خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ببخشید، واسه کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی رو چجوری باید ثبت کرد؟

سنجش گفته تا دوم وقت داره و باید بری سایت دیپ کد، واسه مشاهده. ولی برای ثبتش نمیدونم باید چیکار کنم.
      ی سوال دیگه، من که فارق التحصیلم کد سوابق سوم هم لازمه یا قبلا وارد شده؟
      ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سروش ریاضی نمایش پست ها
      سنجش گفته تا دوم وقت داره و باید بری سایت دیپ کد، واسه مشاهده. ولی برای ثبتش نمیدونم باید چیکار کنم.
      ی سوال دیگه، من که فارق التحصیلم کد سوابق سوم هم لازمه یا قبلا وارد شده؟
      ممنون
      سنجش تا 24 تیر وقت داده بود برای ثبت سوابق که تا 27 تمدیدش کرد !
      وقتش گذشته این تاریخی که میگی رو کجا گفته سنجش؟
      برای ثبتش هم بالای کارنامه نتایج اولیه یه لینک بهت میده که اگه سوابق پیش دانشگاهی رو وارد نکردی ثبتش کنی اونجا
      اگه یه بار چه دیپلم و چه پیش رو تایید کرده باشی دیگه لازم نیست تایید کنید فقط همون کد رو باید وارد کنید( اینم استثنا داره مثل شهرهایی که تبدیل به استان میشن ! که در حال حاضر تو این 2 سال همچین اتفاقی نیافتاده) پس همه کد هایی که تو این اواخر تایید شده تفاوتی ندارن
      خوشا دیدار ما در خواب ...
      ویرایش توسط -AMiN- : 31 تیر 1396 در ساعت 15:56

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMiN- نمایش پست ها

سنجش تا 24 تیر وقت داده بود برای ثبت سوابق که تا 27 تمدیدش کرد !
      وقتش گذشته این تاریخی که میگی رو کجا گفته سنجش؟
      برای ثبتش هم بالای کارنامه نتایج اولیه یه لینک بهت میده که اگه سوابق پیش دانشگاهی رو وارد نکردی ثبتش کنی اونجا
      اگه یه بار چه دیپلم و چه پیش رو تایید کرده باشی دیگه لازم نیست تایید کنید فقط همون کد رو باید وارد کنید( اینم استثنا داره مثل شهرهایی که تبدیل به استان میشن ! که در حال حاضر تو این 2 سال همچین اتفاقی نیافتاده) پس همه کد هایی که تو این اواخر تایید شده تفاوتی ندارن
      یعنی نتایج که اومد اونجا میتونم تأییدش کنم؟
      سایت دیپ کد میرم نوشته ثبت شده ولی من مطمئنم تو سایت سنجش ثبتش نکردم.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی نتایج که اومد اونجا میتونم تأییدش کنم؟
      سایت دیپ کد میرم نوشته ثبت شده ولی من مطمئنم تو سایت سنجش ثبتش نکردم.
      آره پارسال وقتی کارنامه اولیه اومد واسه من قسمت کد سوابق پیش نوشته بود که مشمول اعمال سوابق هستید اما کد ثبت نکردید در صورت تمایل به اعمال سوابق اینجا کد خودرا وارد کنید
      یه همچین چیزی بود

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آره پارسال وقتی کارنامه اولیه اومد واسه من قسمت کد سوابق پیش نوشته بود که مشمول اعمال سوابق هستید اما کد ثبت نکردید در صورت تمایل به اعمال سوابق اینجا کد خودرا وارد کنید
      یه همچین چیزی بود
      دمت گرم فک کنم گرفتم چی شد. فقط، تاییدی که تا 27م باید انجام بشه ربطی به سنجش نداره و فقط با همون سایت دیپ کد باید انجام بشه؟ داداشم 27م سایت دیپ کد رفت و الان سایت میگه تایید شده، تو سنجش کاری لازم نبوده انجام بده؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات

یه همچین چیزی بود
      خب اونوقت چطور برای رتبه اینا اعمال میشه ؟ شاید یکی با وارد کردن نمره موقع گرفتن کارنامه اولیه رتبش بهتر بشه !

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دمت گرم فک کنم گرفتم چی شد. فقط، تاییدی که تا 27م باید انجام بشه ربطی به سنجش نداره و فقط با همون سایت دیپ کد باید انجام بشه؟ داداشم 27م سایت دیپ کد رفت و الان سایت میگه تایید شده، تو سنجش کاری لازم نبوده انجام بده؟
      باید تو سایت سنجش وارد میکرد که توی کارنامه اعمال بشه ولی حالا که وارد نشده باید زمان انتخاب رشته وارد کنه که توی انتخاب رشته تاثیر مثبت در صورت امکان بزاره

نقل قول نوشته اصلی توسط salam55 نمایش پست ها
      خب اونوقت چطور برای رتبه اینا اعمال میشه ؟ شاید یکی با وارد کردن نمره موقع گرفتن کارنامه اولیه رتبش بهتر بشه !
      توی انتخاب رشته تاثیر میزاره اینم متنی که توی کارنامم نوشته بود عینا کپی کردم

مشمول اعمال سوابق تحصيلي پيش دانشگاهي : مي باشيد ولي کد سوابق تحصيلي پيش دانشگاهي را در زمان دريافت کارت آزمون اعلام نکرده ايد در صورت تمايل نسبت به اخذ آن از سايت آموزش و پرورش ( وزارت آموزش و پرورش - سامانه مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی ) اقدام و در زمان انتخاب رشته آن را به سازمان سنجش اعلام نماييد

ر.ا: دقیق یادم نبود تو پست های دیگه نوشتم زمان اومدن کارنامه میشه وارد کرد اما رفتم کارنامه پارسالو نگاه کردم دیدم نوشته زمان انتخاب رشته ! اصلاحش کردم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن