خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ثبت نام دانشگاه برای گرفتن معافیت تحصیلی برای کنکور سوم

سلام دوستان وقت به خیر من یه مشکل داشتم اونم این که الان من تا 2 اسفند 96 که میشه بیست سالم کامل معافیت تحصیلی دارم بعد واسه کنکور 97 که میخوام شرکت کنم باید حتما امسال برم دانشگاه میخوام ببینم این جریان پست دفترچه اعظام و اینا که تو برخی تاپیک ها میگن چیه و این که فرقی هس بین ثبت نام با آزمون و بدون آزمون؟واسه گرفتن معافیت عرض میکنم سوال بعدم اسن که بعضیا میگن اگه 1 مهر ثبت نام نکنی باید بری سربازی خب من تا 2 اسفند معافیت تحصیلی دارم و برگشو هم از علاوه 10 گرفتم حالا تکلیف چیه ممنون میشم جواب بدید

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خدمت دوست عزیز ببین شما تا دو اسفند فرصت داری، اگه امسال دانشگاه همونی که میخوای قبول بشی که خوشبحالت میری میخونی، اگه خدای نکرده قبول نشدی و دوباره بخوای برا کنکور بخونی دوتا راه داری اولیش اینه تا اسفند صبر میکنی بعد میری کارای نظام وظیفه را انجام میدی و دفترچه را پست میکنی بعد تا زمان اعزام مشخص شد میری شش ماه تمدید میکنی زمان اعزامو و شهریور سال دیگه میری دانشگاه البته اگه قبول نشی بعد شش ماه تمدید باید بری خدمت. راه دومت هم اینه که یه دانشگاه آزاد ثبتنام میکنی، چون اگه روزانه باشه از کنکور سال آینده محروم میشی ثبتنام که کردی معافیت تحصیلی تمدید میشه و بعدش انشالله تیر سال بعد کنکور میدی و اگه جای خوب قبول شدی میری

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.077 نمایش پست ها
      سلام خدمت دوست عزیز ببین شما تا دو اسفند فرصت داری، اگه امسال دانشگاه همونی که میخوای قبول بشی که خوشبحالت میری میخونی، اگه خدای نکرده قبول نشدی و دوباره بخوای برا کنکور بخونی دوتا راه داری اولیش اینه تا اسفند صبر میکنی بعد میری کارای نظام وظیفه را انجام میدی و دفترچه را پست میکنی بعد تا زمان اعزام مشخص شد میری شش ماه تمدید میکنی زمان اعزامو و شهریور سال دیگه میری دانشگاه البته اگه قبول نشی بعد شش ماه تمدید باید بری خدمت. راه دومت هم اینه که یه دانشگاه آزاد ثبتنام میکنی، چون اگه روزانه باشه از کنکور سال آینده محروم میشی ثبتنام که کردی معافیت تحصیلی تمدید میشه و بعدش انشالله تیر سال بعد کنکور میدی و اگه جای خوب قبول شدی میری
      سلام داش مرسی جواب دادی من میخوام پیام نور یا غیرانتفاعی ثبت نام کنم میخوام ببینم غیبت نخورم یه وقت

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فرقی نمیکنه پیام نور، غیرانتفاعی یا آزاد برا معافیت تحصیلی فقط نباید غیبت بخوری چون اگه سال دیگه قبول بشی و غیبت داشته باشی ثبتنام نمیکنن

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.077 نمایش پست ها
      ابتدا شما لطفا در مورد چیزی که ازش اطلاع ندارین صحبت نکنید یک نفر دیگه رو هم گمراه کنین ! اگه ایشون به حرفای شما گوش کنه وارد غیبت میشه و دیگه تا پایان سربازی نمیتونه کنکور بده بفهمید با زندگی بقیه دارید بازی میکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      سلام دوستان وقت به خیر من یه مشکل داشتم اونم این که الان من تا 2 اسفند 96 که میشه بیست سالم کامل معافیت تحصیلی دارم بعد واسه کنکور 97 که میخوام شرکت کنم باید حتما امسال برم دانشگاه میخوام ببینم این جریان پست دفترچه اعظام و اینا که تو برخی تاپیک ها میگن چیه و این که فرقی هس بین ثبت نام با آزمون و بدون آزمون؟واسه گرفتن معافیت عرض میکنم سوال بعدم اسن که بعضیا میگن اگه 1 مهر ثبت نام نکنی باید بری سربازی خب من تا 2 اسفند معافیت تحصیلی دارم و برگشو هم از علاوه 10 گرفتم حالا تکلیف چیه ممنون میشم جواب بدید

این جمله رو من 1000 بار گفتم شما هم اول جستجو کنید در مورد سوالتون پاسخ هارو بخونید تا مطلع بشین چی ب چیه !
      شما تا 2 اسفند معافیت تحصیلی دارین ! یعنی تا اون موقع وقت دارید که مدرک پیش بگیرین ! وقتی که فارغ میشید یعنی دیگه تحصیل نمیکنین پس معافیت تحصیلی یعنی یه کاغذ که یه تاریخ روش نوشته که اصلا مهم نیس !!!!!!
      شما هر موقع مدرک پیش گرفتی تا شهریور سال بعدش مهلت تعیین وضعیت دارین ( به قول عموم بچه ها معافیت دارین ) یعنی اگه خرداد یا شهریور 95 مدرک پیش گرفتی تا 31شهریور 96 معافی و سنوات نمیخوری !
      پس تا قبل یک مهر 96 شما باید یه دانشگاه ثبت نام کنی یا دفترچه اعزام ارسال کنید ! حالا اگه میخوای پشت کنکور بمونین و 97 کنکور بدی باید دانشگاهت غیر روزانه باشه ترجیحا پیام نور !
      خوشا دیدار ما در خواب ...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      من ترم ۴ ام (ترم آخر کارشناسی) اگه انصراف بدم این ترمو سال بعد روزانه محرومم ؟! با توجه به اینکه ۲ سال شده از زمان کارشناسیم و من سال دیگه کنکور میدم و ضمنا من غیر انتفایی بین الملل بودم .ممنون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه بخوام ثبت نام کنم و مرخصی بگیرم کنکور بدم هزینه پیام نور چقدره؟
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​2ترم روهم 300
      نقل قول نوشته اصلی توسط -MAHDI- نمایش پست ها
      اگه بخوام ثبت نام کنم و مرخصی بگیرم کنکور بدم هزینه پیام نور چقدره؟
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      ​2ترم روهم 300
      مطمئنی ؟!! همش 300!!!!
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​بله
      نقل قول نوشته اصلی توسط -MAHDI- نمایش پست ها
      مطمئنی ؟!! همش 300!!!!
      ما دوباره سبز میشویم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن