خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 113
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

پزشکی ، دندون ، دارو . کدوم رشته مناسب خانم هست؟

سلام.
      به نظر شما بین رشته های پزشکی،دندان پزشکی وداروسازی کدومش برای یک خانم مناسب تر هست؟(فاکتور علاقه رو در نظر نگیرید)
      ویرایش توسط Tia : 28 تیر 1396 در ساعت 11:00 دلیل: عنوان

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هرکسی یه نظری داره و فاکتور های مختلفی مد نظرشه !
      اگر آسان تر بودن تحصیل و بهتر بودن شرایط کار نسبت به 2رشته دیگه مهم باشه دندان ! اما در اخر همه چیز بر میگرده به علاقه
      خوشا دیدار ما در خواب ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر سه تاش رشته های خوبین فاکتور اصلی علاقه هس......تاحدی هم به روحیات فرد بستگی داره.
      اگه فاکتور علاقه رو در نظر نگیریم از نظر من دندان بهتر هس.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برا دختر دندون خوبه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      واقعا برای یه دختر دندون؟؟؟؟؟؟

نه به نظرم من آرتروز و خستگیش نمی ارزه من قطعا میرفتم دارو حتی با درسای فوق سختش
      برای موفقیت نیاز نیست نابغه باشی

کافیست یک قدم از دیگران جلوتر باشی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دندون خیلی خوبه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      صددرصد داروسازی
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خانم ؟ قطعا دارو . رشته لوکس و بی دردسریه ! البته فاکتور در آمد رو در نظر نگرفتم

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دارو یا دندون

10. Top | #10
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دارو نه امتیاز زدن داروخانه به همه ک تعلق نمیگیره اارو علاقه خیلی زیاد میخاد
      دندون بهتره

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پزشکی

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خودم فک میکنم واسه یه دختر دندون بهتره!!چون شما درآینده میشید زن یه خونه و بایدخونه رو مدیریت کنید ازطرفی بچه نیاز به محبت مادری داره !!درسته اگه پزشک بشید واقعامرفه هستید ومیتونید واسه بچه تون پرستاربگیرید اما واقعا هیچچچچ چیز جای محبت مادر رو نمیگیره!!!واز طرفی دندون شیفت شب نداره!!!اما این نکته وجود داره که دندون درحال اشباع شدنه (البته این نظرمنه لطفا بهم هجوم نیارید)ازطرفی تخصص هاش رشته های متنوعی نداره !!اما درکل مشکلاتی هم داره مثل گردن درد و..من به عنوان یه دختر چون حتما حتما باید برم سر کار پزشکیو انتخاب میکنم...چون ازاشباع شدن دندون میترسم...اگه خیلی به پولش فک نمیکنی دندون عالیه!!اندازه پزشکی هم کثیف کاری نداره!دراخر تصمیم باخودته...موفق باشی عزیزم
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببینیند دارو دیگ اون چیزی نیست ک همه فکر میکنن
      معمولا تو همه ی شهرا داروخونه اونقد اشباع شده که دیگ نتونن به کسی مجوز باز کردن داروخونه بدن
      پزشکی همیشه گفتم ک به شدت طولانیه و فقط عشق به رشته ات میتونه تو رو تو این مسیر نگه داره
      ۷سال پزشکی عمومی شدن بعدشم ک ۱۰۰درصد باید برا تخصص خوند ک اونم راحت نیست قبول شدنش بعدشم ک با این روندی ک میبینم فک کنم اون زمان ام تخصص بشه مثل عمومی.شیفت شب و بیمارستان و ... باعث خستگی یه خانوم میشه و زندگی مشترکشو دچار مشکل میکنه
      ولی دندون با طول تحصیل کمتر آینده ی شغلی قبل تخصص بهتر و اینک اگ بخوای میتونی تخصص بخونی اگ نخوای نه
      و مهمتر از همه با جون مردم درارتباط نیست این رشته
      میتونی هروقت خواستی بری هروقت نخواستی نری مطب
      ولی اگ بخوای جراح بشی باید همیشه در دسترس باشی
      به هرحال پزشکی دردسرش زیاده
      دارو اینده ی کاریش احتمالا مشکل باشه
      دندون بهتره
      عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      من خودم فک میکنم واسه یه دختر دندون بهتره!!چون شما درآینده میشید زن یه خونه و بایدخونه رو مدیریت کنید ازطرفی بچه نیاز به محبت مادری داره !!درسته اگه پزشک بشید واقعامرفه هستید ومیتونید واسه بچه تون پرستاربگیرید اما واقعا هیچچچچ چیز جای محبت مادر رو نمیگیره!!!واز طرفی دندون شیفت شب نداره!!!اما این نکته وجود داره که دندون درحال اشباع شدنه (البته این نظرمنه لطفا بهم هجوم نیارید)ازطرفی تخصص هاش رشته های متنوعی نداره !!اما درکل مشکلاتی هم داره مثل گردن درد و..من به عنوان یه دختر چون حتما حتما باید برم سر کار پزشکیو انتخاب میکنم...چون ازاشباع شدن دندون میترسم...اگه خیلی به پولش فک نمیکنی دندون عالیه!!اندازه پزشکی هم کثیف کاری نداره!دراخر تصمیم باخودته...موفق باشی عزیزم
      ازدواج جلوی پیشرفت دختر رو میگیره دختر خاله من بعد ازدواج خونه نشین شد و به فرزند داری مشغول به نظرم تجرد باعث میشه مشغولیت ذهنی نداشته باشی و فقط به علاقه ت فکر کنی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چقد همه تحلیل گر رشته ها شدن !!!
      به قطع یقین بدونین که این رشته هرگز در ایران اشباع نخواهد شد که مردم ایران خیلی خوش فرهنگ تر از این حرفا هستن که زمینه ی اشباع شدن این رشته ها رو فراهم کنن... دوستانی هم که از مشقت پزشکی عرض میکنن باید بگم اون چیزی که تو ذهن شماست با اون چیزی که در دانشکده های علوم پزشکی در جریان است زمین تا اسمان متفاوته... این 3 رشته سختی انچنانی ای نداره فقط یه سری مطالبه که باید بخونیش خب مسلمه که اگه تنبلی کنی درسی مثل بافت شناسی زجر اور ترین ترین میشه برات ... بعدشم یه خوبی داره اینه که از جملاتی مثه " نمیتوان گفت که .... " " ممکن نیست که ... " " چند مورد به نادرستی تکمیل نمیکند ! " و . . . راحت میشی ... در کل باید بگم که هر 3 تای اینا در یه حد هستن فقط میزان درامدشون یکم متفاوته که اونم بستگی به عرضه ی طرف داره ... استاد نقاشی من سه تا پسر دکتر داره یکی متخصص گوارش یکی دندان پزشک و دیگری داروساز میگفت اون دو نفر هر چی تلاش میکنن نمیتونن اندازه ی داروسازه پول دربیارن ... و این که میگن دندون اسون تره و بازدهیش بیشتره به خاطره اینه که دانشجوهای با وجدان ما فقط و فقط برای پاس کردن دارن دروس رو میخونن نه برای یادگیری از دل و جان مطلب...
      ویرایش توسط Evill96 : 28 تیر 1396 در ساعت 11:44

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن