خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 70 از 70
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​ربطی نداره ب سطح علمی که...
      نقل قول نوشته اصلی توسط ADaM AhaNi نمایش پست ها
      باو میدونم چی می گی دارم سطح علمیشو می گم
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​ربطی نداره ب سطح علمی که...
      نگرفتی چی می گم . می گم اکثرا پزشکی ها تهران دو رقمی کشورن بعد بینشون 4 رقمی هم هست

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اهان اره بابا ..البته همه هم کلاس نیستن که 160تا پذیرش داره رتبه های تک باهمن اونم واحد پورسینا
      نقل قول نوشته اصلی توسط ADaM AhaNi نمایش پست ها
      نگرفتی چی می گم . می گم اکثرا پزشکی ها تهران دو رقمی کشورن بعد بینشون 4 رقمی هم هست
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #64
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      مرصاد جان این برای زمانیه ک 2ماه مونده ب کنکور طرف تازه میخواد بخونه ی سال وقته تقریبا این چ کاریه
      خیلیا با این ذهنیت که وقت زیاده و میشه خیلی کار کرد، زمان رو از دست میدن
      این ی پیشنهاد بود. مطمئنا هرکسی با روش خودش هم میتونه به هدفش برسه
      ولی این رو مطمئن باش که اگ اتمام دروس خیلی طول بکشه(مثل برنامه آزمونای آزمایشی) خیلی از داوطلبا ضرر میکنن. 2ماه آخر رو فقط باید دوره کرد. مطلب جدید خوندن اصلا کار جالبی نیست

5. Top | #65
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paganiN1 نمایش پست ها
      #مطالعه_به_روش_بقچه_ای
      هدفم اینه که اتمام دروس خیلی طول نکشه
      اگ زیست رو ی درو بخونی بعد میتونی نکات ترکیبی رو زودتر شروع کنی به خوندن. زودتر تست جامع میزنی
      چیزی که بیشتر از 90 درصد داوطلبا چون با برنامه آزمون جلو میرن، اصلا فرصت این کارها رو ندارن
      وقتی میرن سر جلسه کنکور با اینکه شاید بیشتر مطالب رو خوندن، ولی یه حسی درونشون میگه کل نکات رو نخوندی. با اطلاعات ناقص اومدی. الان ی گزینه از تست نکته ترکیبی داره که تو آمادگی این جور سوالا رو نداری
      و اینطور هم خواهد شد
      فک کن 4 فصل آخر زیست پیش رو بعد عید تازه شروع کنی به خوندن!
      فک کن مباحث پیش1 تو آزمونا 2برابر پیش2 زمان برای خوندن داره، درحالیکه همه میدونن چند سوال از پیش2 میاد...
      ره های رسیدن به موفقیت محدود نیست. ولی کسی که تجربه بعضی چیزها رو نداشته باشه، تو سال کنکور میمونه

6. Top | #66
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hzF نمایش پست ها
      نظرتون محترم .ولی تا حالا هیچ کنکوری موفقی رو ندیدم اینجوری برنامه ریزی کنه ! یه ماه کلا دو درس بخونه که چی ؟؟؟
      قرار نیست که دیگه زیست رو نخونه
      گفتم. وقتی زیست تموم شد، تایم صبح ماههای بعد رو بره تست زیست و ادبیات بزنه
      تست ترکیبی و جامع هم بدون ترس کار میکنه. همه مباحث رو ی دور خونده. کلیات ماجرا رو میدونه. تست زنی برای افزایش سرعت و یادگیری نکات بیشتر و از همه مهمتر مرور چیزی که قبلا خونده تا فراموشش نکنه و نره دوباره از اول وقت بذاره واسه خوندنش
      با ی ساعت مطالعه معقول و افزایش تدریجی اون میشه از رو کتابای کم حجم زیست و ادبیات رو تو ی ماه یه دور سریع خوند
      بعد اون رفت تو تست و جزئیات بیشتر
      بعد عید همه حرف از آزمونای جامع و جمبندی میزنن. تو که هنوز مطلب نخونده داری، استرس میگیری. همش به این فکر میکنی که میرسی دروس رو تموم کنی؟ مباحثی که تا حالا خوندم یادمه؟ کی تست جامع رو شروع کنم؟ کی کنکورای سالای قبل رو بصورت کلی از خودم آزمون بگیرم؟
      میبینی که برنامه آزمون ولت میکنه به حال خودت میگه برو تو 3-4 هفته همه این کارا رو بکن
      99 درصد داوطلبا با این روش ضرر میکنن

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​نه منظورم اینه روشت درسته عالیه..ولی برای کسی که هیچی نخونده مثلا دوماه اخر میخواد تو هردرس 30یا40درصد بزنه..
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها
      قرار نیست که دیگه زیست رو نخونه
      گفتم. وقتی زیست تموم شد، تایم صبح ماههای بعد رو بره تست زیست و ادبیات بزنه
      تست ترکیبی و جامع هم بدون ترس کار میکنه. همه مباحث رو ی دور خونده. کلیات ماجرا رو میدونه. تست زنی برای افزایش سرعت و یادگیری نکات بیشتر و از همه مهمتر مرور چیزی که قبلا خونده تا فراموشش نکنه و نره دوباره از اول وقت بذاره واسه خوندنش
      با ی ساعت مطالعه معقول و افزایش تدریجی اون میشه از رو کتابای کم حجم زیست و ادبیات رو تو ی ماه یه دور سریع خوند
      بعد اون رفت تو تست و جزئیات بیشتر
      بعد عید همه حرف از آزمونای جامع و جمبندی میزنن. تو که هنوز مطلب نخونده داری، استرس میگیری. همش به این فکر میکنی که میرسی دروس رو تموم کنی؟ مباحثی که تا حالا خوندم یادمه؟ کی تست جامع رو شروع کنم؟ کی کنکورای سالای قبل رو بصورت کلی از خودم آزمون بگیرم؟
      میبینی که برنامه آزمون ولت میکنه به حال خودت میگه برو تو 3-4 هفته همه این کارا رو بکن
      99 درصد داوطلبا با این روش ضرر میکنن
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pezeshkitehran نمایش پست ها
      دوستان شما خیلی جلویید؟ من هنوز شروع نکرده ام ووووووای
      برو بابا همچین میگی شروع نکردم انگار سه ماه مونده به کنکور 97 خوب شروع کن دیگه....

9. Top | #69
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_12345 نمایش پست ها
      برو بابا همچین میگی شروع نکردم انگار سه ماه مونده به کنکور 97 خوب شروع کن دیگه....
      اره الان دیگه 3ماه مونده
      الان این تاپیک رو دیدم
      اره الان تا 97 3ماه مونده
      منه بدبخت هنوز شروع نکردم
      دیگه روم نمیشه جایی حرف بزنم چون کاملا نسبت به قبولی تو رشته ای که میخوام ناامیدم
      اما میخوام بگم که اره خوده منم از تابستون میگفتم شروع میکنم شروع میکنم اما نشد ک نشد ک نشد
      دیگه بیخیال
      تموم شد
      واقعا تموم شد
      کنکور خیلی کثیفی
      خودمم همینطور

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminsadeghi79 نمایش پست ها
      اره الان دیگه 3ماه مونده
      الان این تاپیک رو دیدم
      اره الان تا 97 3ماه مونده
      منه بدبخت هنوز شروع نکردم
      دیگه روم نمیشه جایی حرف بزنم چون کاملا نسبت به قبولی تو رشته ای که میخوام ناامیدم
      اما میخوام بگم که اره خوده منم از تابستون میگفتم شروع میکنم شروع میکنم اما نشد ک نشد ک نشد
      دیگه بیخیال
      تموم شد
      واقعا تموم شد
      کنکور خیلی کثیفی
      خودمم همینطور
      دیر که نشده .. فقط تلاش

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن