خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

منابع یک پشت کنکوری احتمالی

برای یک نفر که شاید بخواد پشت کنکور بشینه و در حد متوسط هست منابع زیر چطوره؟
      (برای هر درس یک منبع)

ریاضی: پایه و پیش ۱ و پیش ۲ گاج میکرو
      فیزیک: پایه و پیش خیلی سبز
      شیمی: دوم الگو، سوم و پیش خیلی سبز + مفاهیم گاج
      زیست: وزارتی + همایش دریافت سه سال + پایه و پیش قلم چی

ادبیات: لغت و املا و زبان فارسی الگو + تاریخ ادبیات لقمه مهروماه + موضوعی گاج
      عربی: کامل گاج
      دینی: جامع گاج
      زبان: مبتکران

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منابع عالیه هر چه زودتر شروع کن اگر رتبت تو کنکور امسال خوب شد که چه بهتر اگرم خوب نشد چیزی رو از دست ندادی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.n نمایش پست ها
      (برای هر درس یک منبع)

به نظرم مفاهیم گاجو حذف کن و همون درسنامه همون کتابارو بخون برای شیمی،،،ضمن اینکه کتاب درسی هم با دقت خونده بشه
      ارایه خیلی سبزم اضافه کن
      نترسبم از متن شبقره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      (برای هر درس یک منبع)

این که یه نفر بیاد همین جوری نسبت به منابعتون نظر بده شاید خیلی کار درستی نباشه! شما باید مشخصات و ویژگی‌های هر کتاب رو بپرسین و متناسب با وضعیت و شرایط خودتون، منابعتون رو انتخاب کنین. برای شما هم که پشت کنکوری‌ هستید من فکر می‌کنم شاید منابعی که قبلا خوندین بهتر باشه و وقت کم‌تری ازتون بیره، مگر اینکه دیگه مطمئن شده باشین منبع قبلیتون کیفیت لازم رو نداره.
      ولی به هر حال منابع پیشنهادی من اینا هستن:
      ریاضی: خیلی سبز
      فیزیک: مبتکران
      زیست: کتاب درسی + همایش‌های دریافت + یه منبع تستی خوب (احتمالا برای یه پشت کنکوری دیگه درسنامه‌های خیلی سبز نیازی نباشه. البته بستگی به سطح زیستتون داره!)
      شیمی: مبتکران + موج آزمون الگو + فیل شیمی (اگه خلاصه نویسی خوبی بکنین،فکر نمی‌کنم لازمتون بشه!)

ادبیات: لغت و املا: دریافت - تاریخ ادبیات: کتاب درسی یا یه منبع خیلی خلاصه مثل خط ویژه - آرایه: دریافت (جزوه یا کتاب همایش) - قرابت: اگر در فهمیدن معنی شعر مشکلی دارین بهتره فصل‌های اول قرابت دریافت رو بخونین و بعد تست بزنین. خوندن مفاهیم اشعار کتاب هم میتونه کمکتون کنه (همایش دریافت یا خط ویژه)
      زبان فارسی: نمی‌دونم! (من از درسنامه‌های کتاب جامع خیلی سبز خوندم و خوب بود) - تست: موضوعی گاج
      دینی: کتاب درسی + گاج (بهتره متن درس رو از کتاب درسی بخونین و از گاج برای مفاهیم آیات و تست استفاده کنین)

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه هم داشتم:
      من برای کنکور امسال کلا ژنتیک و گیاهی اصلا نخوندم. برای ژنتیک تخته سیاه خوبه؟؟
      برای گیاهی لازمه کتاب جدا بگیرم؟؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه هم داشتم:
      من برای کنکور امسال کلا ژنتیک و گیاهی اصلا نخوندم. برای ژنتیک تخته سیاه خوبه؟؟
      برای گیاهی لازمه کتاب جدا بگیرم؟؟
      من شنیدم خوبه ولی من ژنتیک مندلی خیلی سبز رو از سایت دانلود و پرینت گرفتم خیلیم راضیم . خیلی کمکم کرد .
      درسنامه رو از رو اون میخوندم ولی تست رو از تست های کنکور و ازمون های ازمایشی الگو میزدم . یه مقدار هم ای کیو تالیفی زدم
      جفتشو نگا کن ببین کدم با روشت فیته !
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظر من تو هر درس چند تا منبع خوب هست که گرفتن هر کدوم به تنهایی کافیه ... مثلا برای درس عربی گاج یا خیلی سبز (تالیف خانم موسوی ) هر کدومو بگیرین خوبه... فقط کافیه یه قسمتی از کتاب رو بخونین و با هر کدوم که بهتر ارتباط برقرار میکنین اونو بگیرین ... منابع شما هم خوبن البته به نظرم ریاضی گاج کمی حجیم بشه و در درس زیست اگه پایه ی خوبی دارین از الگو غافل نشین ... اما باز هم میگم خیلی حساسیت به خرج ندین ... کسایی که رتبه برتر شدن هم یکی از این کتابارو رو گرفتن ولی برعکس بقیه کامل و درست همشو خوندن و به حاشیه ها توجه نکردن ( جزوه ی فلان موسسه که مال فلان استاد هست معجزه میکنه درصدتو به 120 میرسونه و یا جزوات فوق ترکیبی زیست و فوق تکنیکی و ...) ... من خودم امسال نمی تونستم کنکور ازمایشی شرکت کنم و خودم تو خونه از خودم امتحان میگرفتم ... کنکورم رو بد ندادم ولی شاید منم پشت کنکور بمونم .. انشالله درصدامو تو یه تاپیک میزارم کسی خواست امسال با هم درس بخونیم ...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اینا به خودت بستگی داره
      مثلا من از فاگو خوشم نمیاد و نمیتونم یه ذره تحملش کنم چرا چون هیچی از زیست نمیدونم و رشته ام پارسال تجربی بوده
      ولی کسی دیگه ایی ممکنه با فاگو بیاد بالا و به درصد های خیلی خوبی برسه
      شما شروع کنید
      اگه مناسب نبود عوض کنید ...
      سایت و اپلیکیشن مای گاج هم درست شده خیلی باحاله میتونی کتاب بفروشی . معاوضه کنی . یا هدیه بدی ...
      صد بارم بشکنم گچ میگیرم ...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سری اول :
      عمومی ها تماما میکرو گاج
      زمین : مهروماه
      ریاضی : خیلی سبز
      زیست : ابی قلم چی
      فیزیک : مبتکران شهریاری
      شیمی : میکرو گاج و موج ازمون

سری دوم :
      عمومی ها : جامع های ابی قلم چی
      اختصاصی ها : جامع های ابی قلم چی
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن