طراح بی پروا تست طرح کرده.تست هاش گاهی شاید تخیلی و خارج از کنکور به نظر بیان ولی به نظر من کاملا منطبق بر کنکور هستن.چون شما اگه دقت کنی هرسال شیمی کنکور سوالات عجیب داره ک اگه بهت نگن سواله کنکوره نمیتونی تشخیص بدی انقدر که عجیب و متفاوت هستن.
      سوم اینکه اگه سوالات شمارشی ضعف داشته باشی پوشش داده میشه تو موج.و همچنین نویسنده ی موج سعی کرده از تمام نکات فصول تست طرح کنه و نکته ای از قلم نیوفته ولی نویسنده ی فار خودشو گذاشته جایه طراح کنکور.
      من خودم فار زدم البته یکی دوتا از آزمون های موج هم زدم ولی انصافا خودم با فار بیشتر حال کردم.من دبیرم بهم گفت فار بگیرم بعدش دیدم همه ی بچه هامون موج گرفتن!ولی وقتی دیدم موج تست هاش به نظر من،جالب نیست از توصیه ی دبیرم خوشحال شدم!البته این توصیه رو اول سال به من کرد ک اون موقع شیمی رو 80 میزدم ولی...
      درکل موج بگیر.بی دردسرتره.فار یکم ریسک داره.
      همین

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      فار = فری - احمد - زیلا
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن