خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بلاتکلیفییییی .بچه ها لطفا بیاید و راهنماییییم کنید .

سلام بچه ها راستش من امسال که کنکور دادم دومین باری بود که کنکور میدادم ( یک سال پشت کنکور بودم ) به نظر خودم در طول سال خیلییی بهتر از پارسال بودم بابرسی کنکور هم بهتر از پارسال بود درصد هام ولی باتوجه به درصد هام شایییید به احتمال خیییلی ضعیف پرستاری دولتی واحتمال بیشتر ازاد. پرستاری میارم . با توجه به علاقه زیادم به پزشکی تصمیم داشتم تا کنکور و دادم دوباره شروع کنم بخونم ولی حالا فکر میکنم انگیزه کافیییی ندارم بلا تکلیفم نمیدونم چه کار کنم ممنون میشم راهنمایییم کنید . فقط یکم انگیزه نیاز دارم .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تهرانید؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فیلمهای انگیزشی
      مشاور
      ورزش اینا انگیزتونو بیشتر میکنه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینکه میگید فقط یه کم انگیزه لازم دارید خوب نیست !
      در همین حد میتونم کمکتون کنم که باید سعی کنید امسال رو صرفا روی خودتون سرمایه گذاری کنید . همین !

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیر. تهران نیستم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banker نمایش پست ها
      اینکه میگید فقط یه کم انگیزه لازم دارید خوب نیست !
      در همین حد میتونم کمکتون کنم که باید سعی کنید امسال رو صرفا روی خودتون سرمایه گذاری کنید . همین !
      منظورتون رو متوجه نشدم چه طور روی خودم سرمایه گذاریکنم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اوا 2 نمایش پست ها
      سلام بچه ها راستش من امسال که کنکور دادم دومین باری بود که کنکور میدادم ( یک سال پشت کنکور بودم ) به نظر خودم در طول سال خیلییی بهتر از پارسال بودم بابرسی کنکور هم بهتر از پارسال بود درصد هام ولی باتوجه به درصد هام شایییید به احتمال خیییلی ضعیف پرستاری دولتی واحتمال بیشتر ازاد. پرستاری میارم . با توجه به علاقه زیادم به پزشکی تصمیم داشتم تا کنکور و دادم دوباره شروع کنم بخونم ولی حالا فکر میکنم انگیزه کافیییی ندارم بلا تکلیفم نمیدونم چه کار کنم ممنون میشم راهنمایییم کنید . فقط یکم انگیزه نیاز دارم .
      برو اینجا اینو ببین

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samsam نمایش پست ها
      فیلمهای انگیزشی
      مشاور
      ورزش اینا انگیزتونو بیشتر میکنه
      انقدر از این فیلما و راه ها رفتم که نگو نمونش دیشب . صبح پاشدم 7 صبح ولی بازم یه حس بیتفاوتی داشتم . فیلما و این چیزا در حد چند ساعت . فکر میکنم باید تکلیفم با خودم مشخص بشه .نمیدونم به معنیواقعی کلمه بلا تکلیفم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای کاش یکی بود درست و حسابی راهنمایم میکرد . راهو نشونم میداد

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انقدر از این فیلما و راه ها رفتم که نگو نمونش دیشب . صبح پاشدم 7 صبح ولی بازم یه حس بیتفاوتی داشتم . فیلما و این چیزا در حد چند ساعت . فکر میکنم باید تکلیفم با خودم مشخص بشه .نمیدونم به معنیواقعی کلمه بلا تکلیفم
      دقیقا منظورم از اینکه روی خودت سرمایه گذاری کن اینه .
      واقعا از یه جایی به بعد فیلم انگیزشی و حرف انگیزشی و این چیزا تاثیری نمیذاری رو آدم . سال سوم برای کنکور خوندن اصلا ! آسون نیست .
      باید بشینی با خودت فک کنی به نتیجه برسی . اینجا کسی نمیتونه برات تصمیم بگیره

;An idea
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از درس خوندن لذت میبرم یعنی الان که بیکارم. از وضعیتم راضی نیستم بیشتر مایلم درس بخونم ولیییی وقتی هم شروع کنم درس بخونم باز مثل قبل نیستم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banker نمایش پست ها
      دقیقا منظورم از اینکه روی خودت سرمایه گذاری کن اینه .
      واقعا از یه جایی به بعد فیلم انگیزشی و حرف انگیزشی و این چیزا تاثیری نمیذاری رو آدم . سال سوم برای کنکور خوندن اصلا ! آسون نیست .
      باید بشینی با خودت فک کنی به نتیجه برسی . اینجا کسی نمیتونه برات تصمیم بگیره
      ن از درس خوندن لذت میبرم یعنی الان که بیکارم. از وضعیتم راضی نیستم بیشتر مایلم درس بخونم ولیییی وقتی هم شروع کنم درس بخونم باز مثل قبل نیستم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اگه واقعا تصمیم به کنکور دوباره داری تاپیک افشین مقتدا روبخون خیلی بدرد میخوذه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ن از درس خوندن لذت میبرم یعنی الان که بیکارم. از وضعیتم راضی نیستم بیشتر مایلم درس بخونم ولیییی وقتی هم شروع کنم درس بخونم باز مثل قبل نیستم
      آره خب این حسیه که معمولا بعد یه شکست دست میده به آدم . دوست داری زودتر شروع کنی و متاسفانه زود هم این حس از بین میره .
      فک کن ببین واقعا تصمیمت موندنه ؟

;An idea

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرم اول بهتره تا اعلام نتایج اولیه حداقل یه مقدار به خودتون استراحت بدید و مثل دورانی که داشتید خودتون رو برای کنکور آماده میکردید لازم نیست هفت صبح بیدار بشید و تا شب یه سره درس بخونید و... در عین حال یه سری کار هدفمند مثل تحقیق در مورد رشته ها به خصوص این که خانم هستید هم حتما انجام بدید، برای خانم ها رشته هایی مثل پرستاری و اتاق عمل و شیمی و... رشته های واقعا خوبیند.
      بعد ببینید شما اگه هدف واقعی داشته باشی چیزی به اسم بی انگیزگی سراغتون نمیاد چون این دوتا به شدت باهم درتضادند و اصلا انگیزه یعنی هدف داشتن ولی در طول رسیدن به هدف خستگی و شرایط سخت و حتی گاهی شاید ناامیدی هم وجود داشته باشه که کاملا طبیعیه و برای رتبه ی یک هم حتی به وجود میاد ولی بی انگیزگی نه...
      با خودتون رو راست باشید،واقعا چیه پزشکی رو میخواید؟ علمشو دوست دارید؟ شغلشو دوست دارید؟ یا اون مزایای جانبی که به همراه میاره؟
      اگر انسان علم دوستی هستید و تصمیم گرفتید عمرتون رو در این راه بزارید واقعا بیبنید چه علمی رو دوست داریداین همه رشته ی خوب علمی یا اصلا زیست شناسی که علم پزشکی ازش به وجود اومده برید سراغ اون، کار پزشکی هم که خیلی ارزشمنده ولی شما اگر تو یه زمینه ای مثل ساخت دارو هم فعالیت بکنید و کمکی به شناخت یک ترکیب جدید بکنید یا تو هر علم دیگه ای یک راز کشف نشده اش رو کمکی به حلش بکنید انگار کل عالم رو نجات دادید و کم از کار پزشکی نداره ، مزایای پزشکی هم که شما در خیلی از علوم دیگه هم میتونید به دست بیارید...
      در کل بیشتر به چیزی که واقعا احساس میکنید بهش علاقه دارید مثلا پزشکی فکر کنید و بعد تصمیم ، واقعا فقط برید جلو تا بهش برسید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)