خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 70
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammadHo3ein نمایش پست ها
      نمیشه آخه!!
      چرا ؟؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو تابستون اگه یه روز هم درس بخونی از خیلیا جلو می افتی.
      باور کن تو تابستون یه ساعت خوندن هم کلی کارتو راه می اندازه.لازم هم نیست خیلی خودتو خسته کنی.هفته ای هفت ساعت خوندن هم باعث می شه شاید از چهل درصد داوطلبا جلو بیفتی.
      خلاصه به خاطر رویایی فکرکردن که از اول با دوازده ساعت شروع کنم خودتو معطل نکن.روزی دوازده دقیقه هم بخونی تو زمستون کلی به خودت آفرین می گی و خیالت بابت چیزایی که خوندی راحته.
      اینو جدی می گم اغراق هم نمی کنم.فرقه بین کسی که حتی شده هفته ای سه ساعت تو تابستون درس خونده با کسی که لای هیچ کتابی رو باز نکرده.تابستون خیلی بازده داره.
      پارسال مدرسه ما از هشتاد تا دانش اموز پنجاه تا رتبه دورقمی و سه رقمی داشت!و علتش این بود که تابستون خیلی خیلی پربار و خوبی برای بچه ها چیده بود.بعد از عید که می دیدیمشون می گفتن ما فقط داریم دوره می کنیم بدون نگرانی و جون کندن چون درسای مهم و اصولی رو تابستون بستیم.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام یه سوالی دارم:
      از الان بخونم پزشکی میتونم بیارم؟

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kia77 نمایش پست ها
      سلام یه سوالی دارم:
      نه باید از پیش دبستانی شروع میکردی -_-
      یه چی میگیا

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ناموسا فازتون با این جور تاپیک زدنا چیه؟؟؟
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kia77 نمایش پست ها
      سلام یه سوالی دارم:
      یا حسین

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M-95 نمایش پست ها

یا حسین

8. Top | #38
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اين سؤالا ديگه چه صيغه اين؟! چه اهميتي داره كي شروع كرده و كي نكرده؟ مهم چجوري شروع كردن و چجوري ادامه دادن و از همه مهمتر چجوري تموم كردنه اين مسيره. مثالهاي گمنامِ زيادي هست از كسايي كه از هركدوم از ماه هاي سال شروع كردن و پزشكي قبول شدن و خيلي ها هم از ١ تير شروع كردن و هيچي به هيچي...هيچ ١٠٠٪‏ يي در اين جهان وجود نداره.هيچ كس نميتونه فرمولِ مشخصي بهت بده.فقط يه چيز رو بدون:: عين خرِ بزرگوار درس بخون و اصلاً سؤالاي با عرض معذرت چرت و بي جواب و بيهوده نپرس و براي خودت دغدغه تراشي نكن.مثلاً اگه بفهمي كيا شروع كردن و كيا نكردن چه تغييري تو مسير كنكورت ايجاد ميشه جز تشويش و حاشيه؟ امسال سعي كن كنكوري زندگي كني.يعني هر كاري كه ميخواي بكني ببين به نفع يا ضرر كنكورته؟ بعد عمل كن.كنكوري و حساب شده بخواب،بيدار شو،حرف بزن،فكر كن و... هوايِ خودتو داشته باش.

9. Top | #39
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Liverlover نمایش پست ها
      اين سؤالا ديگه چه صيغه اين؟! چه اهميتي داره كي شروع كرده و كي نكرده؟ مهم چجوري شروع كردن و چجوري ادامه دادن و از همه مهمتر چجوري تموم كردنه اين مسيره. مثالهاي گمنامِ زيادي هست از كسايي كه از هركدوم از ماه هاي سال شروع كردن و پزشكي قبول شدن و خيلي ها هم از ١ تير شروع كردن و هيچي به هيچي...هيچ ١٠٠٪‏ يي در اين جهان وجود نداره.هيچ كس نميتونه فرمولِ مشخصي بهت بده.فقط يه چيز رو بدون:: عين خرِ بزرگوار درس بخون و اصلاً سؤالاي با عرض معذرت چرت و بي جواب و بيهوده نپرس و براي خودت دغدغه تراشي نكن.مثلاً اگه بفهمي كيا شروع كردن و كيا نكردن چه تغييري تو مسير كنكورت ايجاد ميشه جز تشويش و حاشيه؟ امسال سعي كن كنكوري زندگي كني.يعني هر كاري كه ميخواي بكني ببين به نفع يا ضرر كنكورته؟ بعد عمل كن.كنكوري و حساب شده بخواب،بيدار شو،حرف بزن،فكر كن و... هوايِ خودتو داشته باش.
      شما داری درست میگی ولی همه چی به خوندن نیست ! به درست خوندنه !
      یه نفر پشت فرمون میشینه میخاد بره مشهد ولی جهت گیریش برعکسه و هرچقدر گاز میده بدتر دور میشه میره سمت جنوب !
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaki نمایش پست ها
      منم مثل شما سال پیش سر در گم بودم این کانال نجاتم داد البته این آدرس جدیدشه:https://t.me/moshaver201796
      خخخخخ تبلیغ میکنی؟

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیزی که هنوز شروع نکردی و اسم اکانتتم گذاشتی پزشکی تهران
      این حرفها رو به عنوان یک دوست دلسوز برات میزنم وگرنه هر اتفاقی و هر سرنوشتی برای شما پیش بیاد ضرر یا سودی برای من نداره.
      ببین عزیز من از یک سالی ک شما وقت داشتی برای کنکور و دقیقا از 26 خرداد شروع شد یک ماه و 9 روز داره میگذره ولی شما هنوز شروع نکردی .میشناسم کنکوری های 97 ای رو ک از خود 26 ام برای کنکور شروع کردند.

به نظر میرسه خیلی خیالت راحته و کنکور رو خیلی دست کم گرفتی.
      بله کنکور راحته اما برای کسی ک درس میخونه.
      تابستون تنها فرصت قلق گیری شماستو حتما باید حسابی حداقل روی دروس پایه کار کنی چون در دوران مدرسه وقتش نیست.

من ازت میپرسم
      ساعت مطالعتو بالا اوردی؟
      تعداد تستهاتو بالا اوردی یعنی مطالعت با کیفیته؟
      برنامتو شخصی سازی کردی؟
      تو برنامه ریزی ک اصل کنکور رو تشکیل میده مهارت داری؟
      میدونی تو چ زمانی از روز برات بهتره چ درسی رو بخونی چطوری بچینی چطوری مرور کنی چقدر تو هر بازه زمان بذاری کی ها استراحت کنی تو تایم استراحتت چ کار کنی
      روش مطالعه درسها رو قلق گیری کردی؟
      پایبندی به برنامه رو تمرین کردی؟
      زدن از استراحت ها تو تمرین کردی؟
      و و و و .....................

چرا یک دانش اموز کنکوری بعد از یک ماه و 9 روز از شروع کنکور هنوززززز درس نخوانده و شروع نکرده؟
      مشکل چی بوده؟
      اگه درس نخواندن ادامه دار بشه چی؟
      فکر کردی تو دروران مدرسه وقت داری واسه این قلق گیریا؟
      کسی ک الان شروع نکرده افتاده تو فاز عقب افتادم یا نه ؟ تابستونشو ک از دست داد مهر تو فکر اینه ک از مهر هم میشه موفق شد؟ مهر ک شد یک حس بد و منفی میاد کنارت ک تابستونو ار دست دادی ...
      نخواندن ک بشه عادت طرف... درست کردنش زمان میبره ... سخته ....واسه بعضیا غیر ممکنه...

نمیگم الان استرس بگیر وحشتناک
      اینا گفتم ک تلنگری زده باشم
      که به خودت بگی خدارو شکر 4 مرداد اشکالم پیدا کردم فهمیدم دارم بیراهه میرم دارم اشتباه میکنم ...خدارو شکر زمان دارم برای جبران ..و از همین الانی ک این متنو خوندی بری و شروع کنی...
      کنار یک دره ی بزرگ و عمیق ایستادی امیدوارم امروز خودتو بکشی کنار و نیفتی توش.
      درستش کن از همین الان ...
      به خودت رحم کن. فقط همین .
      موفق باشی.

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi199 نمایش پست ها
      بچه ها من دیروز عضو این کاناله شدم یه مشاوره تقریبا خوبی با توجه به پولی که دادم 7هزار تومن شدم بعد کنکور امسال متوجه شدم باید از هر موقعیتی برا قبولی استفاده کرد
      کو آدرسش

13. Top | #43
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی پیشنهاد دارم برای کسایی که نمیدونن از کجا شروع کنن
      ماه اول زیست و ادبیات
      ماه دوم شیمی و عربی
      ماه سوم ریاضی و زبان
      ماه چهارم فیزیک و دینی
      مگه میشه تو ی ماه همه زیست و ادبیات رو خوند؟
      آره چرا نمیشه. از کتابای کم حجم مثل جمبندی و لقمه استفاده کنید
      تو ماه دوم تایم صبح رو اختصاص بدید به مرور و تست زنی مباحث ماه اول واسه اینکه یادتون نره. زحمت کشیدید تا یادشون گرفتید. حیفه دورشون نکنید تا همه چی رو فراموش کنید
      بعد ماه چهارم یا اگ کمی بیشتر طول کشید، بعد ماه پنجم شما همه دروس رو ی درو خوندید و دیگه فقط برید رو کتابای موج آزمون و تست زنی تا آخر فروردین
      2 ماه آخر هم تستای علامت دار و خلاصه هایی که تو خود کتاب تست علامت زدید رو دوره کنید
      آزمونای جامع کانون و سنجش هم برید

14. Top | #44
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها
      ماه اول زیست و ادبیات
      ماه دوم شیمی و عربی
      ماه سوم ریاضی و زبان
      ماه چهارم فیزیک و دینی
      تو ماه دوم تایم صبح رو اختصاص بدید به مرور و تست زنی مباحث ماه اول واسه اینکه یادتون نره. زحمت کشیدید تا یادشون گرفتید. حیفه دورشون نکنید تا همه چی رو فراموش کنید
      بعد ماه چهارم یا اگ کمی بیشتر طول کشید، بعد ماه پنجم شما همه دروس رو ی درو خوندید و دیگه فقط برید رو کتابای موج آزمون و تست زنی تا آخر فروردین
      2 ماه آخر هم تستای علامت دار و خلاصه هایی که تو خود کتاب تست علامت زدید رو دوره کنید
      نظرتون محترم .ولی تا حالا هیچ کنکوری موفقی رو ندیدم اینجوری برنامه ریزی کنه ! یه ماه کلا دو درس بخونه که چی ؟؟؟
      و هر روز منتظرتر از دیروز

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marsad نمایش پست ها
      ماه اول زیست و ادبیات
      ماه دوم شیمی و عربی
      ماه سوم ریاضی و زبان
      ماه چهارم فیزیک و دینی
      #مطالعه_به_روش_بقچه_ای

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن