خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alegzander نمایش پست ها
      سلام(متن یکم طولانیه،حال داشتید،بخونید)
      من فکره غیرحضوری خوندن افتاده تو سرم بنا به دلایل مختلفی
      دلایلی ک باعث شده به همچین چیزی فکر کنم! رو می نویسم،دلایلی هم ک منو از انجام این کار میترسونه رو هم مینویسم،دوستانه،با دلیل،منطقی،راهنمایی کنید لطفا.
      ----------
      دلایل تحریک کننده(!!):
      1.منابع من با منابعی ک دبیرامون از روشون تکلیف میگن و رفع اشکال میکنن فرق داره.منابع من 90 درصدشون گاج هستن.رو منابعم هم تاکید دارم و مطمئنم.تو یه سری درسا منابعم با منابعی ک دبیرامون کار میکنن یکیه ولی تو خیلیاشون یکی نیست
      مثلا واسه زیست،دوم و سوم و پیش الگو رو گفته بودن بگیریم و الان دارن کار میکنن.ولی به نظر من کتابای زیست الگو افتضاحن.اولا خیلی از تست ها مشکل داره!اصن از خارج کتابه.سوالات ترکیبی رو از سوالات غیر ترکیبی جدا نکرده،برعکس کتاب میکروگاج قشنگ سوالات ترکیبی رو جدا کرده و تازه ترکیبی هارم دو دسته کرده و ادم با خیال راحت میتونه تست بزنه!تازه وقتی ادم تستای گاج رو با کنکور مقایسه میکنه،شباهتشون خیلی واضحه!تست های کتابایی مثل الگو به نظر من خیلی پرتن!(البته محض احتیاط بعد از میکرو،آی کیو زیست رو شروع میکنم).این از زیست،عربی،کامل گاج رو گفته بگیریم،من با سفید گاج کار میکنم ک تا حدودی از کامل بهتره بنظرم.تو ادبیات هم من موضوعی گاج+قرابت الگو کار میکنم،دبیر پنج بحث الگو رو گفته...
      این موضوع منابع واقعا داره اذیتم میکنه
      2.برنامه ای ک دبیرها باهاش دارن جلو میرن،کنده.البته برای کسی که مدرسه میره و تایم زیادیشو تو مدرسست،معقوله ولی من قبل از اینکه مدرسمون شروع بشه،یه هفته ده روزی خودم شروع کرده بودم و تو اون مدت بشدت سرعت پیشرویم از الان بیشتر بود.
      3.تایم بسیار زیادی مدرسه هستم و تازه خونه هم ک میرسم خستم....این موضوع هم به شدت اذیت میکنه!من قبل شروع مدرسمون،تا 10 و نیم راحت میخوابیدم بعدش از اون ور تا 2 نصف شب خوب میخوندم.خیلی اون موقع راضی بودم از تایم مطالعاتیم اما الان نه...
      4.و شاید کلی دلیله دیگه ک یادم نیست الان!
      دلایل بازدارنده!:
      1.اول از همه پدر و مادر!کلی احتمالا باید باهاشون حرف بزنم ک راضیشون کنم!تازه اگه راضی هم بشن یه استرسی خواهم داشت چون اگه رتبه ای ک میخوامو نیارم،فردا روزی میگن چرا غیرحضوری خوندی،باید مدرسه میخوندی و...
      2.خیلیا ک غیرحضوری خوندن،دلیله غیرحضوری خوندنشون،این بوده ک مدرسه دبیراش خوب نبوده و کلا مدرسشون خوب نبوده.ولی مدرسه ی من امکانات نسبتا خوبی داره.حلی میخونم.و همین باعث میشه تو غیرحضوری خوندن شک کنم.البته واقعا سمپاد به نظره من فقط اسمش باحاله وگرنه ادم تو خونه بخونه بهتر نتیجه میگیره.
      3.میترسم اگه غیرحضوری بخونم،وسطای راه،مثلا پاییز یا تو زمستون،افسردگی و بی رغبتی بگیرم(به دلیله مدرس نرفتن!)...
      4.و شاید کلی دلیله دیگه که یادم نیست...
      ----------
      اون وسط مسطا هم بگید غیرحضوری گرفتن شرایط خاصی میخواد؟بعد فقط برا امتحانات ترم میرم مدرسه؟
      من غير حضوري خوندم...نصف سال سوم رو و كل پيش رو...در مورد شرايطش،بايد از سمپاد بياي بيرون بري غيرانتفاعي...صد درصد نميخوني وهمش ميخوري و ميخوابي..من نتيجه ي غير حضوري خوندنم...٩٧ پنجمين كنكورمه....

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Liverlover نمایش پست ها
      من غير حضوري خوندم...نصف سال سوم رو و كل پيش رو...در مورد شرايطش،بايد از سمپاد بياي بيرون بري غيرانتفاعي...صد درصد نميخوني وهمش ميخوري و ميخوابي..من نتيجه ي غير حضوري خوندنم...٩٧ پنجمين كنكورمه....
      چه خوب میبینم فقط من پشت کنکوری نیستم

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samsam نمایش پست ها
      چه خوب میبینم فقط من پشت کنکوری نیستم
      من غمگين ميشم كسي رو تو شرايط خودم ميبينم..دلم ميخواد همه قبول بشن...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرکس
      بخواد قطعا بهش میرسه ; دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
      ویرایش توسط amir1378 : 03 مرداد 1396 در ساعت 18:06

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایشالا قبول شین باز شرایط شما بهتره میدونین چی میخواین من نمیدونم خواستم چیه چی دوست دارم بخونم

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samsam نمایش پست ها
      ایشالا قبول شین باز شرایط شما بهتره میدونین چی میخواین من نمیدونم خواستم چیه چی دوست دارم بخونم
      بخواي و نرسي،سرِ بچگي خودت،خيييلي دردناكه...ايشاا...همه برسن به هرچي كه ميخوان.

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1378 نمایش پست ها

هر هرکس
      بخواد قطعا بهش میرسه ; دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره
      شما جزو بندگانِ برگزيده ي خدايي قطعاًمگه ميشه اينهمه روحيه دادن با يه جمله..اميدوارم به هر چيزي كه ميخوايد برسيد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن