خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات

انصراف از قلمچي

از چند هفته قبل قلمچي ثبت نام كردم ولي الان پشيمون شدم، دليل داره..من به پشتيبانم گفتم نميخوام تابستون بيام،تابستون رو ميتونم حذف كنم و پولم رو پس بگيرم؟ گفت ميتوني غيرفعال كني واسه خودت ميگم چون حذف كني نميتوني سوالا رو بگيري.. مثلاً نميدونم واسه خودش بده...گفت برو واحد انفورماتيك بگو ميخوام آزموناي تابستونو غيرفعال كنم..نتونستم برم،زنگ زدم. يه خانوم بي ادبي جواب داد..گفتم پشتيبانم گفته و فلان..گفت به پشتيبانت بگو عاقلانه پيشنهاد بده نميشه غيرفعال كرد...منم به پشتيبانم با تلگرام پيام دادم،اس ام اس هم زدم،جواب نميده..خيلي بي مسئوليت عه و فقط به فكر پول..خودشو همچين ميگيره انگار ملكه اليزابت عه..قلمچي به درد نميخوره. ميخوام كلا انصراف بدم از قلمچي و از مهر برم گزينه دو..يه آزمون قلمچي كه گذشت غيبت داشتم،ميتونم انصراف بدم؟ پولم برميگرده؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فک کن پولتو پس بدن

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banker نمایش پست ها
      فک کن پولتو پس بدن
      هعي...
      چك داديم ٣ تا.. پس نميدن؟
      آخه تو فرم ثبت نام نوشته سي درصد برميدارن بقيه رو ميدن..

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Liverlover نمایش پست ها
      از چند هفته قبل قلمچي ثبت نام كردم ولي الان پشيمون شدم، دليل داره..من به پشتيبانم گفتم نميخوام تابستون بيام،تابستون رو ميتونم حذف كنم و پولم رو پس بگيرم؟ گفت ميتوني غيرفعال كني واسه خودت ميگم چون حذف كني نميتوني سوالا رو بگيري.. مثلاً نميدونم واسه خودش بده...گفت برو واحد انفورماتيك بگو ميخوام آزموناي تابستونو غيرفعال كنم..نتونستم برم،زنگ زدم. يه خانوم بي ادبي جواب داد..گفتم پشتيبانم گفته و فلان..گفت به پشتيبانت بگو عاقلانه پيشنهاد بده نميشه غيرفعال كرد...منم به پشتيبانم با تلگرام پيام دادم،اس ام اس هم زدم،جواب نميده..خيلي بي مسئوليت عه و فقط به فكر پول..خودشو همچين ميگيره انگار ملكه اليزابت عه..قلمچي به درد نميخوره. ميخوام كلا انصراف بدم از قلمچي و از مهر برم گزينه دو..يه آزمون قلمچي كه گذشت غيبت داشتم،ميتونم انصراف بدم؟ پولم برميگرده؟
      نه
      متاسفانه کاظم یه بی شرفی هست که نگو تو فرم ثبت نام وقتی امضا می کنی نوشته حق انصراف نداری

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      نه
      متاسفانه کاظم یه بی شرفی هست که نگو تو فرم ثبت نام وقتی امضا می کنی نوشته حق انصراف نداری
      مثل اينكه تنها را غيرفعال كردنه...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پولت رو رفته بدون مگه این که بیفتی دنبال شرش
      چرا میخوای تابستونو حذف کنی اصلا؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه با همین قلم جلو بری درسته سوالاتش بعضی وقتا استاندارد نیست مخصوصا تو مبحثی هاتو جمع بندی ها باز بهتره ولی در کل بد نیست من گزینه 2 نرفتم سنجش به نظرم بهتر باشه

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      پولت رو رفته بدون مگه این که بیفتی دنبال شرش
      چرا میخوای تابستونو حذف کنی اصلا؟؟؟
      چون پايه ام خيلي ضعيفه و اگه با قلمچي پيش برم همينجوري ميمونه و نميتونم جبران كنم و اينكه ميترسم درگير تراز و...بشم

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگر كسي موفق به استرداد پولِش شده بگه لطفا...
      لعنت به كاظم قلم چي و كل دم و دستگاهش...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مثل اينكه تنها را غيرفعال كردنه...
      غیر فعال کردن چیه باو . خدایی پولت زیادی کرده بده من
      آزمونای تابستونشو نرو . از اول مهر هم با برنامه کانون پیش برو . باز میخوای پولتو برای گزینه دو بریزی دور ؟!

;An idea
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      غیر فعال کردن چیه باو . خدایی پولت زیادی کرده بده من
      آزمونای تابستونشو نرو . از اول مهر هم با برنامه کانون پیش برو . باز میخوای پولتو برای گزینه دو بریزی دور ؟!
      آخه تو برگه ثبت نام نوشته بود بيش از دو غيبت باعث حدف شدن از همه آزمونها ميشه..اگه تابستونو نرم و غيرفعال هم نكنم كلي غيبت ميشه.

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آخه تو برگه ثبت نام نوشته بود بيش از دو غيبت باعث حدف شدن از همه آزمونها ميشه..اگه تابستونو نرم و غيرفعال هم نكنم كلي غيبت ميشه.
      نه بابا این چرت و پرتا چیه ؟! برو درست بپرس . خیلی از رتبه برترای پارسال که سه چارتا غیبت داشتن .
      ببین یه چیزو رک بهت میگم . معلومه هول هولکی داری پیش میری . رفتی الکی ثبت نام کردی بعد گیر دادی به ترازش و برنامه سنگینش و ...
      یه هفته درست وقت بذار بفهم چی میخوای . برنامت چیه . یه نگاه به مصاحبه ها بنداز .
      اگه فارغ التحصیلی گزینه دو به دردت نمیخوره . اینو از من بشنو

;An idea

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه بابا این چرت و پرتا چیه ؟! برو درست بپرس . خیلی از رتبه برترای پارسال که سه چارتا غیبت داشتن .
      ببین یه چیزو رک بهت میگم . معلومه هول هولکی داری پیش میری . رفتی الکی ثبت نام کردی بعد گیر دادی به ترازش و برنامه سنگینش و ...
      یه هفته درست وقت بذار بفهم چی میخوای . برنامت چیه . یه نگاه به مصاحبه ها بنداز .
      اگه فارغ التحصیلی گزینه دو به دردت نمیخوره . اینو از من بشنو
      ميدونم چي ميخوام.
      آره دانش آموز نيستم.
      ميدونم كه همه ي حرفهاي بچه هاي انجمن راجع به قلمچي و دوز و كلكهاش و پول پرستي هاش و سوالاي بي كيفيتش درست بود و من داغ بودم نمي فهميدم...
      الان واقعا از ثبت نام تو قلمچي پشيمونم و ميخوام انصراف بدم.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا پس نمی دن بنده هم همین مشکل داشتم اینثدر هم بی ادب و گستاخن اسمشو هم
      ذاشتن وقف عام جان خودشون

15. Top | #15
      400
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فقط یه راه داری برو بگو میخوام آزمونم مکاتبه ای بشه یه مقدار پول بهت برمیگردونن که پوله پشتیبان و این چیزاس اینطوری هم پول ثبت نام گزینه دو در میاد هم هر 2 هفته دفترچه کنکور قلم چی با دفترچه پاسخ تشریحی میاد با پست در خونتون پس اینطوری سوالای قلم چیم داری اگرم خواستی یه زمانی ببینی تو قلم چی بین بقیه وضعیتت چطوره میتونی بشینی پاسخ نامه ای که با دفترچه سوالا برات میاد در خونه پر کنی ببری نمایندگی قلم چی برات کارنامه صادر میکنن اینطوری از شر پشتیبانم خلاص میشی چون مکاتبه ای پشتیبان نداره ولی جور دیگه به هیچ وجه انصراف و استرداد پول نداره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن