خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 63
    1. Top | #16

نمایش مشخصات
      کلا حذف نمیکنن
      مگر اینکه یه دونه زیست حذف شه
      من خودم تا اونجایی که یادمه 93 رو غلط زدم ولی بعیده حذف کنن
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم باید در راستای ارج نهادن به نظرات دوستان کلیه ی سوالات رو حذف کنن و درصدای کنکورو فله ای پخش کنن .... وظیفه ی دانش اموز در س خوندنه نه ایراد گرفتن یه سریا طوری ایراد میگیرن انگار که از نوادگان داروین هستند و مطالعه ی زیست شناسی رو از دوران جنینی شون اغاز کردن ...
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Evill96 نمایش پست ها
      به نظرم باید در راستای ارج نهادن به نظرات دوستان کلیه ی سوالات رو حذف کنن و درصدای کنکورو فله ای پخش کنن .... وظیفه ی دانش اموز در س خوندنه نه ایراد گرفتن یه سریا طوری ایراد میگیرن انگار که از نوادگان داروین هستند و مطالعه ی زیست شناسی رو از دوران جنینی شون اغاز کردن ...
      واقعا دمت گرم
      ولي خب رفيق وقتي سوال با استدلال توسط يه سري دبير اونم دبيراي مطرح تهران رد شه خب ديگه اين تحجر سنجش چه معنايي داره؟؟بايد حذف كنن

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ninish نمایش پست ها
      واقعا دمت گرم
      ولي خب رفيق وقتي سوال با استدلال توسط يه سري دبير اونم دبيراي مطرح تهران رد شه خب ديگه اين تحجر سنجش چه معنايي داره؟؟بايد حذف كنن
      اگه بخای این شکلی استدلال کنی که نصف سوالا غلط میشه ... مسلما طراح سوالارو یجوری طرح میکنه که بفهمی منظور طراح چی بوده مثه همون الکترو کاردیو گرام که کاملا واضح بود طراح چی میخاد یا همون میتوز هسته ای 95 که کاملا غلط بودن سایر گزینه ها مشخص بود .... اینکه میان میگن یه سریا خارج از کتاب طرح میشن اگه بخای اصول تست زنی رو رعایت کنی تو بعضی تست ها نباید لزوما تشخصی گزینه ی درست مد نظر باشه باید یه گزینه خارج از کتاب طرح بشه که دانش اموز با استدلال کردن و تشخیص دادن غلط های سایر گزینه ها بتونه اون گزینه ای که شاید خارج از کتابم باشه رو به عنوان درست در نظر بگیره .... همون سوالی ام که پارسال حذفش کردن تو زیست ، نیازی به حذف نداشت که دقیقا خط کتاب بود که توقع طراح هم این بوده که شما فکرت بره سمت همون خط کتاب ..
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .
      ویرایش توسط Evill96 : 31 تیر 1396 در ساعت 11:53

5. Top | #20
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      حالا وقتی ی سوال حذف شه یا اینکه دوجوابه باشه وسنجش هردوجوابو درست بگیره چحوری تاثیر میذاره رو رتبه ها؟مگه واسه کل۵۸۰/۰۰۰نفر این تغییر اعمال نمیشه؟یا فقط واس اونایی اعمال میشه که به سوال جواب دادن؟چندتا از این سوالاتی که گفتن غلطه من درست زدم البته غیر سوالات شمارشی معمولا چیزی که طراح مد نظرشه معلومه من خودم درست تشخیص دادم.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واضحترین حذفی همون انتی دیورتیکه که تو کتاب اصلن و ابدن نیومده بود
      بقیه دیگه اختلاف نظره که هر ساله بوده

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      اولا ممنون از استارتر...یه تاپیک بدردبخور بعد مدت ها دیدیم.
      +
      دوستانی که میدونن, یه سوال.
      من داداشم بهم گفت اگه سوالی حرف شه مثل سوال اول زیست 95, شما اگه هر گزینه ای زده باشی واست درست میگیرن.
      راست میگه؟اونموقع که اینطور بوده الانم همینطوره؟ @dorsa20 و بقیه...
      دوستان این سوال مام جواب بدین....
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان این سوال مام جواب بدین....
      فکر کنم سوالو حذف میکنن کلا چون درصدای زیست پارسال از ۴۹ تا سوال محاسبه شده بودن.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh2Net نمایش پست ها
      خود همين انتي ديورتيك رو خدا كنه سنجش زير بار بره
      اصلا مگه بعد از طرح سوال نميبرن كميته علمي اونا هم تاييد كنن بعد چاپ شه؟! چجورياس كه همه شون ساكت شدن؟! عجيبه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا همگی دیگه میدونیم که " آنتی " یعنی " ضد " خب عزیزه من چن تا هورمون تو کتاب داریم که کلمه ی " ضد " اولش داشته باشه ؟؟؟؟ من که فقط ضد ادراری رو بلدم .... با این استدلال که تو کتاب نیس حذفش نمیکنن خیلی تابلوعه که میشه فهمید منظورش کدوم هورمونه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بابا همگی دیگه میدونیم که " آنتی " یعنی " ضد " خب عزیزه من چن تا هورمون تو کتاب داریم که کلمه ی " ضد " اولش داشته باشه ؟؟؟؟ من که فقط ضد ادراری رو بلدم .... با این استدلال که تو کتاب نیس حذفش نمیکنن خیلی تابلوعه که میشه فهمید منظورش کدوم هورمونه
      دیورتیک هم تو کتابه؟
      مگه هر آنتی توی کتاب باید ضد ادراری باشه؟
      ضد هیچ هورمون دیگه ای نداریم در کل دنیا؟
      به دوستان 97 توصیه میکنم یه نسخه از گوگل با خودتون سر جلسه کنکور ببرین.

مصاحبه کنکور:

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بحث اون استدلال نیس
      وگرنه خودم بعد کنکور ادامه جمله رو خوندم میشد فهمید منظورش همونه
      بحث اینه یه لغت کلیدی خارج از کتاب دادن

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دیورتیک هم تو کتابه؟
      مگه هر آنتی توی کتاب باید ضد ادراری باشه؟
      ضد هیچ هورمون دیگه ای نداریم در کل دنیا؟
      به دوستان 97 توصیه میکنم یه نسخه از گوگل با خودتون سر جلسه کنکور ببرین.
      لابد زیستم همین شکلی میخونی دیگه...
      من گفتم تو کتابای درسی نداریم نه تو کل دنیا ... در ثانی از سبک و سیاق بقیه ی جمله معلوم بوده ... منکه نه طراح کنکورم و نه تو کنکور این تست رو زدم که بخام نگران حذف شدنش بشم ...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      لابد زیستم همین شکلی میخونی دیگه...
      من گفتم تو کتابای درسی نداریم نه تو کل دنیا ... در ثانی از سبک و سیاق بقیه ی جمله معلوم بوده ... منکه نه طراح کنکورم و نه تو کنکور این تست رو زدم که بخام نگران حذف شدنش بشم ...
      پس از این به بعد کل کنکورو انگلیسی بدن
      بگن derivative این تابع لطفن... وشما با توجه به گزینه ها باید بفهمین منظورش مشتق بوده
      کاملا منطقیه!!!!!! =) srsly

مصاحبه کنکور:

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بحث اون استدلال نیس
      وگرنه خودم بعد کنکور ادامه جمله رو خوندم میشد فهمید منظورش همونه
      بحث اینه یه لغت کلیدی خارج از کتاب دادن

اره خارج از کتاب دادن ... ولی بهشون حق بده اون همه دبیرا و دانش اموزایی که ملت رو سرویس کردن تو طول سال که آآآآآآِی زیست مفهومی و ترکیبی و تعمیمی و استباطی و . . . شده یذره از اون مفهوم و استباطی که تو توهمات خودشون ذخیره کردن استفاده کنن و از بقیه جمله متوجه بشن که طراح چی میخاد ...
      یه سال داریم خودمونو میکشیم که سوالا فلانه و بهمانه و تفهیمیه و .... بعد که تو کنکور همچین سوالایی میاد همه بسیج میشیم که باید حذف شه ...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن