خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

Talking حالا که مجبورم انتخاب رشته کنم پس ...

بچه ها یه سوال دیگه ... من دیگه امسال انتخاب رشته می کنم خب ... ولی می دونم رتبم حدود 6000 یا 5000 منطقه 2 ریاضی میشه ... می دونم که مثلا برق دانشگاه های تهران شانسی ندارم ... می خوام ریاضیات و کاربرد ها یا فیزیک یا ... رو تو دانشگاه های تهران - شریف - امیر کبیر - علم وصنعت - خواجه نصیر - شهیدبهشتی و ... انتخاب کنم بعد دو ترم معدل بالای 17 بیارم و یا دو رشته ای بخونم یا تغییر رشته بدم . بنظرتون میشه اینکار رو کرد؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      هیشکی نبود؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط safari123 نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال دیگه ... من دیگه امسال انتخاب رشته می کنم خب ... ولی می دونم رتبم حدود 6000 یا 5000 منطقه 2 ریاضی میشه ... می دونم که مثلا برق دانشگاه های تهران شانسی ندارم ... می خوام ریاضیات و کاربرد ها یا فیزیک یا ... رو تو دانشگاه های تهران - شریف - امیر کبیر - علم وصنعت - خواجه نصیر - شهیدبهشتی و ... انتخاب کنم بعد دو ترم معدل بالای 17 بیارم و یا دو رشته ای بخونم یا تغییر رشته بدم . بنظرتون میشه اینکار رو کرد؟
      واسه معدل a و بعدش بخای کنکور هم بدی کارت سخت میشه .... ! :::: هم کافیه استاد یه سمینار ازت بخاد تو هم بیشتر طول ترم اسیری واسه ارائه یه سمینار خوب ..... ! :: شاید وقت ظاهریت به نظر واست کافی باشه ولی ذهنت چون تمرکز کافی رو نداره شاید خوب به کنکورت نرسی !

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فکر می کنم این تنها راهیه که دارم تا بتونم دانشگاه تهران برق یا کامپیوتر بخونم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZAPATA نمایش پست ها
      واسه معدل a و بعدش بخای کنکور هم بدی کارت سخت میشه .... ! :::: هم کافیه استاد یه سمینار ازت بخاد تو هم بیشتر طول ترم اسیری واسه ارائه یه سمینار خوب ..... ! :: شاید وقت ظاهریت به نظر واست کافی باشه ولی ذهنت چون تمرکز کافی رو نداره شاید خوب به کنکورت نرسی !
      نه دیگه کنکور نمی دم می خوام همین امسال روزانه ها رو انتخاب کنم ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      می خوام رشته های علوم پایه دانشگاه های تهران رو انتخاب کنم بعدش تغییر رشته بدم یا دو رشته ای بخونم ...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      حالا واقعا نمی دوونم چند درصد شانس موفقیت هست ولی می دونم تمام تلاشمو می کنم که معدل بالای 17 بیارم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      واقعا نمی دونم که تو همه دانشگاه های شهر تهران می شه دو رشته ای کرد یا تغییر رشته داد ؟؟!!!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اصلا از پشت کنکور موندنم خسته شدم والا ...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      راهنمایی؟؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بنظرتون اگه بزنم پردیس شریف امسال کامپیوتر می تونم همزمان با تحصیل کار کنم تا خرج پردیس رو در بیارم ؟؟؟؟ واقعا نمی دوونم بین دو راهی قرار گرفتم ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دانشگاه های تهران روزانه - علوم پایه یا پردیس ؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط safari123 نمایش پست ها
      می خوام رشته های علوم پایه دانشگاه های تهران رو انتخاب کنم بعدش تغییر رشته بدم یا دو رشته ای بخونم ...
      دو رشته ای که واسه رتبه برترهاست ... اونم فکر کنم با یه سری شرایط خاص .. که مثلن یکی دو ترم معدل الف بشی اجازه انتخاب رشته دوم رو بهت میدن .... تازه شم .. شما نیاز هم نیست حتمن رتبه برتر باشی .... همین طوریشم علاقه داشته باشی .... میتونی بری سر از خیلی کلاسا بشینی شاید خوشت بیاد همون رشته رو واسه ارشد ادامه بدی ... ولی به تجربه فهمیدم که حتی واسه پاس کردن واحدهای رشته اصلی خودت وقت کم میاری ..... یعنی اگه بخای معدل الف باشی ..... پس دوستانه بهت پیشنهاد میکنم .... فقط یک رشته خودت رو سفت و محکم بچسب از هرچی بهتره !
      .........
      بحث چی رشته و کدوم دانشگاه ... به خصوص تهران .... علاقه شخصی خودت هستش دیگه ! :::: یکی جوجه کباب حال میکنه ... یکی پیتزا ........ یکی هم شوله مشهدی ..... !

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دو رشته ای که واسه رتبه برترهاست ... اونم فکر کنم با یه سری شرایط خاص .. که مثلن یکی دو ترم معدل الف بشی اجازه انتخاب رشته دوم رو بهت میدن .... تازه شم .. شما نیاز هم نیست حتمن رتبه برتر باشی .... همین طوریشم علاقه داشته باشی .... میتونی بری سر از خیلی کلاسا بشینی شاید خوشت بیاد همون رشته رو واسه ارشد ادامه بدی ... ولی به تجربه فهمیدم که حتی واسه پاس کردن واحدهای رشته اصلی خودت وقت کم میاری ..... یعنی اگه بخای معدل الف باشی ..... پس دوستانه بهت پیشنهاد میکنم .... فقط یک رشته خودت رو سفت و محکم بچسب از هرچی بهتره !
      .........
      بحث چی رشته و کدوم دانشگاه ... به خصوص تهران .... علاقه شخصی خودت هستش دیگه ! :::: یکی جوجه کباب حال میکنه ... یکی پیتزا ........ یکی هم شوله مشهدی ..... !
      اون که صحیح ولی درباره تغییر رشته چی ؟؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نظرت در مورد پردیس شریف چیه ؟؟ بابام نهایتا می تونه ترمی ماهی 1 میلیون ساپورتم کنه بیشتر از اون در توانش نیست بنظرتون میشه همزمان کار مربوط به رشته هم انجام داد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن