خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل مطالعه بحث آنالیز(ترکیبیات)

سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم در انجمن کنکور دوستان من یک مشکلی دارم و اونم اینه که هیچ جوره نمیتونم این موضوع آنالیز و حالت های مختلفشو درک کنم اصن نمیفهممش از روی فیلم آلا نگاه کردم بعد رفتم تستاشو بزنم میبینم حالت های مختلف داره و من نمیتونم درک کنم میشه راهنمایی کنید که چکار کنم

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم در انجمن کنکور دوستان من یک مشکلی دارم و اونم اینه که هیچ جوره نمیتونم این موضوع آنالیز و حالت های مختلفشو درک کنم اصن نمیفهممش از روی فیلم آلا نگاه کردم بعد رفتم تستاشو بزنم میبینم حالت های مختلف داره و من نمیتونم درک کنم میشه راهنمایی کنید که چکار کنم

خوندن این مبحث اولش همین جوریه(برای من ک همین طور بوده!) سعی کن هر مدل تستی ر حل کنی و رو سوارت فکر کن.به مرور یاد میگیری.اولش ممکنه بیشتر سوالا ر اشتباه حل کنی اما ادامه بده!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از خیلی سبز جامع تست بزن بعد برو هرتستی میزنی جوابشو ببین کامل بفهم
      کلا باید تو ذهنت یه طبقه بندی داشته باشی هر تیپ سوالی چه روشی رو باید پیاده کرد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اتفاقا مبحث ساده ای هست سوالاتش در کنکور فریم مشخصی داشته
      مهم هم هست
      یه جورایی تقریبا همه سوالات احتمال رو باید برای حل کردنش آنالیز بلد باشی
      تیپ سوالاشو ببین و یاد بگیر
      اگه اولش اذیت شدی نا امید نشو راه میوفتی
      زمان لازم داره

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

فیلم میلم رو ول کن !!! برو درسنامه خیلی سبز جامع رو بخون هر بحث مضخرفی هم باشه خوبِ خوب یادش میگیری و هی هم به خودت تلقین نکن که سخته و فلان
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول تستای سراسری آنالیز رو کار کن بعد برو سوالای احتمال سراسری رو بزن
      بعد برو سوالای تالیفی
      اصل همون سراسریها هستن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست من از نظر من ترکیبیات قسمتی از ریاضیه که خیلی به اینکه برا خودت بتونی سوالو توصیف کنی ربط داره من که ریاضیم قوی بود و خصوصا ترکیبیات و احتمال... به نظر من تیپ تستی خوندن ترکیبیات کار درستی نیست البته یه دسته بندی کلی چرا اما مثلا مث ابی قلمچی هی ریز ریز شه نه باید سعی کنی که بتونی هر سوالو به زبون ساده برای خودت توضیح بدی اینجوری این حس اذیتت نمیکنه که با n نوع سوال مختلف ک راه مختلف دارن طرفی. :-) درضمن اینکار کلی زمان میبره حداقل باید ۲۰۰ ۳۰۰ تا تست بزنی یکم راه بیفتی :-)

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوالای ترکیبیات بیشتر به هوش ربط داره و البته استدلال و استنباط درست از صورت سوال و اینکه حواست جمع باشه خیلی مهمه ... وگرنه سواد انچنانی لازم نداره
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .

9. Top | #9
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از رو خیلی سبز بخون
      تستای سراسریش هم بزن
      قلقش دستت میاد

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منم توترکیبیات ضعف داشتم ولی رفتم درسنامه ی خیلی سبزخوندم خیلی قشنگ توضیح داده وبعدسوالارودسته بندی کرده که بدونی این سوال باکدوم روش بایدجواب بدی خوب تستاروتحلیل کن وخوب دقت کن تامتوجه بشی که این سوال باکردم روش حل بشه ایشالله موفق بشی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا خیلی سبز هم میخونم زیاد متوجه نمیشم فک کنم باید بیشتر تست بزنم بازم از راهنمایی همه ی عزیزان سپاسگزارم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلام. واسه این بحث برو اول کتابای درسی رو از اون صفحه هایی که تو برنامه قلم نوشته خوب و با حوصله بخون و خوب روشون فکر کن.یکم به ذهنت فشار بیاری و سعی کنی با چیزایی که بلدی حلشون کنی کم کم راه میافتی.بشین بنویس و فکر کن روتستا بعدش اگه نتونستی بفهمیش برو پاسخ رو نگاه کن یه لحظه ببینم سرنخی چیزی پیدا میکنی بعدش خودت حلش کن اینطوری روز به روز قوی تر میشی و مطمعن باش اینقد الان و دی عید و موقع جمع بندی تکرارشون میکنی که کنکور به راحتی میزنیشون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن