خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعا جای تاسف داره..که کسایی هستند با کمترین تجربه و دانشی..میان اظهار نظر میکنن و نتیجه گیری و یه رشترو زیر سوال میبرن..البته بعیدم نیست...
      من خودم سه ساله این رشترو میخونم نظری نمیدم چون تجربه ای ندارم..اطلاعاتم رو هررئز دارم افزایش میدم..یقینا..چنین فردی نظر موثقی نخواهد داشت..

دوست عزیز تو این وضع پزشک سالاری و فرهنگ بد مردم..که خیلی جاها مراجعه کردنش عاره...داری مقایسه ای پیش میبری؟در حالیکه رشته روان شناسی تو کشورهای پیشرفته از جایگاه ویژه ای برخورداره و طبق گفته دانشجوی روانشناسی سیاسی دانشگاه واشنگتن دی سی امریکا که شخصا باهاش صحبت کردم..درامدی حداقل ماهانه17ملیون دارند..

الان سیر عظیمی از مهندسین ما ارشدشونو بالینی قبول میشن..و بیش از250هزار نفر روانشناس داریم..اما کو متخصص واقعی و استاندارد شده؟؟پس همه چی به مهارت و انگیزه و استعداد فرد مربوطه ..یا نخون..خوندی واقعا خیلی تلاش کن...

حتما از متخصصین این رشته مشورت..نه اینجا که اغلب برهه سن پایین و کم تجربه هستند حتی خودم...

موفق باشی

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      واقعا جای تاسف داره..که کسایی هستند با کمترین تجربه و دانشی..میان اظهار نظر میکنن و نتیجه گیری و یه رشترو زیر سوال میبرن..البته بعیدم نیست...
      من خودم سه ساله این رشترو میخونم نظری نمیدم چون تجربه ای ندارم..اطلاعاتم رو هررئز دارم افزایش میدم..یقینا..چنین فردی نظر موثقی نخواهد داشت..

دوست عزیز تو این وضع پزشک سالاری و فرهنگ بد مردم..که خیلی جاها مراجعه کردنش عاره...داری مقایسه ای پیش میبری؟در حالیکه رشته روان شناسی تو کشورهای پیشرفته از جایگاه ویژه ای برخورداره و طبق گفته دانشجوی روانشناسی سیاسی دانشگاه واشنگتن دی سی امریکا که شخصا باهاش صحبت کردم..درامدی حداقل ماهانه17ملیون دارند..

الان سیر عظیمی از مهندسین ما ارشدشونو بالینی قبول میشن..و بیش از250هزار نفر روانشناس داریم..اما کو متخصص واقعی و استاندارد شده؟؟پس همه چی به مهارت و انگیزه و استعداد فرد مربوطه ..یا نخون..خوندی واقعا خیلی تلاش کن...

حتما از متخصصین این رشته مشورت..نه اینجا که اغلب برهه سن پایین و کم تجربه هستند حتی خودم...

موفق باشی
      من رشته مورد علاقم روان شناسیه ولی نمیدونم ایا از لحاظ درامد میتونه به مشکل میخورم توش یا نه اخه خانوادهم اصرار دارن این رشته درامد نداره
      از یه طرفم وقتی میانگین درامد رشته روان شناسیو روان پزشکی هی بهم میگن یجوری میشم بیشتر مجبور میشم فکر کنم
      بنظرتون یکی تو این رشته علاه واستعداد داشته باشه ایا میتونه به درامد یه پزشک یا روان پزشک برسه اگه مقاطع بالاترشم تو دانشگاه های معتبر خارج از کشور گرفته باشه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samsam نمایش پست ها
      من رشته مورد علاقم روان شناسیه ولی نمیدونم ایا از لحاظ درامد میتونه به مشکل میخورم توش یا نه اخه خانوادهم اصرار دارن این رشته درامد نداره
      از یه طرفم وقتی میانگین درامد رشته روان شناسیو روان پزشکی هی بهم میگن یجوری میشم بیشتر مجبور میشم فکر کنم
      بنظرتون یکی تو این رشته علاه واستعداد داشته باشه ایا میتونه به درامد یه پزشک یا روان پزشک برسه اگه مقاطع بالاترشم تو دانشگاه های معتبر خارج از کشور گرفته باشه
      دوست عزیز شما مطمئنی پیاممو دقیق خوندی؟گفت از روانشناسان مجرب بپرس و تحقیق کن.....تا زمانی که تحقیق نکردی..و هدف و علاقتو دقیق مشخص نکردی هیچی معلوم نیست بفکر تحصیل خارج هم نباش..تا زمانی که دقیق به نتیجه نرسیدی..میگم مقایسه نکن تو ایران وضعیت پزشک سالاریه..میگی..درامد؟؟..الان استاد ما کلی کارگاه میره استاد هم هست..معروفه تو کشور...پول و دکان بازار را انداختن...ماهیی 20-25تومن درامدشه....ولی با این فکر نمیشه موفق شد که فلانی و...تو خودت چی میخوای؟؟اینارو بررسی کن حسابی مشورت کن

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      بستگی به طرف داره دیگه
      استاد روانشناسیمون که وضعش بدک نبوددر حد داشتن دو تا مطب تو ی شهر
      دکتر حسین زاده بود...

یا ؟اسمش چی بود

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      بنده 2 تا از فامیلامون رشته روانشناسی خونده اند یکیشون لیسانسه و برای فوق قبول نشد الان مجبوره بره برای یه شرکت کار کنه زندگی بخور و نمیری داره.
      اون یکیم ارشد مشاوره و روانشناسیه تو اصفهان فوقش رو گرفته خیلی هم تو کارش وارده ولی ایشون هم درآمد خوبی نداره از رشته اش و مجبور شده بره بهزیستی و اونجا کار کنه -
      حتی مطب زد ولی مشتری نداشت. شاید یکی از دلایل کم درآمد بودن ایشون این باشه که شهرستان ما کم جمعیته و حدود 200 هزار نفر جمعیت داره.
      الانم انتخاب با خودتونه بیشتر تحقیق کنید ولی رشته روانشناسی رو تو بعضی شهرها بهش بها میدن مثلا تو شهرهای بزرگ مثل تهران - اصفهان و ... که همون فامیل با استعداد ما تو اصفهان درآمد خوبی داشت .اگه تو شهر بزرگ زندگی میکنی احتمال زیاد میتونی موفق بشی
      ویرایش توسط banehcooling : 02 مرداد 1396 در ساعت 03:00

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

دکتر حسین زاده بود...

یا ؟اسمش چی بود
      سید محمد یوسفی طباطبایی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن