خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بهترین منابع برای عمومی ها درصد بالای 90 ؟

سلام دوستان ، من میخواهم عمومی ها رو درصد خیلی بالایی بزنم در حد بالای 90 درصد ... با اینکه میدونم به خیلی چیزا بستگی داره اما چون فقط در طول سال رشتم هنره و عمومی هاش مهمه منابع رو معرفی کنید ...

من منابع خودم که دارم مینویسم شما تکمیلی ها رو اضافه کنید متشکر

کلیه کتاب ها چاپ 93 هستند !!!

ادبیات : واژگان لقمه مهر وماه + قرابت نشر دریافت و نشر الگو + زبان فارسی تخته سیاه + لغت و املا نشر دریافت + آرایه نشر الگو + تاریخ ادبیات نشر الگو + ادبیات محوری سبز ادبیات 3 و پیش دانشگاهی

عربی : عربی جامع خیلی سبز غزال موسوی + عربی کامل گاج نقره ای + تیکت 8 گاج

دینی : دینی جامع گاج + آیات و نکات گاج

زبان : زبان جامع مبتکران + دفترچه کوچک واژگان گاج

در ضمن بگین که اول با کدوم شروع کنم و تک تک درس ها توضیح بدین که اول با کدوم پیش برم بعد چیکار کنم و اینا و حتما یه منبع بیشتر اضافه کنید از چاپ جدید کتاب ها و منبع جمع بندی رو هم ذکر کنید ...

در آخر اگه توصیه ای شیوه ای کلی برای درصد بالای عمومی هستند بگین ممنون
      ویرایش توسط iman1376 : 03 مرداد 1396 در ساعت 15:33 دلیل: اضافه کردن مطلب

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      همینارو بخون ..... همیناخودش خیلیه :: شاید بعدش به هیچ کتاب دیگه نیازت نشه !
      ++ ادبیات موضوعی گاج
      ++ دین و زندگی جامع گاج
      ++ عربی جامع خیلی سبز!
      ++ زبان جامع مبتکران
      ......................................

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منابعتون خوبه فقط یکم قدیمیه ولی زیاد مهم نیس ادبیات موج ازمون برای جمع بندی خوبه و در مورد عربی هم فوت و فن کتاب خوبیه برای درصد بالای 70 و دینی هم ایات و نکات دارین در مورد زبان هم از متن نترسیم شبقره خوبه برای کلوز + پسیج ها

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون دوستان اگه میشه بیشتر توضیح بدین

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ادبیات میکرو گاج البته موضوعیش نه درس به درس
      عربی میکرو گاج نوشته ی ماهینی
      دین زندگی میکرو گاج
      زبان میکرو گاج
      دوبار بخون اینارو کافیه برات الباقی کتابارم بریز دور
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دینی همون جامعش کفایت میکرد نیاز به خرید آیات بصورت جداگونه نبود
      جامع دینی گاج = متن کاب درسی + آیات و روایات گاج
      اول ی کتاب رو کامل بخون بعد کتاب دیگه رو شروع کن. از کتابایی که حجمشون کمتره اول استفاده کن.
      عربی خیلی سبز و گاج هم فقط سوالای کنکور رو آوردن تو کتاباشون. اینجا هم یکی شو اضافه گرفتی. همون خیلی سبز کفایت میکرد و کامل بود.
      محوری های ادبیات رو بذار بعد خوندن کتابای کم حجم تر

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من واسه عربی این کارو می کنم تو آزمون ها حدود 80 می زدم
      1. روی لغات عربی خیلی کار میکردم
      2.از کتاب عربی مهر و ماه استفاده می کنم چون تست بیشتری داره
      3.از ویدیو های آقای ناصح زاده استفاده کردم چون از کتابا نمیتونستم یاد بگیرم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عربی
      اگه بخوای درصد بالا بزنی باید از همین الان هفته ای یکی یا دو تا آزمون جامع بزنی
      کتاب موج آزمون واقعا درسنامه هاش در عین سادگی فوق العاده کامله حتی از بعضی از کتابای زمخت درسنامه هم کاملتره
      برای هر درسی هم تقریبا 2 آزمون داره(در کنار تعداد زیادی آزمون جامع کنکوری) که از تستای تالیفی و جون دار استفاده کرده توصیه میکنم حتما بگیرش مخصوصا برا وقتی که تسلطت رفت بالا
      برای آزمونای جامع یه کتابی هس به اسم آزمون های جامع انتشارات شب افروز که 12 آزمون جامع تالیفی داره که واقعا تست های فوق قوی و ایده داری داره که خیلی کمک من کرد

یه کاری میگم اگه انجام بدی قطعا تسلطت روی عربی خیلی زیاد میشه :

باید متن کتاب رو تجزیه ترکیب کنی حالا از کجا بفهمی درست تجزیه ترکیب کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      برای اینکاار میشه کتاب عربی 2 و عربی 3 انتشارات نشر الگو رو بگیری که همه ی متن های کتاب های درسی رو تجزیه ترکیب کرده

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای ادبیات پیشنهاد میکنم از کتابای نشر الگو برای تاریخ ادبیات ، آرایه و زبان فارسی و قرابت استفاده کنید
      و برای لغت از کتاب هفت خوان خیلی سبز
      جمع بندی دو ماه آخر : موج آزمون ادبیات

برای عربی پیشنهادی ندارم ، من فقط هفته آخر ترجمه و متن خوندم با منصوبات و یه مقدار تشکیل توی کنکورم 75 درصد عربی زدم
      ولی خب طبیعتا راه درستی نیست این راه !

برای دینی فقط گاج نقره ای رو پیشنهاد میدم ، دو بار کنکور دادم ، اولی رو 100 زدم و دومی رو که کنکور 96 بود با اون دینی سختش 85 درصد دینی !
      جمع بندی دو ماه آخر : کتاب خط ویژه گاج و متن کتاب

برای زبان هم کتاب فیل زبان مبتکران ، خیلی کم حجم و بیشتر از اون هم به کارتون نمیاد

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alinajafi97 نمایش پست ها
      برای ادبیات پیشنهاد میکنم از کتابای نشر الگو برای تاریخ ادبیات ، آرایه و زبان فارسی و قرابت استفاده کنید
      و برای لغت از کتاب هفت خوان خیلی سبز
      جمع بندی دو ماه آخر : موج آزمون ادبیات

برای عربی پیشنهادی ندارم ، من فقط هفته آخر ترجمه و متن خوندم با منصوبات و یه مقدار تشکیل توی کنکورم 75 درصد عربی زدم
      ولی خب طبیعتا راه درستی نیست این راه !

برای دینی فقط گاج نقره ای رو پیشنهاد میدم ، دو بار کنکور دادم ، اولی رو 100 زدم و دومی رو که کنکور 96 بود با اون دینی سختش 85 درصد دینی !
      جمع بندی دو ماه آخر : کتاب خط ویژه گاج و متن کتاب

برای زبان هم کتاب فیل زبان مبتکران ، خیلی کم حجم و بیشتر از اون هم به کارتون نمیاد
      خط ویژه کافی نیست؟

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aldia نمایش پست ها
      خط ویژه کافی نیست؟
      با توجه به درجه سختی کنکور 96 و آزمون های آزمایشی سنجش ، اگه به درصد بالای 80 فکر میکنید متن کتاب باید خونده بشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن