خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 52 از 52
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام کسی میدونه درصدا امسال تا چه حد نسبت به بارسال جابجا میشه؟

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      والا بنظرم منم در کل سخت تر از 95 بوده
      خودمم 95 اولین کنکورم بودش
      ولی هرسال فرق داره ترازا و اصلا نمیشه مقایسه کردش
      ممکنه با این ک راحت باشه ولی سطح بچه ها هم پایین بوده یا بالعکس

هرسال تراز و رتبه خودشو داره و به سال قبلم ربطی نداره

خداییش 95 چقدر مگه از 94 ساده تر بود ک رتبه ها 3 برابر شد تو زیر 10000 ها؟؟

ولی در کل نظرم اینکه سختتر بوده امسال در حد 20 درصد سال قبل

و نتایجم فک کنم از 15 تا 20 اعلام شه

دعوا هم نکنید و ب نظر بقیه احترام بزارید

با ادم بی منطقم بحث نکنید ک سطح درک و شعورتون رو در حد همون فرد میارید پایبن

یا علی...

3. Top | #48
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lover sick نمایش پست ها
      مگه میشه کنکور هر سال رو با خودش مقایسه کرد اصلا مگه میشه چیزی رو با خودش مقایسه کرد
      این که شما هم که این کنکور هیچ ربطی بهتون نداره بیای و درباره اون نظر بدی هیچ دردی رو از ما دوا نمی کنه
      آقا منظور اینه که چه سوالات سخت باشن چه آسون به آمادگیه بچه های اون سال بستگی داره!نمیشه یه قاعده برای این موضوع تعریف کرد!در واقع امکان داره امسال سختتر باشه اما درصدا بالاتر باشه یا با اینکه آسونتره اما درصدا پایینتر باشهشما باید همه حالات رو درنظر بگیری که در واقع این معنی میشه که کنکور هر سال رو فقط برای همون سال اونطور جواب داده!
      امیدوارم حالتی بشه که به نفع شما و تمام کسایی که تلاش کردن باشه!

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lover sick نمایش پست ها
      فایل پیوست 73254

همانطور که در pdf می بینید :

دروس عربی و زبان انگلیسی و دین وزندگی و فیزیک دشوارتر از پارسال بوده ...

ادبیات فارسی و شیمی و زیست شناسی همسطح پارسال ...

ریاضی تا حدودی آسانتر از پارسال ...

در نتیجه می توان گفت کنکور ۹۶ تا حدودی سخت تر از ۹۵ بوده ...

نتیجه اخلاقی : به حرفای اونایی که میگن کنکور امسال آسون بوده توجه نکنید ... اینها عقده دیده شدن دارند
      ببينيد دوست عزيز سختي و اسوني از نظر من يه مقياس كامللاا نسبي و سليقه اي هست،من سال ٩٥ بعد از زيست رفتم سراغ شيمي فكر ميكردم شيمي خوب بلدم اما در حقيقت تسلط كافي نداشتم البته حوزه ما دفترچه عمومي ها رو ده دقيقه زودتر جمع كردند و اين خودش فشار خيلي سنگين روحي به من وارد اما وقتي سوالات شيمي رو ديدم كه به اون شدت سخت و شمارشي بود به حدي استرس گرفتم كه حاضرم قسم بخورم نيم ساعت فقط دستم ميلرزيد و بعد از زيست گند زدم بقيه درس هارو اما امسال دو هفته قبل از كنكور دوباره كنكور ٩٥ رو زدم (بدون اينكه اينن مدت دوباره سوالاش رو ديده باشم) به هر دليلي درصد هايي كه زدم بلا استثنا همه ي درس هاي بالاي شصت و هفتاد بود خب اين دلايل مختلفي داره مثل اينكه ممكنه بهتر از پارسال خونده باشم ممكنه تجربه بيشتري نسبت ب پارسال داشته باشم و خيلي دلايل ديگه،با اين مقدمه ميخوام بگم كه خب طبيعتا من وقتي سوالات ٩٦ رو سر جلسه ديدم واقعا پيش خودم هي ميگفتم چرا اينقدر اسونه،در واقع اسون نبود اما نسبت به انتظار من از عملكردي كه سال ٩٥ داشتم (دقت كنيد عملكرد نه سختي سوالات)خيلي بهتر بود در نتيجه فكر ميكنم اسون بوده.اما در حقيقت كنكور هر سال يك نظم كاملا مشخصي داره يك يا دو درس سخت تر و مفهمومي تر يك يا دو درس ساده و باقي هم متوسط،اين وسط فقط اينكه كدوم درس سخت باشه يا اسون عوض ميشه اما همچنان نظمش ثابته،پس اگر كسي ميگه سخت يا راحت بوده روحيتون رو نبازين اينها فقط يه برداشت شخصي و نسبيه

يه خاطره هم اضافه كنم يه بار يه ازموني با يكي از دوستان شركت كرديم اين بنده خدا رياضيش رو خيلي خوب خونده بود برا همين خيلي رو رياضي حساب كرده بود از ازمون كه اومد بيرون قيافش ديدني بود با دمش گردو ميشكست كه اقا چقد اسونن بود همرو زدم شك نكيد صد زدم ما همه بهم ريخته بوديم كه چرا ما درسمون مث اين نيست خلاصه دسته جمعي باهم رفتيم برا گرفتن نتايج(توي اين مدت هم دوستمون همچنان در حال تعريف از سادگي رياضي) وقتي كارنامشو گرفت قيافش خيلي ديدني تر بود درصد رياضيش منفي شده بودهنوزم ميبينمش كلي ميخنديم
      پس جدي نگير اين حرفا رو
      ویرایش توسط ariyusin : 02 مرداد 1396 در ساعت 01:37

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      پس امسال لابد ریاضی سخته

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سرندیپیتی نمایش پست ها
      پس امسال لابد ریاضی سخته
      چطور به این نتیجه رسیدی؟

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      چون 96 اسون بوده و
      سنجش جامع ریاضی سخت

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن