خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درخواست کمک فوری سوال راجب معافیت

سلام مجدد دوستان راستش استرسم الان رو بی نهایته من متولد اسفند 76 هستم مدرک پیش دانشگاهیم رو دی 95 داخل بزرگسالان گرفتم چون فیزیک رو خرداد و شهریور افتادم راجب پلیس به علاوه ده هم فقط یک بار اسفند 94 که شد 18 سالم از دبیرستانم یه نامه گرفتم و بردم پلیس علاوه 10 و معافیت ثبت کردم خلاصه دیگه بقیشو میدونید الان میخوام واسه بار سوم و 97 کنکور بدم و بهم گفتن باید یه دانشگاه پولی ثبت نام کنی بعضیا هم میگن اگه 1 مهر دانشجو نشی مشمولی و این ها...لطفا اگه میدونید واضح به من بگین تکلیف من چیه ضمن این که کنکور 96 هم دادم گزینه ی غیرانتفاعی و پیام نور هم زدم اگه کمک کنید ممنون میشم

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ضمن این که از بزرگسالان واسه پلیس به علاوه 10 اقدامی نکردم ینی ازشون پرسیدم گفتن لازم نیس

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      سلام مجدد دوستان راستش استرسم الان رو بی نهایته من متولد اسفند 76 هستم مدرک پیش دانشگاهیم رو دی 95 داخل بزرگسالان گرفتم چون فیزیک رو خرداد و شهریور افتادم راجب پلیس به علاوه ده هم فقط یک بار اسفند 94 که شد 18 سالم از دبیرستانم یه نامه گرفتم و بردم پلیس علاوه 10 و معافیت ثبت کردم خلاصه دیگه بقیشو میدونید الان میخوام واسه بار سوم و 97 کنکور بدم و بهم گفتن باید یه دانشگاه پولی ثبت نام کنی بعضیا هم میگن اگه 1 مهر دانشجو نشی مشمولی و این ها...لطفا اگه میدونید واضح به من بگین تکلیف من چیه ضمن این که کنکور 96 هم دادم گزینه ی غیرانتفاعی و پیام نور هم زدم اگه کمک کنید ممنون میشم

برو یک پیام نور ثبتنام کن مرخصی بگیر دو ترم تا بتونی کنکور 97 شرکت کنب تا مشمولم نشی
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همون چیری که بالا artim گفته انجام بده حله.بقیه هر چی گفتن چرت و پرت گفتن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      برو یک پیام نور ثبتنام کن مرخصی بگیر دو ترم تا بتونی کنکور 97 شرکت کنب تا مشمولم نشی
      خب الان منتظرم که نتایج بیاد و پیام نور و غیرانتفاعی رو بزنم میترسم قبول نشم چون نتایج 31 شهریور میاد اگه قبول نشم اینا رو چی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI0241 نمایش پست ها
      همون چیری که بالا artim گفته انجام بده حله.بقیه هر چی گفتن چرت و پرت گفتن
      میشه تو هم جواب بدی داش مهدی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب الان منتظرم که نتایج بیاد و پیام نور و غیرانتفاعی رو بزنم میترسم قبول نشم چون نتایج 31 شهریور میاد اگه قبول نشم اینا رو چی

ببین تو اخرا شهریور قبل اینکه تاریخ معافیتت تموم شه دو کار میتونی کنی
      یا بری نظام وظیفه بگی اینه میخوام برم دانشگاه معافیتتو تمدید کنن بیشتر یا بری دفترچه اعزام پست کنی که غیبت نخوری و تاریخ اعزامت میفته چند ماه دیگه بعد هر رشته ای خواستی بری دانشگاه و مرخصی بگیری
      مشاور

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین تو اخرا شهریور قبل اینکه تاریخ معافیتت تموم شه دو کار میتونی کنی
      یا بری نظام وظیفه بگی اینه میخوام برم دانشگاه معافیتتو تمدید کنن بیشتر یا بری دفترچه اعزام پست کنی که غیبت نخوری و تاریخ اعزامت میفته چند ماه دیگه بعد هر رشته ای خواستی بری دانشگاه و مرخصی بگیری
      خب بخوام برم نظام وظیفه مدارک چی باید ببرم؟؟راجب مورد دوم هم که گفتی چن بار میشه این کارو انجام داد ینی دفترچه پست کرد و بعد کنسل بشه؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب بخوام برم نظام وظیفه مدارک چی باید ببرم؟؟راجب مورد دوم هم که گفتی چن بار میشه این کارو انجام داد ینی دفترچه پست کرد و بعد کنسل بشه؟

کارت ملیت
      دفترچه پست کنی سرباز محسوب میشی یا میری خدمت یا میری دانشگاه
      مشاور

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کارت ملیت
      دفترچه پست کنی سرباز محسوب میشی یا میری خدمت یا میری دانشگاه
      والا داداش از چن نفر پرسیدم گفتن نیازی نیس به این کارا این همه هر سال پشت کنکوری هس اگه بخوان همشون دفترچه پست کنن که اصلا همچین چیزی نیس

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

سلام. حداکثر مهلت معافیت تحصیلی دبیرستانت تا 1 اسفند 96 هستش. اما چون دی 95 فارغ شدی 1 سال فرصت داری یعنی تا 1 دی 96
      بنابراین اگه امسال انتخاب رشته بکنی و بری پیام نور مشکلی واست پیش نمیاد چون بعدش انصراف میدی. ولی اگه ثبت نام نکنی سرباز حساب میشی. به محض انجام کارای دفترچه(معمولا 2-3 روز طول میکشه) در صورت تکمیل نبودن ظرفیت اعزام 19 دی یا بهمن اعزام به خدمت میشی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      سلام. حداکثر مهلت معافیت تحصیلی دبیرستانت تا 1 اسفند 96 هستش. اما چون دی 95 فارغ شدی 1 سال فرصت داری یعنی تا 1 دی 96
      بنابراین اگه امسال انتخاب رشته بکنی و بری پیام نور مشکلی واست پیش نمیاد چون بعدش انصراف میدی. ولی اگه ثبت نام نکنی سرباز حساب میشی. به محض انجام کارای دفترچه(معمولا 2-3 روز طول میکشه) در صورت تکمیل نبودن ظرفیت اعزام 19 دی یا بهمن اعزام به خدمت میشی
      نه خب من که حتما باید یه دانشگاهی ثبت نام کنم حالا یا پیام نور یا غیرانتفاعی بعدشم باید مرخصی بگیرم چون واسه 97 میخونم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن