خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 62
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      یه مشکلی که آی کیو زیست داره ( به نظر من البته ) اینه که اکثر تست هاش ترکیبی هستن و واسه کسی که تازه شروع به خوندن کرده زیاد مناسب نیست , بیشتر به درد عید به بعد میخوره
      والا هیچوقت نفهمیدم چرا اکثر تست‌های آی‌کیو ترکیبی هست در حالی‌که اینطوری نیست اصلا! تعداد تست‌های ترکیبی هر فصل، کاملاً منطقی و معقول هست. نه کم نه زیاد. علاوه‌بر این، کل تست‌های تست‌های ترکیبی مشخص‌ شدند. در ویرایش جدید کتاب این رو هم مشخص کردیم که ترکیب با مباحث قبلی هست یا بعدی و این باعث میشه که استفاده از تست‌های ترکیبی راحت‌تر باشه. در پاسخنامه هم کادرهای ترکیب و نکته رو مجزا کردیم تا اونا هم قابل‌استفاده‌تر باشن. بنابراین، اصلاً آی‌کیو بیشترش ترکیبی نیست و در ضمن، استفاده از آی‌کیو هرچقدر به اول سال تحصیلی نزدیک‌تر باشه، نتیجه‌ای که حاصل میشه بهتره

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      عالیه خدا خیرتون بده
      ایشالا که به همة دوستانتون معرفی می‌کنین تا همه بهره‌مند بشن از این تخفیف

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کادر های اموزشی کتاب بیشتر نشدن؟مثلا برای پروتیین سازی؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AB-TRL نمایش پست ها
      کادر های اموزشی کتاب بیشتر نشدن؟مثلا برای پروتیین سازی؟
      یه مقدار زیادتر شدن ولی امسال، مطالب تکمیلی برای فصل‌هایی که لازم هست، در آی‌کیوزیست منتشر میشه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اقای زارع اگه بخوام فقط تست هایمفهومی رو بزنم کل فصل پوشش داده میشه؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      والا هیچوقت نفهمیدم چرا اکثر تست‌های آی‌کیو ترکیبی هست در حالی‌که اینطوری نیست اصلا! تعداد تست‌های ترکیبی هر فصل، کاملاً منطقی و معقول هست. نه کم نه زیاد. علاوه‌بر این، کل تست‌های تست‌های ترکیبی مشخص‌ شدند. در ویرایش جدید کتاب این رو هم مشخص کردیم که ترکیب با مباحث قبلی هست یا بعدی و این باعث میشه که استفاده از تست‌های ترکیبی راحت‌تر باشه. در پاسخنامه هم کادرهای ترکیب و نکته رو مجزا کردیم تا اونا هم قابل‌استفاده‌تر باشن. بنابراین، اصلاً آی‌کیو بیشترش ترکیبی نیست و در ضمن، استفاده از آی‌کیو هرچقدر به اول سال تحصیلی نزدیک‌تر باشه، نتیجه‌ای که حاصل میشه بهتره
      الان نمیدونم دقیقا چی رو تکذیب میکنید , من چاپ 95 رو داشتم , مثلا همون اول بسم الله که کتاب رو باز میکردی تو مبحث تار عنکبوت از 5 تا تستی که اون مبحث داشت 4 تاش ترکیبی بود , واسه منی که رشتم ریاضی بوده و کتاب زیست رو تاحالا از نزدیک ندیده بودم و تازه شروع کرده بودم به خوندن هیچ منطق عقلانی وجود نداشت که بشینم ترکیبی کار کنم ...

قبل از اینکه گارد بگیرید دقت کنید که من نگفتم کتاب خوبی نیست , گفتم واسه کسی که تازه شروع به خوندن کرده مناسب نیست ( مخصوصا برای بچه هایی که از ریاضی اومدن تجربی )
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

الان نمیدونم دقیقا چی رو تکذیب میکنید , من چاپ 95 رو داشتم , مثلا همون اول بسم الله که کتاب رو باز میکردی تو مبحث تار عنکبوت از 5 تا تستی که اون مبحث داشت 4 تاش ترکیبی بود , واسه منی که رشتم ریاضی بوده و کتاب زیست رو تاحالا از نزدیک ندیده بودم و تازه شروع کرده بودم به خوندن هیچ منطق عقلانی وجود نداشت که بشینم ترکیبی کار کنم ...

قبل از اینکه گارد بگیرید دقت کنید که من نگفتم کتاب خوبی نیست , گفتم واسه کسی که تازه شروع به خوندن کرده مناسب نیست ( مخصوصا برای بچه هایی که از ریاضی اومدن تجربی )
      خب دوست عزیز واسه شما که تازه میخوای زیست بخونی کی گفته بری سراغ آیکیو؟؟این یک کتاب واسه دانش آموزان خیلی قوی هس واسه شما باید اول یه درسنامه ی خوب مثل فاگوزیست یا خیلی سبز بخونید بعد تست خیلی سبز بزنید تا راه بیفتید بعد که خوب شدید تازه باید برید سراغ نشرالگو و بعد که خیلی قوی شدید آیکیو پس هر منبع بر اساس سطح شما انتخاب میشه نه حرف دیگران

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      خب دوست عزیز واسه شما که تازه میخوای زیست بخونی کی گفته بری سراغ آیکیو؟؟این یک کتاب واسه دانش آموزان خیلی قوی هس واسه شما باید اول یه درسنامه ی خوب مثل فاگوزیست یا خیلی سبز بخونید بعد تست خیلی سبز بزنید تا راه بیفتید بعد که خوب شدید تازه باید برید سراغ نشرالگو و بعد که خیلی قوی شدید آیکیو پس هر منبع بر اساس سطح شما انتخاب میشه نه حرف دیگران

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
      شما همون چیزی که من گفتم رو نقل گرفتی به خودم گفتی ؟؟!! خوب منم از همون اول گفتم آی کیو به درد کسی که تازه زیست رو شروع کرده نمیخوره ...

( حداقل یه دور درست میخوندی چی نوشتم بعد نقل میگرفتی , در ضمن من الان نمیخونم پارسال خوندم )

به نظرم شما راهنمایی نکنی کسی رو بهتره , درسنامه خوب مثل فاگوزیست ؟؟!! کتابی چرت تر و پرت و پلا تر از فاگوزیست وجود داره ؟!!
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

ویرایش توسط Adolf_Hitler : 29 تیر 1396 در ساعت 19:51

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      پس چرا واسه جمعه تخفیف55درصدی قرار نگرفت؟

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گفته ۶ مرداد به تاریخش نگاه کن

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات

برای اینکه واقعاً اکثر تست‌ها ترکیبی نیستند. توی همون فصل ۱، کم‌تر از ۴۰ درصد تست‌ها ترکیبی هستند با اینکه ما تقریباً تست مستقیم از فصل ۱ نداریم و همة تست‌هاش ترکیبی هستند. در فصل ۲ و ۳ کم‌تر از ۳۰ درصد تست‌ها ترکیبی هستند. در فصلی هم مثل فصل ۴ که اکثر تست‌هاش به‌صورت مستقیم از خود فصل مطرح میشن، فقط ۱۰ درصد تست‌ها ترکیبی هست. برای بقیة فصل‌ها هم آمار دارم و اگه بخواین قرار می‌دم. فصل‌هایی که خودشون سؤال خیز هستند، زیر ۲۰ درصد سؤالات ترکیبی هست. فصل‌هایی که سؤالاتشون بیشتر به‌صورت ترکیبی هست، طبیعتاً سؤالات ترکیبیشون هم بیشتره ولی در بیشترین حالت، بین ۳۰ تا ۴۰ درصد تست‌های یک فصل ترکیبی هستند. بنابراین این ادعا که اکثر تست‌های آی‌کیو ترکیبی هستند اشتباه هست

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام اقای زارع
      وقتتون ب خیر
      ببخشید من یه سوال داشتم. شاید اینجا جاش نباشه ولی خواستم بپرسم که واسه زیست 11هم برنامه ای داره گاج ؟

منظورم کتاب های IQ برای سال 11هم هستش
      چون من همیشه اول سال منابع رو تهیه میکنم
      اگه قراره IQ منتشر بشه منتظرش بمونم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Simcoe نمایش پست ها
      سلام اقای زارع
      وقتتون ب خیر
      ببخشید من یه سوال داشتم. شاید اینجا جاش نباشه ولی خواستم بپرسم که واسه زیست 11هم برنامه ای داره گاج ؟

منظورم کتاب های IQ برای سال 11هم هستش
      چون من همیشه اول سال منابع رو تهیه میکنم
      اگه قراره IQ منتشر بشه منتظرش بمونم
      سلام
      آ‌ی‌کیو دهم و یازدهم، بعد از میکرو یازدهم منتشر خواهند شد

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام جناب زارع نمایندگی های گاج هم این تخفیف رو میدن یا فقط مخصوصه سایته؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      سلام جناب زارع نمایندگی های گاج هم این تخفیف رو میدن یا فقط مخصوصه سایته؟
      فقط سایت
      از نمایندگی‌ها با تخفیف ۲۵ درصد می‌تونین بگیرین

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن