خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط susba نمایش پست ها
      می دونی فقط کسایی که تجربه کرده باشن این مشکلات رو درک می کنن
      بله دقیقا

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      اختصاصی ها رو که کلاس میرم....هر 4تا و عربی
      اوه.خب اینهمه کلاس میری عمرا نباید مدرسه بری. یه لحظه حساب کن چقدر وقت میگیره.
      من مدرسه نمیرم فقط 4 تا کلاس میرم اونم بعدازظهر
      تازه بهترین دبیرای کشورن بازم دلم به حال خودم میسوزه کاش کمتر شه بیشتر بخونم

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم برید. چون دلیل اصلی قبول نشدنم در سال اول نرفتن به مدرسه بود.
      دبیر خوب توی شهرمون نبود که کلاس برم و این شد که شیمی رو خراب کردم و یه سال هم موندم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط divarsabz نمایش پست ها
      سلام دوستان..............
      ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
      من تو نمونه دولتی تبریز میخونم متاسفانه مدرسه ما دو سه سالی میشه که خیلی ضعیف عمل میکنه در این حد که ما پارسال فقط یک نفر پزشکی داشتیم با اینکه بهترین نمونه دولتی دخترانه تبریز هستیم........
      مدرسه ما از مهر شروع میکنه و من از بچه ها شنیدم که مدیر چون بشدت عصبانی هستش بخاطر اینطور قبولی ها گفته تا اخر اردیبهشت میاین مدرسه واز بچه ها واولیاشون تعهد گرفته...
      من هم 4تا درس اختصاصی و عربی رو کلاس میرم و با این کلاسا واقعا نمیتونم مدرسه برم.............در ضمن مدرسه هم قرار نیس که معلم های عالی رو بیاره.......
      من میخواستم بدونم با این وضعیت بهتر نیس پیش رو غیرحضوری بخونم؟
      البته شاید بعضی هاتون بگید از جو رقابت و درس خوندن جدا میشی ولی اینطوری نیس چون این کلاسایی که میرم اکثرا بچه های فرزانگان هستن و در طول سال هم میخوام با برنامه قلمچی بخونم.
      با شرایطی که گفتین به نظرم مدرسه نرین .

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      اوه.خب اینهمه کلاس میری عمرا نباید مدرسه بری. یه لحظه حساب کن چقدر وقت میگیره.
      من مدرسه نمیرم فقط 4 تا کلاس میرم اونم بعدازظهر
      تازه بهترین دبیرای کشورن بازم دلم به حال خودم میسوزه کاش کمتر شه بیشتر بخونم
      کلا وقتی باقی نمیمونه...............
      از 8 تا 2 مدرسه
      از 3 تا 6 کلاس هرروز
      بعد از 6 هم کلی خستگی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه کلاس خوب می ری
      کلا قید مدرسه رو بزن.
      اگه دبیر عااالی و درجه یک تو مدرسه نداری
      قیدشو بزن.
      با شرایطی که گفتی غیرحضوری بهترین تصمیمه.
      موفق باشی

7. Top | #37
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      اگه تونستی غیر حضوری بگیری ک خیلی بهتره با این حجم کلاسی ک میری وقت نداری بری مدرسه واقعا:/
      من خودم مدرسه رو میرم هفته ای سه روزه دو روزشو میرم
      من خودم یادم سال پیش دانشگاهی تا 11 شب درس میخوندم
      روزایی که مدرسه میرفتم 8 ساعت میتونستم بخونم(مدرسه تا 12 بود)
      و روزایی که میپیچوندم 12 ساعت میخوندم ولی کمتر خسته میشدم
      البته اینو بگم خیلی از اینایی که مدرسه نمیان کم کم واسشون طبیعی میشه و کلا میذارن کنار
      فرق یه فارق التحصیل با یه پیش دانشگاهی اینه که:
      پیشه 4 روز در هفته مدرسه میره پس تا یه روز تطعیل گیرش میاد قدرشو میدونه و خوب استفاده میکنه
      اما فارقه همه ی روزاش مثل همن طوری خیلی وقتا دیده میشه پیشه از فارقه در مجموع هفته بیشتر خونده(کسی که مدرسه نمیره هم قضیش همینه)
      اگه امتحان کردی میدونی میخونی اصلا مدرسه نرو مدیر و ناظم هم هیچ کاری نمیتونن بکنن تهش مثل من سه روز اخراجم کردن(یا حتی اخراج کامل هم بکنن خیلی فرق نمیکنه چون اگه اینجوری داری درستوو میخونی پس توی مسیر درستی هستی)
      اگه ناظم بهت گیر داد خیلی محترمانه عذرخواهی میکنی و میپیچونیش و یکی دو روز مدرسه میری که طبیعی شه و باز دوباره نرو.....کم کم عادت میکنن...اگه درسات هم خوب باشن و تو مدرسه تاپ باشی هم که دیگه حله

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein1377 نمایش پست ها
      من خودم یادم سال پیش دانشگاهی تا 11 شب درس میخوندم
      روزایی که مدرسه میرفتم 8 ساعت میتونستم بخونم(مدرسه تا 12 بود)
      و روزایی که میپیچوندم 12 ساعت میخوندم ولی کمتر خسته میشدم
      البته اینو بگم خیلی از اینایی که مدرسه نمیان کم کم واسشون طبیعی میشه و کلا میذارن کنار
      فرق یه فارق التحصیل با یه پیش دانشگاهی اینه که:
      پیشه 4 روز در هفته مدرسه میره پس تا یه روز تطعیل گیرش میاد قدرشو میدونه و خوب استفاده میکنه
      اما فارقه همه ی روزاش مثل همن طوری خیلی وقتا دیده میشه پیشه از فارقه در مجموع هفته بیشتر خونده(کسی که مدرسه نمیره هم قضیش همینه)
      اگه امتحان کردی میدونی میخونی اصلا مدرسه نرو مدیر و ناظم هم هیچ کاری نمیتونن بکنن تهش مثل من سه روز اخراجم کردن(یا حتی اخراج کامل هم بکنن خیلی فرق نمیکنه چون اگه اینجوری داری درستوو میخونی پس توی مسیر درستی هستی)
      اگه ناظم بهت گیر داد خیلی محترمانه عذرخواهی میکنی و میپیچونیش و یکی دو روز مدرسه میری که طبیعی شه و باز دوباره نرو.....کم کم عادت میکنن...اگه درسات هم خوب باشن و تو مدرسه تاپ باشی هم که دیگه حله
      خیلی ممنون خودم هم این نظر رو داشتم ولی وقتی بچه ها درباره حرفای مدیر گفتن یکم ترسیدم که مشکلی پیش بیاد
      اخه مدیر ما یکم..............

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن