خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      400
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Liverlover نمایش پست ها
      از چند هفته قبل قلمچي ثبت نام كردم ولي الان پشيمون شدم، دليل داره..من به پشتيبانم گفتم نميخوام تابستون بيام،تابستون رو ميتونم حذف كنم و پولم رو پس بگيرم؟ گفت ميتوني غيرفعال كني واسه خودت ميگم چون حذف كني نميتوني سوالا رو بگيري.. مثلاً نميدونم واسه خودش بده...گفت برو واحد انفورماتيك بگو ميخوام آزموناي تابستونو غيرفعال كنم..نتونستم برم،زنگ زدم. يه خانوم بي ادبي جواب داد..گفتم پشتيبانم گفته و فلان..گفت به پشتيبانت بگو عاقلانه پيشنهاد بده نميشه غيرفعال كرد...منم به پشتيبانم با تلگرام پيام دادم،اس ام اس هم زدم،جواب نميده..خيلي بي مسئوليت عه و فقط به فكر پول..خودشو همچين ميگيره انگار ملكه اليزابت عه..قلمچي به درد نميخوره. ميخوام كلا انصراف بدم از قلمچي و از مهر برم گزينه دو..يه آزمون قلمچي كه گذشت غيبت داشتم،ميتونم انصراف بدم؟ پولم برميگرده؟
      فقط یه راه داری برو بگو میخوام آزمونم مکاتبه ای بشه یه مقدار پول بهت برمیگردونن که پوله پشتیبان و این چیزاس اینطوری هم پول ثبت نام گزینه دو در میاد هم هر 2 هفته دفترچه کنکور قلم چی با دفترچه پاسخ تشریحی میاد با پست در خونتون پس اینطوری سوالای قلم چیم داری اگرم خواستی یه زمانی ببینی تو قلم چی بین بقیه وضعیتت چطوره میتونی بشینی پاسخ نامه ای که با دفترچه سوالا برات میاد در خونه پر کنی ببری نمایندگی قلم چی برات کارنامه صادر میکنن اینطوری از شر پشتیبانم خلاص میشی چون مکاتبه ای پشتیبان نداره [IMG]file:///C:/Users/DRF710~1.SAA/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]ولی جور دیگه به هیچ وجه انصراف و استرداد پول نداره

2. Top | #17
      400
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ميدونم چي ميخوام.
      آره دانش آموز نيستم.
      ميدونم كه همه ي حرفهاي بچه هاي انجمن راجع به قلمچي و دوز و كلكهاش و پول پرستي هاش و سوالاي بي كيفيتش درست بود و من داغ بودم نمي فهميدم...
      الان واقعا از ثبت نام تو قلمچي پشيمونم و ميخوام انصراف بدم.
      فقط یه راه داری برو بگو میخوام آزمونم مکاتبه ای بشه یه مقدار پول بهت برمیگردونن که پوله پشتیبان و این چیزاس اینطوری هم پول ثبت نام گزینه دو در میاد هم هر 2 هفته دفترچه کنکور قلم چی با دفترچه پاسخ تشریحی میاد با پست در خونتون پس اینطوری سوالای قلم چیم داری اگرم خواستی یه زمانی ببینی تو قلم چی بین بقیه وضعیتت چطوره میتونی بشینی پاسخ نامه ای که با دفترچه سوالا برات میاد در خونه پر کنی ببری نمایندگی قلم چی برات کارنامه صادر میکنن اینطوری از شر پشتیبانم خلاص میشی چون مکاتبه ای پشتیبان نداره [IMG]file:///C:/Users/DRF710~1.SAA/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif[/IMG]ولی جور دیگه به هیچ وجه انصراف و استرداد پول نداره

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      Up

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عزیز شما توی فرم اول ثبت نام قبول کردی که پولت تحت هیچ عنوان بر نمیگرده !
      دیگه دنبال چه راهی هستی ؟!
      شما میتونی توی تابستون همین طور بری سر آزمون و سفید بدی بیای ! اگه نگران 2 بار غیبتی ...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از چند هفته قبل قلمچي ثبت نام كردم ولي الان پشيمون شدم، دليل داره..من به پشتيبانم گفتم نميخوام تابستون بيام،تابستون رو ميتونم حذف كنم و پولم رو پس بگيرم؟ گفت ميتوني غيرفعال كني واسه خودت ميگم چون حذف كني نميتوني سوالا رو بگيري.. مثلاً نميدونم واسه خودش بده...گفت برو واحد انفورماتيك بگو ميخوام آزموناي تابستونو غيرفعال كنم..نتونستم برم،زنگ زدم. يه خانوم بي ادبي جواب داد..گفتم پشتيبانم گفته و فلان..گفت به پشتيبانت بگو عاقلانه پيشنهاد بده نميشه غيرفعال كرد...منم به پشتيبانم با تلگرام پيام دادم،اس ام اس هم زدم،جواب نميده..خيلي بي مسئوليت عه و فقط به فكر پول..خودشو همچين ميگيره انگار ملكه اليزابت عه..قلمچي به درد نميخوره. ميخوام كلا انصراف بدم از قلمچي و از مهر برم گزينه دو..يه آزمون قلمچي كه گذشت غيبت داشتم،ميتونم انصراف بدم؟ پولم برميگرده؟
      من باهاشون دعوا هم کردم مطمئن باش پولتو میخورن یه اب هم روش

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستاي گلمآپ كردم كه بگم مشكل حل شد. اونقدرها هم كه فك ميكردم عوضي نبودنولي انصافاً خيلي سودجو هستن. پشتيبانم گفت با مدير حرف زده، مدير گفته ميتونه انصراف بده ولي تا ابد() حق ثبت نام تو كانون رو نداره.
      و ميتونه هم غيرفعال كنه و از مهر بياد كه من راه حل اول رو بيشتر دوست داشتم
      ولي به خاطر عشقم به پزشكي گفتم اوكي! غيرفعال كنيناينجوري حداقل تا مهر شرشون كم ميشه عين آدميزاد ميخونمجالبي اينجاست كه بازم ميخوان از شرايط من سود كنن ميگه كانون كلاسهاي خوبي داره بيا اينجا كلاس. منم(پشتيبانم ميگه) مشاوره ويژه ميدم واسه دَرسِتيكي نيس بهش بگه رفيقت سالِ قبل مشاوره ويژه داد بهم به فجيع ترين شكل ممكن نتيجه داد

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      عزیز شما توی فرم اول ثبت نام قبول کردی که پولت تحت هیچ عنوان بر نمیگرده !
      دیگه دنبال چه راهی هستی ؟!
      شما میتونی توی تابستون همین طور بری سر آزمون و سفید بدی بیای ! اگه نگران 2 بار غیبتی ...
      جناب آب بخور تنديت بره بالا هم گفتم تو فرم نوشته انصراف ميتوني بدي پولت هم برميگرده منتها مبلغي كسر ميشه. ضمناً گفتم هم كه باهاشون به توافق رسيدم.

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      يه تاپيك ديگه بايستي بزنم راجع به كلاس كنكورايِ قلمچي ايشاا...تو ساعاتِ پيك و پرترافيكِ انجمن تاپيك رو ميزنم

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      و باز هم از این نوع تاپیک های با هدف و نقشه ی قبلی!!!
      نکته قابل توجه برام این هست ک تو این تاپیک ها سعی میشه ک قلمچی یک شرور بی شرف و گزینه دو یه موسسه فوق العاده با بهترین نیت ها(!!!)نشون داده بشع
      بابا اینا همشون یه سیستم مشخص دارن
      ))ماهی گرفتن از آب گل آلود))
      نمیدونم آخه مگه میشه یه آزمون آزمایشی باعث شه 1 نفر موفق نشه و یا حتی موفق شه!
      بابا این آزمون لامصب یه محرکه واسه درس خوندن و سردرگم نبودن!
      هیچ فرقیم نداره گزینه دو باشه قلم باشه یا گاج و سنجش
      نه قلمچی شمره و نه گزینه دو امام حسین
      تو رو خدا این تاپیکای مضخرف و تمام حاشیه رو جمع کنین

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      و باز هم از این نوع تاپیک های با هدف و نقشه ی قبلی!!!
      نکته قابل توجه برام این هست ک تو این تاپیک ها سعی میشه ک قلمچی یک شرور بی شرف و گزینه دو یه موسسه فوق العاده با بهترین نیت ها(!!!)نشون داده بشع
      بابا اینا همشون یه سیستم مشخص دارن
      ))ماهی گرفتن از آب گل آلود))
      نمیدونم آخه مگه میشه یه آزمون آزمایشی باعث شه 1 نفر موفق نشه و یا حتی موفق شه!
      بابا این آزمون لامصب یه محرکه واسه درس خوندن و سردرگم نبودن!
      هیچ فرقیم نداره گزینه دو باشه قلم باشه یا گاج و سنجش
      نه قلمچی شمره و نه گزینه دو امام حسین
      تو رو خدا این تاپیکای مضخرف و تمام حاشیه رو جمع کنین
      تو رو خدا يكم مؤدب حرف بزن و املا تمرين كن مــ"ز"خرف...
      من سالها تجربه ي قلمچي رو دارم و ميدونم كه بله براي سنجش افراده. ولي جهت سؤالات خيلي مهمه كه بسيار تحت تأثير آزمون آزمايشيه. و سبك مطالعاتي فرد رو تحت تأثير قرار ميده..و سؤالايِ قلمچي بيش از اندازه سطح بالا و گاهي سطح پايين هستن و خيلي هم با نكات بسيار ريز درگيره.. بنابراين براي فردي كه از نظر علمي قوي نيست ممكنه مشكلات روحي و مطالعاتي به وجود بياره.من هم نگفتم برم يا نرم! ميرم ولي از مهرماه..!

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم کلافه کردن
      آخه از چی میترسونین ملتو ؟؟؟؟
      -اگر نیای جلسه و عکست نیفته پاسخبرگ برات صادر نمیشه
      بچه ابتدایی گول میزنن
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaki نمایش پست ها
      منم مثل شما سال پیش سر در گم بودم این کانال نجاتم داد البته این آدرس جدیدشه:https://t.me/moshaver201796
      جناب، شما منو نابود كردي از بس اين پيام رو دادي :/ تو همه ي تاپيكا مربوط و نامربوط ميفرستي اينو. باشه فهميديم ناجي ان و نجات يافته اي تو. مثلا هم نفهميديم يكي از خودشوني ببين ما اينجا ميايم چون سؤال داريم و حوصله ي تبليغ نداريم مخصوصاً كسايي مثل من كه پشت كنكوريم و زخم خورده ي امثالِ تو. برو كه حنايِ هييييچ مشاوري و ...پيشِ من رنگي نداره. بدم مياد از يه عده كه از بلاتكليفيِ كنكوريايِ طفلي سوء استفاده ميكنن و تو خرج اضافي ميندازنشون آخرشم هيچي به هيچي.
      اسپم نشه حالا

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آزمون آزمایشی فقط جامعش خوبه. حالا هر موسسه ای که باشه
      از پشتیبانای کانون هیچگونه انتظاری نداشته باشید وگرنه پشیمون میشید از اعتماد و وقتی که صرفشون کردید
      با ی رتبه برتر یا مشاور که دیگران ازش نتیجه گرفته باشن در ارتباط باشید، که میتونه در طول سال خیلی کمکتون کنه
      اگرم کسی نبود مشکل خاصی نیست. میتونید با تلاش خودتون همه کاستی ها رو هم جبران کنید
      شما که تجربی هستی رو زیست و شیمی خیلی مانور بده و کنکورم با این 2تا شروع کن که تا میتونی زهرت رو بهشون بریزی!!
      من خودم بودم این کار رو میکردم: اول از رو منابعی که کم حجم هستن ی دور کل مباحث رو میخوندم، بعد دیگه شروع میکردم فقط تست کار میکردم و نکات بیشتر رو در قالب تست یاد میگرفتم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن