خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 50 از 50
    1. Top | #46
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadturk68 نمایش پست ها
      کسایی که مدرک گواهی فارغ التحصیلی موقت رو ارائه نکردند , نمرات اونا عوض نشده
      منظورتون همون گواهی موقت قبولی هست؟؟
      یعنی اگه اونو بهشون بدیم نمره ها عوض میشه تو دیپکد و واسه سنجش ارسال میشه
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      منظورتون همون گواهی موقت قبولی هست؟؟
      یعنی اگه اونو بهشون بدیم نمره ها عوض میشه تو دیپکد و واسه سنجش ارسال میشه
      بله دیگه من اولش رفتم گفتن باید مدرک فارغ التحصیلی موقت رو از مدسه بگیری و مهر و امضا مدیر کنی و یدونه هم باید کارنامه بگیری که زیرش ننوشته باشه :این کارنامه قابل استناد است" اگه اینارو ببری و تو مدارس بزرگسال ثبت نام کنی , ثبت نامت قطعی میشه و این نمرات تو کارنامه نمیاد یعنی اصلا کارنامه جدیدی نمیدن و این نمرات رو برای سازمان سنجش جهت اعمال 25% تو کنکور 97 استفاده میکنن و این هفته فک کنم هفته آخر ثبت نام ترمیم معدل تو مدارس بزرگسال باشه و ب منم گفتن که نمره خام هر درس کسی ک 17 بگیره با کسی ک 20 بگیره فرقی نداره

3. Top | #48
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadturk68 نمایش پست ها
      بله دیگه من اولش رفتم گفتن باید مدرک فارغ التحصیلی موقت رو از مدسه بگیری و مهر و امضا مدیر کنی و یدونه هم باید کارنامه بگیری که زیرش ننوشته باشه :این کارنامه قابل استناد است" اگه اینارو ببری و تو مدارس بزرگسال ثبت نام کنی , ثبت نامت قطعی میشه و این نمرات تو کارنامه نمیاد یعنی اصلا کارنامه جدیدی نمیدن و این نمرات رو برای سازمان سنجش جهت اعمال 25% تو کنکور 97 استفاده میکنن و این هفته فک کنم هفته آخر ثبت نام ترمیم معدل تو مدارس بزرگسال باشه و ب منم گفتن که نمره خام هر درس کسی ک 17 بگیره با کسی ک 20 بگیره فرقی نداره
      من رفتم یکی از مدارسی که ثبت نام میکرد گفت گواهی موقت قبولی ، کارنامه فارغ التحصیلی سوم ، فتو شناسنامه و 3 تا عکس باید برای ثبت نام بیاری حالا خدا کنه نمراتو تو دیپکد عوض بکنن و واسه سنجش بفرستن آخه پارسال واسه خیلیارو عوض نکردن و نفرستادن واسه سنجش
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

4. Top | #49
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      من رفتم یکی از مدارسی که ثبت نام میکرد گفت گواهی موقت قبولی ، کارنامه فارغ التحصیلی سوم ، فتو شناسنامه و 3 تا عکس باید برای ثبت نام بیاری حالا خدا کنه نمراتو تو دیپکد عوض بکنن و واسه سنجش بفرستن آخه پارسال واسه خیلیارو عوض نکردن و نفرستادن واسه سنجش
      امسال فرق داره واس سنجش میفرستن

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وقت تلف نکنید امسالم تاثیر مثبته
      کلا چه رتبتون بشه هزار چه 20 هزار در هر صورت اشتباهه وقت گذاشتن
      بخونید برای کنکور که چون خیلیا احتمال میدن اخرین سالیه که کنکور مثل قبل برگذار میشه داوطلبا بسیار بیشتر میشن
      خوشا دیدار ما در خواب ...

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن