خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فیزیک پیش1شهریاری

دوستان عزیز که از این کتاب استفاده کردن لطفا اگه نظری دارن اینجا به اشتراک بزارن..
      قصدم بر اینه که پیش1 رو تابستون بخونم دوفصلشو ولی میگن مبتکران خیلی تشریحی کار کرده !
      خیلی لطف میکنید اگه منبع بهتری مد نظرتونه بگید

2. Top | #2
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      دوستان عزیز که از این کتاب استفاده کردن لطفا اگه نظری دارن اینجا به اشتراک بزارن..
      قصدم بر اینه که پیش1 رو تابستون بخونم دوفصلشو ولی میگن مبتکران خیلی تشریحی کار کرده !
      خیلی لطف میکنید اگه منبع بهتری مد نظرتونه بگید
      سلام دوست عزیز!
      من خودم از این کتاب استفاده کردم.کتابی کامل و مکفی!با پاسخ های خیلی تشریحی!اینکه تو پاسخش خیلی توضیح داده صرفا برای جاافتادن مطلب و ربطی به اینکه تشریحی یا تستی کار کرده نداره!الان هم دیگه شما باید بهتر از من بدونی که دیگه تو کنکور راه حل های تستی عملا به کار نمیاد و باید یک روال منطقی رو برای حل سوال طی کرد که این کتاب این کار رو کرده نه اضافه گویی کرده نه کم گویی!راه حل های عجیب و غریبی که فقط برای یک تست خاص عمل میکنه تقریبا تو این کتاب وجود نداره.بنظرم تمام نیاز هاتون رو که مربوط به کنکور میشه رو کامل پوشش میده و از هر منبع دیگه بی نیاز!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کصشعره مطلق ×
      کی اینو اینجا باب کرد تو انجمن؟ بچه خود فرید شهریاری نمیره کتاب باباشو بخونه :/
      فقط هم تو این انجمن ما جا افتاده کتاب خوبیه

4. Top | #4
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      کصشعره مطلق
      کی اینو اینجا باب کرد تو انجمن؟ بچه خود فرید شهریاری نمیره کتاب باباشو بخونه :/
      فقط هم تو این انجمن ما جا افتاده کتاب خوبیه
      داداش احترام بگذار و درست صحبت کن!واقعا از این نقدتون شگفت زده شدم !بینظیره!فقط با گفتن یک کلمه ی زشت!واقعا چه تحلیل پرباری!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      داداش احترام بگذار و درست صحبت کن!واقعا از این نقدتون شگفت زده شدم !بینظیره!فقط با گفتن یک کلمه ی زشت!واقعا چه تحلیل پرباری!

خو ناراحتی نخون : ))
      مجبورت کردن حرف بزنی ؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نکنین این کار رو :/ فقط وقت تلف کنیه...
      اگه یه کم پایه تون قویه حتما و قطعا گاج نقره ای
      حتی به نظر من با پایه متوسط رو به ضعیف هم اگه همت کنین، از رو گاج کامل متوجه میشین.
      نه اینکه یه بار درسنامه بخونین گیج بشین بذارین کنار.قشنگ وقت بذارین
      فیزیک خیلی خوبه.ضرر نمیکنین.تایم بذارین کار کنین نتیجه بگیرین.

اینم ورژنِ مبادی آداب
      I KEEP DANCING ON MY OWN

7. Top | #7
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N3DA نمایش پست ها
      نکنین این کار رو :/ فقط وقت تلف کنیه...
      اگه یه کم پایه تون قویه حتما و قطعا گاج نقره ای
      حتی به نظر من با پایه متوسط رو به ضعیف هم اگه همت کنین، از رو گاج کامل متوجه میشین.
      نه اینکه یه بار درسنامه بخونین گیج بشین بذارین کنار.قشنگ وقت بذارین
      فیزیک خیلی خوبه.ضرر نمیکنین.تایم بذارین کار کنین نتیجه بگیرین.

اینم ورژنِ مبادی آداب
      شما کتاب مبتکران رو کامل دیدی؟!!!دِ آخه وقت تلف کردنه؟!!!آخه این چه حرفیه واقعا!خیلیا از همین کتاب استفاده کردن و درصد های خیلی خوبی هم زدن!
      من تو اکثر آزمون آزمایشیا بالای هشتاد زدم و تو کنکور هم یه درصد خوب زدم!میگم این کتاب خوب و کامله!حالا علاقمندم بدونم علت اینکه شما میگی کتاب بدیه رو بدونم!
      ویرایش توسط Aminsa : 02 مرداد 1396 در ساعت 01:41

8. Top | #8
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      خو ناراحتی نخون : ))
      مجبورت کردن حرف بزنی ؟
      اومدی یه حرف بدونه هیچ استدلالی زدی بعدش طلبکاری عزیز دل!من میگم اگر معتقدین بده با دلیل و مستند صحبت کن نه رو هوا!اگر دلایلتون قابل پذیرش بود من خودم قبول میکنم کتاب بدیه!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      يني من ميگم اگه شده فيزيك رو از روي كتاب درسي خالي خالي خوندي از روي گاج نخون ديگه خودت حساب كن
      در يك كلام فيزيك شهرياري عالي بود
      پ.ن:بنده هم گاج هم شهرياري رو كامللل(دقت كن كاملل) خوندم و تجربم رو بهتون گفتم
      پ.ن:من اگر جاي تو بودم(يني برگردم پارسال اينموقع)به هيچ كدوم از اين كامنتا گوش نميدادم (حتي مال خودم) برو فصل حركت رو همون قسمت اولش يني تا قبل از سقوط ازاد از هر دو كتاب بخون نترس خيلي وقت داري در ثاني حركت مبحث مهميه ارزش داره هر چقدم براش وقت بذاري وقتي هر دوتا كتابو خوندي خودت انتخاب كن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsa نمایش پست ها
      شما کتاب مبتکران رو کامل دیدی؟!!!
      من تو اکثر آزمون آزمایشیا بالای هشتاد زدم و تو کنکور هم یه درصد خوب زدم!میگم این کتاب خوب و کامله!حالا علاقمندم بدونم علت اینکه شما میگی کتاب بدیه رو بدونم!
      بله پیش رو دیدم.
      بهتون تبریک میگم که درصد خوب زدین.منم اتفاقا با همین گاج فیزیک امسال رو که میگفتن سخته،خوب زدم.شاید تو اختصاصیام از بقیه بهتر حتی.
      من نگفتم کتاب بدیه.گفتم وقتش رو تلف نکنه.همین پاسخ های "خیلی" تشریحی شاید از نظر شما مفید باشه،
      از نظر من فقط توضیح واضحات و دوباره گویی بدیهیاته.
      همین.
      بعدم یه کتاب وحی منزل نیست.باید دید کی با چی ارتباط برقرار میکنه.تو سایر درسا هم صادقه این مسئله.
      I KEEP DANCING ON MY OWN

11. Top | #11
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N3DA نمایش پست ها
      بله پیش رو دیدم.
      بهتون تبریک میگم که درصد خوب زدین.منم اتفاقا با همین گاج فیزیک امسال رو که میگفتن سخته،خوب زدم.شاید تو اختصاصیام از بقیه بهتر حتی.
      من نگفتم کتاب بدیه.گفتم وقتش رو تلف نکنه.همین پاسخ های "خیلی" تشریحی شاید از نظر شما مفید باشه،
      از نظر من فقط توضیح واضحات و دوباره گویی بدیهیاته.
      همین.
      بعدم یه کتاب وحی منزل نیست.باید دید کی با چی ارتباط برقرار میکنه.تو سایر درسا هم صادقه این مسئله.
      اون خیلی تشریحی برای کسایی نوشته شده که نیاز دارن و مثله معلم میمونه!کسی آدم رو مجبور نکرده که بخونه!میشه خیلی سریع راه حل یا جواب آخر رو فقط چک کرد!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی نتیجه گرفته میگه خوبه یکی نگرفته نیگه بد!شمام اگه نتیجه بگیری خوبه اگه نگیری بد.
      راه اینکه بدونی خوبه یابد اینه که نمونشو ببینی.
      .................................................. ................
      من خوشم نیوند

13. Top | #13
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      اقای شهریاری تا اون جاییکه من میدونم استاد خیلی معروف و محبوب هستن و فرهنگ و عقلانیت و ادب ایشون برای من ثابت شدس . مطمئنا اگه شما کتابشونو بخونید متوجه خواهید شد که در تدریس هم بی نظیر هستن ایشون واقعا من تو کتاباشون هیچ ضعفی ندیدم . حتما پیشنهاد میکنم بهتون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      یکی نتیجه گرفته میگه خوبه یکی نگرفته نیگه بد!شمام اگه نتیجه بگیری خوبه اگه نگیری بد.
      راه اینکه بدونی خوبه یابد اینه که نمونشو ببینی.
      .................................................. ................
      من خوشم نیوند
      خب من هنوز فیزیک پیش رو که نخوندم تشخیص بدم کدوم بهتره.
      فکر کنم باید دوتاشو بخرم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      خب من هنوز فیزیک پیش رو که نخوندم تشخیص بدم کدوم بهتره.
      فکر کنم باید دوتاشو بخرم
      داداش فک کنم تو پ . خ بهم گفتم چیکار باید باید بکنی و چیا باید بخونی حالا اومدی تاپیک زدی که فلان کتاب چجوریه ؟ اخرشم نتیجه میگیری که باید هر دوتارو بخری ؟؟؟؟ اگه اینجوری بخای پیش بری مسلما بیشتر از 3.33 % نخاهی زد ... حالا خود دانی وقتتو تلف کن اینجا و از نظرات گهر بار استفاده کن ..
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .
      ویرایش توسط Evill96 : 02 مرداد 1396 در ساعت 10:22

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن