خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 90
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraa.a.p نمایش پست ها
      دوست من یک عدد کاسیب دو صفر(همون نوکیای ساده) بگیر، گوشی فعلیتو بده دست خانواده، بگو حتی اگه زجه زدی و به پاشون هم افتادی گوشیتو پس ندن

شهرزادم ببین بابا ۱ ساعت فیلم دیدن تو هفته فک نکنم لطمه زیادی بزنه...بلاخره به تفریحم نیاز داری
      كلاً راهِ حل هات باحالن شهرزاد مشكلش اينه يه ساعت ميبينم يه هفته درگيرم

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قشنگ یه ساعت میشینی با خودت فک می کنی که مردم ایران چقدر تو اینستا و تلگرام چرت و پرت مینویسن (این حجم از شعر در یک ملت محال است!!!)بعد کلا حالت بهم می خوره از اینسا و تل و چرت و پرت هاش حالا وارد فاز دوم میشی میری60تومن میدی یه دونه از این گوشی ساده ها می خری (از اونا که نه دوربین داره نه بلوتوث)برای شهرزادم خودم ندیدم اما اینطور که میگن عاشقانه هست به این فک می کنی که در ایران اغلب عشق یعنی شهوت و معنای دیگه ای نداره حالا وارد فاز سوم میشی میری یه سریال کمدی درست حسابی (مثل فرند یا بیگ بنگ یا شیملسس......)پیدا میکنی اون دوتای اول که هرقسمت 20دیقس قشنگ هر روز یک یا نهایتا دو قستم میبینی
      شرمنده یکم رک بود
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Liverlover نمایش پست ها
      كلاً راهِ حل هات باحالن شهرزاد مشكلش اينه يه ساعت ميبينم يه هفته درگيرم
      چاکریم آبجی
      پس شهرزادم یهویی بزار کنار، البته شرطش اینه که خانوادتم نبیننش، چون نمیشه تو تو اتاقت بشینی درس بخونی کل خونوادت لم بدن جلو تلوزیون شهرزاد ببینن، اینجوری کلا نابود میشی....
      حالا بعد کنکور کلی فرصت هست واسه فیلم دیدن
      اگه هدفت واقعا واست مهم باشه باید به خاطرش از خیلی چیزا بگذری

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      راه این چیزا گزینه حذف نی
      منم تا حدودی داشتم این مشکلا رو ( حتی الانشم موقع امتحانا بعضی وقتا ).. راهش یه_ کم احمقانس البته_ اینه در طول روز گوشی رو پرت کنی یه جا که سراغش نری مثلا زیر مبل
      بعد یه تایم مشخص حدود 15 دقیقه بزاری آخر شب قبل خواب ایسنتا و .. رو چک کنی

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mirhashem93 نمایش پست ها
      قشنگ یه ساعت میشینی با خودت فک می کنی که مردم ایران چقدر تو اینستا و تلگرام چرت و پرت مینویسن (این حجم از شعر در یک ملت محال است!!!)بعد کلا حالت بهم می خوره از اینسا و تل و چرت و پرت هاش حالا وارد فاز دوم میشی میری60تومن میدی یه دونه از این گوشی ساده ها می خری (از اونا که نه دوربین داره نه بلوتوث)برای شهرزادم خودم ندیدم اما اینطور که میگن عاشقانه هست به این فک می کنی که در ایران اغلب عشق یعنی شهوت و معنای دیگه ای نداره حالا وارد فاز سوم میشی میری یه سریال کمدی درست حسابی (مثل فرند یا بیگ بنگ یا شیملسس......)پیدا میکنی اون دوتای اول که هرقسمت 20دیقس قشنگ هر روز یک یا نهایتا دو قستم میبینی
      شرمنده یکم رک بود
      رك نبود ممنونم ولي من از سريالاي آمريكايي متنفرم. همه ي راه ها به جز آخري عالي بود.

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI-LEGEND نمایش پست ها
      راه این چیزا گزینه حذف نی
      منم تا حدودی داشتم این مشکلا رو ( حتی الانشم موقع امتحانا بعضی وقتا ).. راهش یه_ کم احمقانس البته_ اینه در طول روز گوشی رو پرت کنی یه جا که سراغش نری مثلا زیر مبل
      بعد یه تایم مشخص حدود 15 دقیقه بزاری آخر شب قبل خواب ایسنتا و .. رو چک کنی
      حذف كردم

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraa.a.p نمایش پست ها
      دوست من یک عدد کاسیب دو صفر(همون نوکیای ساده) بگیر، گوشی فعلیتو بده دست خانواده، بگو حتی اگه زجه زدی و به پاشون هم افتادی گوشیتو پس ندن

شهرزادم ببین بابا ۱ ساعت فیلم دیدن تو هفته فک نکنم لطمه زیادی بزنه...بلاخره به تفریحم نیاز داری
      کاسیب سه صفر گلیب دا . تورکسن؟

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Liverlover نمایش پست ها
      حذف كردم
      کار خوبی کردید

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa20 نمایش پست ها

کار خوبی کردید

10. Top | #40
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه واااااااقعا میخوایین تو کنکور موفق بشین باید از چیزهایی که ذهنتون رو در گير ميكنه دوری كنين ... هر کس خودشو خوب می شناسه ( یکی اخبار و حواشی کنکور ... یکی فوتبال ... یکی انجمن ... یکی بازی ... و یکی تلگرام براش وقت گیره ) مثلا من خودم فیلم و سریال زیاد دوست دارم اما فقط اونایی که در حال پخشه و هفته ای یه قسمت میاد رو نگاه میکنم ( البته به شرط این که اون روز خوب درس خونده باشم ) ... شمام همه ی حواشی رو از زندگی تون حذف کنین بعدش یه چیز دیگه رو جایگزینش کنین مثلا برنامه های اضافی گوشیتونو حذف کردین رو صفحه گوشیتون عکس دانشگاه مورد علاقتون رو بذارین که هر دفعه میبینین یاد درس بیفتین نه
      اينستا
      البته من خودم گوشیم چون حافظش کمه ( لمسیه اما قدیمیه ) همیشه پره برای همین نمیتونم هیچی رو گوشیم نصب کنم

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadsh نمایش پست ها
      اگه واااااااقعا میخوایین تو کنکور موفق بشین باید از چیزهایی که ذهنتون رو در گير ميكنه دوری كنين ... هر کس خودشو خوب می شناسه ( یکی اخبار و حواشی کنکور ... یکی فوتبال ... یکی انجمن ... یکی بازی ... و یکی تلگرام براش وقت گیره ) مثلا من خودم فیلم و سریال زیاد دوست دارم اما فقط اونایی که در حال پخشه و هفته ای یه قسمت میاد رو نگاه میکنم ( البته به شرط این که اون روز خوب درس خونده باشم ) ... شمام همه ی حواشی رو از زندگی تون حذف کنین بعدش یه چیز دیگه رو جایگزینش کنین مثلا برنامه های اضافی گوشیتونو حذف کردین رو صفحه گوشیتون عکس دانشگاه مورد علاقتون رو بذارین که هر دفعه میبینین یاد درس بیفتین نه
      اينستا
      البته من خودم گوشیم چون حافظش کمه ( لمسیه اما قدیمیه ) همیشه پره برای همین نمیتونم هیچی رو گوشیم نصب کنم
      چرا راهِ حل ها اينجا اينجوريه

12. Top | #42
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کدومش چجوریه ؟؟؟؟

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadsh نمایش پست ها
      کدومش چجوریه ؟؟؟؟
      همش ميگين يه چيزي جايگزين كنين

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      گوشی هوشمند و همه‌ی شبکه‌های اجتماعی توی سال کنکور نباید باشه و به جای اونا تفریح های دیگه باشه مثل بیرون رفتن و پیاده‌روی و....
      گشتن تو اینترنت لذت بخشه و همین باعث میشه که دیگه از درس خواندن لذت نبری و زود خسته بشی
      حتی اگه با گوشیت درس میخونی باید یه جایگزین براش بذاری
      اینایی که گفتم تجربه ی اشتباهات پارسال خودمه حالا دیگه میل خودتونه که موافق یا مخالف حرفام باشید
      I Never give up ∞

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      انجمن هم خیلی خوبه ولی وقت گیره

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)