خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پی دی اف جامع خیلی سبز

سلام،سریع میرم سره اصل مطلب
      من برای ریاضی کنکور از کتابای میکرو گاج استفاده میکنم و جدیدا هم ک گاج کتابه میکرو پایه ریاضی داده بیرون،تکمیل شده!
      ولی از طرفی من تو تابستون دارم میرم کلاسای مدرسه،که تقریبا اجباری بوده و هرچی خواستم نرم و خودم خونه بخونم،نشد
      الان دبیر ریاضیمون با جامع خیلی سبز کار میکنه و از رو اون تکلیف میگه.
      چون اگه هم کتاب خیلی سبز رو بخرم،خیلی باهاش کاری ندارم و صرفا برای زدن تست هایی ک دبیر میگه لازمش داره،تو نت دنبال pdf کتابش بودم ولی خب منطقا پیدا نشد
      هرکی pdf کتاب جامع خیلی سبز رو داره خصوصی پیام بده،که به یه طریقی ازش بگیرم
      ویرایش توسط Tia : 28 تیر 1396 در ساعت 19:56 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مطمئن باش کسی pdf ش رو نداره

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هرجای کتابشو خاستی برات عکس میگیرم والا پی دی افش فک نکنم بتونی پیدا کنی و ارزش خریدن هم نداره تست های بیخودی داره

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alegzander نمایش پست ها
      من برای ریاضی کنکور از کتابای میکرو گاج استفاده میکنم و جدیدا هم ک گاج کتابه میکرو پایه ریاضی داده بیرون،تکمیل شده!
      ولی از طرفی من تو تابستون دارم میرم کلاسای مدرسه،که تقریبا اجباری بوده و هرچی خواستم نرم و خودم خونه بخونم،نشد
      چون اگه هم کتاب خیلی سبز رو بخرم،خیلی باهاش کاری ندارم و صرفا برای زدن تست هایی ک دبیر میگه لازمش داره،تو نت دنبال pdf کتابش بودم ولی خب منطقا پیدا نشد

خیلی سبز رو جدی بگیرید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      هرجای کتابشو خاستی برات عکس میگیرم والا پی دی افش فک نکنم بتونی پیدا کنی و ارزش خریدن هم نداره تست های بیخودی داره
      ارزش نداره؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پی دی اف خیلی سبز ر که فکر نکنم بتونی پیدا کنی.برخلاف میکرو گاج که من خودم تو سایت های اینترنتی و کانالهای تلگرام دیدم!به نظرم اگه میخوای یا معلم پیش بری خیلی سبز ر بگیر و باهاش جلو برو.

7. Top | #7
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AB-TRL نمایش پست ها
      ارزش نداره؟
      ن خیلی اسونه خوشخوان و ایکیو بهتره

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

با راهنمایی های ۴ نفر مثل ایشون کنکور رو میترکونید
      موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما که باهاش نتیجه نگرفتی چرا میگی ارزش نداره؟؟ خیلیا هستن با همین خیلی سبز ریاضیو تو کنکور بالای 70 زدن

10. Top | #10
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اخه چرا ب من حمله میکنین:/
      خیلی سبز برای من اسون بود و نکته خاصی نداش دلیل نمیشه برای همه اینجور باشه @farnood_em @ThePriNcE

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی سبز برای من اسون بود و نکته خاصی نداش دلیل نمیشه برای همه اینجور باشه @farnood_em @ThePriNcE
      شما قلم چی چند میزنید؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صرفا سخت یا آسون بودن یه کتاب دلیلی بر خوب یا بد بودنش نیست. من با خیلی سبز کار کردم و تمام مطالب لازم برای کنکور رو داره. البته از نظر سختی هم به طور میانگین کاملا متناسب با کنکوره. در هر مبحث از تستای آسون شروع کرده و به تستای سخت‌تر از کنکور هم رسیده. حالا به نظر من اگه ریاضی کسی به قدری خوب باشه که این تستا براش آسون باشن، قطعا نتیجه خوبی رو در کنکور میگیره و نیازی به کار کردن با کتاب سخت‌تر نیست.
      از نظر درسنامه‌ای هم درسنامه‌های خیلی روانی داره و علاوه بر تعریفات ریاضی، هر چیزی رو به صورت خودمونی هم یه توضیحی داده که خیلی میتونن مفید باشن.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alegzander نمایش پست ها
      ....fek nknm 2ta ketab vas darse riazi zarari beresoone behetoona...ba hmoon gaaj jelo berid ba kheili sabz teste zamandaar bezanid vas madrese

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paganiN1 نمایش پست ها
      شما قلم چی چند میزنید؟
      ب طور متوسط 80-90
      ب جز یبار ک 30 زدم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن