خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتاب خوبیه من داشتمش فرمول اضافی بیشتر از کتاب درسی نداره.
      درسنامه اش خیلی خوبه و تیکه تیکه نیست .
      جواب سوالات کاملا تشریحی هست (یه جاهایی حتی روابط ریاضی رو از روش های تشریحی رفته به جا اینکه یه فرمول مثلثاتی حفظ کنید یا به جا استفاده از فرمول ساده رابطه سینوس و کسینوس حل کرده یا برای تندشونده و کندشونده بودن حرکت تعیین علامت استفاده کرده ضعفش در این هست) .
      تست ها نسبت به گاج گلچین شده تر هست .
      و کتاب خوبیه این کتاب و گاج رو اگه بخواید باهم تست بزنید وقتی واستون نمی مونه چون فیزیک خصوصا دو فصل اول پیش وقتگیر و پرتست هست.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Evill96 نمایش پست ها
      داداش فک کنم تو پ . خ بهم گفتم چیکار باید باید بکنی و چیا باید بخونی حالا اومدی تاپیک زدی که فلان کتاب چجوریه ؟ اخرشم نتیجه میگیری که باید هر دوتارو بخری ؟؟؟؟ اگه اینجوری بخای پیش بری مسلما بیشتر از 3.33 % نخاهی زد ... حالا خود دانی وقتتو تلف کن اینجا و از نظرات گهر بار استفاده کن ..
      من مزاح کردم داداچی
      خب عزیزم شما همونی هم ک گفتی میخام انجام بدم ولی بالاخره یه کتاب باید بگیرم که از پاسخ نامه و تا حدودی درسنامه ش استفاده کنم و ...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohmmad.amin.v نمایش پست ها
      کتاب خوبیه من داشتمش فرمول اضافی بیشتر از کتاب درسی نداره.
      درسنامه اش خیلی خوبه و تیکه تیکه نیست .
      جواب سوالات کاملا تشریحی هست (یه جاهایی حتی روابط ریاضی رو از روش های تشریحی رفته به جا اینکه یه فرمول مثلثاتی حفظ کنید یا به جا استفاده از فرمول ساده رابطه سینوس و کسینوس حل کرده یا برای تندشونده و کندشونده بودن حرکت تعیین علامت استفاده کرده ضعفش در این هست) .
      تست ها نسبت به گاج گلچین شده تر هست .
      و کتاب خوبیه این کتاب و گاج رو اگه بخواید باهم تست بزنید وقتی واستون نمی مونه چون فیزیک خصوصا دو فصل اول پیش وقتگیر و پرتست هست.
      بنظر شما کدوم کتاب برای اون دوفصل اول پیش بهتر کار کرده؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از من میشنوی
      فقط خط ویژه گاجو بخون
      مطمئن باش هم کمتر وقتت گرفته میشه-هم درصد بالایی میزنی-امسال متاسفانه فقط خط ویژه پایه منتشر شد-کتابی کامل و جامع

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خط ویژه ریاضی و فیزیک عالیه-اینارو بجا اینکه دوماه اخر بخونید از همین اول سال شروع کنید-اطمینان دارم نتیجه میگیرین

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      بنظر شما کدوم کتاب برای اون دوفصل اول پیش بهتر کار کرده؟
      جلد اول کتاب مبتکران فقط و فقط دو فصل اول هست (نه کل پیش یک ) که واقعا عالی کرده بدرد میخوره فقط یه نقطه ضعف داشت که بهتون گفتم می تونست بعضی سوالات رو خلاصه تر حل بکنه نه بیش از حد تشریحی.
      سوالات این دو کتاب هردو سراسری و سنجش هاست و تقریبا مشابه هستن .
      هردو شما رو می تونه به درصد بالایی برسونه داخل انجمن افرادی بودن که از دو کتاب استفاده کردن و نتیجه گرفتن.

Sent from my HTC One 801s using Tapatalk
      ویرایش توسط mohmmad.amin.v : 02 مرداد 1396 در ساعت 15:03

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohmmad.amin.v نمایش پست ها
      جلد اول کتاب مبتکران فقط و فقط دو فصل اول هست (نه کل پیش یک ) که واقعا عالی کرده بدرد میخوره فقط یه نقطه ضعف داشت که بهتون گفتم می تونست بعضی سوالات رو خلاصه تر حل بکنه نه بیش از حد تشریحی.
      سوالات این دو کتاب هردو سراسری و سنجش هاست و تقریبا مشابه هستن .
      هردو شما رو می تونه به درصد بالایی برسونه داخل انجمن افرادی بودن که از دو کتاب استفاده کردن و نتیجه گرفتن.

Sent from my HTC One 801s using Tapatalk
      فکر کنم با گاج راحت تر باشم.الانم که 55 درصد تخفیف داره

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شهریاری : باید خودت یه جاهای رو بلد باشی به نظرم کسی که از صفر شروع میکنه نباید سمتش بره چون فقط توی پاسخ نامه بعضی جاها فقط پاسخ رو طولانی کرده که با بعضی از قلق های تستی خیلی جواب کوتاه تر میشه و جاهای که لازم هست رو توضیح بده توضیح کم داده در کل سوالاش چون چکیده هس مثلا برای سینماتیک سیصد و خورده ای تست (در کنار 600 700 تست کتابای دیگه)داره که عالیه(من برای بعد از عید فقط این کتاب رو زدم )
      گاج: برای اینکه دستت راه بیفته کتاب خوبیه ولی نمیتونه جواب گوی بعضی تستای سطح بالا بشه ولی خب میتونه تا یه جای قابل قبول برسونتت
      خیلی سبز: درسنامه اش نسبت به کتابای بالا کامل تر و آموزنده تره تستاش آموزشیه یعنی از ساده شروع کرده و کم کم سخت شده حتی سخت تر از شهریاری میشه البته بعضی جاها یهویی سخت شده پاسخ نامه اش هم به نسبت کتابای دیگه بهتره که باید از قبل تسلط داشته باشی ولی از لحاظ سطح تست ها 2 جلد پیش خیلی سبز 4 جلدی از همه کتاب ها سطحش بالاتره و در واقع بیشتر جاها مرحله ای سخت شده
      نشر الگو پیش : کتاب خوبیه سطح تستاش بالاتر از شهریاری و گاجه ولی از خیلی سبز بالاتر نیس اگه اول کاری، اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم چون پاسخنامه اش اصلا خوب نیس

++++++درکل به نظرم برای بعضی فصل ها باید چند تا کتاب زد(من خودم برای سقوط آزاد فقط 600 تا تست زدم)میشه کنار هر کدوم از اینا که گرفنی موج آزمون + سه سطحی کانون رو کار کنی
      ویرایش توسط amir1378 : 02 مرداد 1396 در ساعت 15:23

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1378 نمایش پست ها
      شهریاری : باید خودت یه جاهای رو بلد باشی به نظرم کسی که از صفر شروع میکنه نباید سمتش بره چون فقط توی پاسخ نامه بعضی جاها فقط پاسخ رو طولانی کرده که با بعضی از قلق های تستی خیلی جواب کوتاه تر میشه و جاهای که لازم هست رو توضیح بده توضیح کم داده در کل سوالاش چون چکیده هس مثلا برای سینماتیک سیصد و خورده ای تست (در کنار 600 700 تست کتابای دیگه)داره که عالیه(من برای بعد از عید فقط این کتاب رو زدم )
      گاج: برای اینکه دستت راه بیفته کتاب خوبیه ولی نمیتونه جواب گوی بعضی تستای سطح بالا بشه ولی خب میتونه تا یه جای قابل قبول برسونتت
      خیلی سبز: درسنامه اش نسبت به کتابای بالا کامل تر و آموزنده تره تستاش آموزشیه یعنی از ساده شروع کرده و کم کم سخت شده حتی سخت تر از شهریاری میشه البته بعضی جاها یهویی سخت شده پاسخ نامه اش هم به نسبت کتابای دیگه بهتره که باید از قبل تسلط داشته باشی ولی از لحاظ سطح تست ها 2 جلد پیش خیلی سبز 4 جلدی از همه کتاب ها سطحش بالاتره و در واقع بیشتر جاها مرحله ای سخت شده
      نشر الگو پیش : کتاب خوبیه سطح تستاش بالاتر از شهریاری و گاجه ولی از خیلی سبز بالاتر نیس اگه اول کاری، اصلا بهت پیشنهاد نمیکنم چون پاسخنامه اش اصلا خوب نیس

++++++درکل به نظرم برای بعضی فصل ها باید چند تا کتاب زد(من خودم برای سقوط آزاد فقط 600 تا تست زدم)میشه کنار هر کدوم از اینا که گرفنی موج آزمون + سه سطحی کانون رو کار کنی
      فیزیک خیلی سبز توصیه میکنی؟ بنظرم سطح تستاش پایین تره و اینکه درسنامه هاشم خیلی کیفیت پایینه و سعی کرده فرمولای تستی بدردنخور بگه .البته من پایه شو داشتم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک خیلی سبز توصیه میکنی؟ بنظرم سطح تستاش پایین تره و اینکه درسنامه هاشم خیلی کیفیت پایینه و سعی کرده فرمولای تستی بدردنخور بگه .البته من پایه شو داشتم
      دقیقا من نمی دونم چرا اینقدر از خیلی سبز تعریف می کنن نکته های تستی چرت و پرت ریخته توش من پیش هم داشتم همین بود کلا همینه اصلا بدرد نمی خوره

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parsaalizadeh نمایش پست ها
      دقیقا من نمی دونم چرا اینقدر از خیلی سبز تعریف می کنن نکته های تستی چرت و پرت ریخته توش من پیش هم داشتم همین بود کلا همینه اصلا بدرد نمی خوره
      قطعا شما درست میگی.فکر کنم با گاج بهتر بشه نتیجه گرفت بعدشم الگو

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      چـــــــــــــــــی همه تفاهم :
      ..............................
      یکی میاد میگه فیزیک شهریاری شر گفته ...
      یکی میاد میگه خیلی سبز چرتو پرته ....
      یکی میاد میگه الگو پاسخنامش خوب نیست و ....
      یکی میاد میگه گاج ...................
      ............................................

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      از ویژگی های تابستونه دیگه

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      تنها تو درس فیزیک به این شکله . ندیدم راجع به فیزیک نظری بدی یه نقدی بزار

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تنها تو درس فیزیک به این شکله . ندیدم راجع به فیزیک نظری بدی یه نقدی بزار
      بحث منابع زیست که از همه جنجالی تر و پر چالش تره .......
      ..................................................
      واسه فیزیک هم دارم فکر میکنم به یه نتیجه درس درمون برسم ارزش گفتن داشته باشه، میگم !

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن