خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

Unhappy دو بار انصراف از دانشگاه و بحث معافیت برای شرکت در کنکور97

سلام به همه بچه های انجمن ... من سال دومم بود که کنکور زبان دادم (95) و پیام نور - زبان انتخاب کردم و معافیت گرفتم و 2 ترم مرخصی گرفتم تا کنکور 96 شرکت کنم ... امسالم بخاطر یه سری مشکلات نتونستم اون رتبه ای رو بیارم که می خواستم (زیر 100). در ضمن من رشتمم ریاضیه ... البته امسال رتبم تو ریاضی می دونم تقریبا 7000 میشه شایدم بهتر ... سوال اصلیم اینه که من می خوام امسال شبانه مهندسی معدن دانشگاه زنجان رو انتخاب کنم و بعدش سال دیگه کنکور بدم و برق دانشگاه روزانه - تهران قبول شم ... بنظرتون میشه ... مشکلی پیش نمیاد ... چی کار کنم ؟؟؟
      ویرایش توسط Tia : 29 تیر 1396 در ساعت 21:23 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      هیشکی نبود؟ جون هر کی دوست دارین ...
      ویرایش توسط safari123 : 29 تیر 1396 در ساعت 20:22

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه مشکلی پیش نمیاد چون شبانس
      فقط میتونی هم درسا یونی رو بخونی هم کنکور ؟
      برق روزانه شهر خودتون در نمیای ؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      چرا ولی خب تهران و زنجان که یکی نیستن ... البته زنجان در مقایسه با خیلی از دانشگاه های دیگه خوبه ها ولی من تهرانو می خوام

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط safari123 نمایش پست ها
      سلام به همه بچه های انجمن ... من سال دومم بود که کنکور زبان دادم (95) و پیام نور - زبان انتخاب کردم و معافیت گرفتم و 2 ترم مرخصی گرفتم تا کنکور 96 شرکت کنم ... امسالم بخاطر یه سری مشکلات نتونستم اون رتبه ای رو بیارم که می خواستم (زیر 100). در ضمن من رشتمم ریاضیه ... البته امسال رتبم تو ریاضی می دونم تقریبا 7000 میشه شایدم بهتر ... سوال اصلیم اینه که من می خوام امسال شبانه مهندسی معدن دانشگاه زنجان رو انتخاب کنم و بعدش سال دیگه کنکور بدم و برق دانشگاه روزانه - تهران قبول شم ... بنظرتون میشه ... مشکلی پیش نمیاد ... چی کار کنم ؟؟؟
      ینی الان دانشجوی زبانید و میخواید انصراف بدید برید معدن و سال بعدشم انصراف بدید برید برق؟
      نه نمیشه
      شما یکبار حق انصراف دارید.بار دوم اگه انصراف بدید دیگه نمیتونید برید دانشگاه و باید اول کارت پایان خدمت یا معافیت دائم بگیرید.
      پ.ن: خداوکیلی اصن کل رشته های مهندسی به این زحمتا نمی ارزه.
      اگه سنت میخوره (زیر بیست سالی) برو دبیری.یا اینکه برید کنکور تجربی بدید.حالا نمیگم پزشکی یا دندان و اینا که سختن.همون پیراپزشکی ها از نظر بازارکار به صدتا برق شریف و تهران می ارزن.
      stay focused and never give up

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فقط می خوام دانشگاهمو عوض کنم 2 دو ترم یه سری درسا رو بخونم و بعدش روزانه برق تهران بخونم ... . مگه بدون انصراف نمی شه انتقالی شد به دانشگاه دیگه ... ؟
      ویرایش توسط safari123 : 29 تیر 1396 در ساعت 21:03

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      پس نهایتا می تونم یا نه ...؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      فقط می خوام دانشگاهمو عوض کنم 2 دو ترم یه سری درسا رو بخونم و بعدش روزانه برق تهران بخونم ... . مگه بدون انصراف نمی شه انتقالی شد به دانشگاه دیگه ... ؟
      اول حساب کن ببین میخای واحداتو جدی پیش بری یا نه ! ::: چون اگه بخای جدی باشی واسشون وقتتو میگیره .... :: اگه هم بخای شل بیای خب معدلت میاد پایین ! ::: فعلن هم بحث انصراف و انتقالی رو نمیخاد بهش فکر کنی ... همین که شبانه هستی و مشکل کنکور نداری خیالت راحت باشه ... کنکورتو خوب بده بعدش برو ببین بحث انصراف و انتقالی و ... بین دانشگاه مبدا و مقصد چه جوری باهات حساب میشه ..... !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      چی کار کنم ... یعنی هیچ راهی نیست ؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب بله بحث انتقال هم میشه.
      ولی تا جاییکه بنده بدونم هر فرد حداکثر دوبار حق داره از طریق کنکور سراسری دانشگاه قبول بشه.
      که شما اگه امسال معدن قبول بشید دیگه این سهمیه تون استفاده شده و فکرکنم فقط حق قبولی تو دانشگاه آزادو داشته باشید.این تذکر دوبار قبولی رو هرسال تو دفترچه انتخاب رشته مینویسه.
      stay focused and never give up

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

خب بله بحث انتقال هم میشه.
      ولی تا جاییکه بنده بدونم هر فرد حداکثر دوبار حق داره از طریق کنکور سراسری دانشگاه قبول بشه.
      که شما اگه امسال معدن قبول بشید دیگه این سهمیه تون استفاده شده و فکرکنم فقط حق قبولی تو دانشگاه آزادو داشته باشید.این تذکر دوبار قبولی رو هرسال تو دفترچه انتخاب رشته مینویسه.
      اگه روزانه بشه که حق شرکت کنکور نداره ..
      اگه هم غیر روزانه باشه .. جزء سهمیه قبولی حساب نمیشه
      ..........................

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      پس باید برم آزاد زنجان تا بتونم سال دیگه کنکور بدم و روزانه قبول شم؟ یعنی شبانه نمی شه؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چی کار کنم ... یعنی هیچ راهی نیست ؟
      اینی که میگم نظر خودمه فقط
      ببین الان رشته ریاضی اونم برق لیسانسشو با فوق لیسانس مقایسه کن الان دیگه لیسانس مدرک بشو نیست واست
      عوض اینکه اینهمه انرژی بذاری برا فوقت تلاش کن تهران بیاری دیگ خود لیسانس مهم نیست از کجا میگیری
      درهرصورت ارزو موفقیت دارم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یعنی تنها راه آزاده ؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن