خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 113
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شاید بگین خودتم که تحلیل گر شدی که باید بگم من چیزایی که گفتم به چشم دیدم بر اساس تلقین های جامعه حرف نزدم ...

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظرم از بین سه رشته ی دندان و دارو و پزشکی، واسه دخترا دندان از همه بهتره چون دارو که تقریبا داره اشباع میشه و بازار کارش کمه. مگر اینکه پولدار باشی و بتونی یه دارو خانه با n تومن بخری که اکثر افراد این توانایی رو ندارن
      پزشکی هم شیفت شب داره که واسه یه زن متاهل زیادی مناسب نیست. رشته ی پزشکی هر کی میره باید به فکر تخصص باشه که هم یه امتحان به مراتب سخت تر از کنکور داره هم 4 سال دیگه تحصیل کردن
      خانمها هم که بیشتر میرن رشته ی زنان که واقعا اذیت کننده است. درسته که درامدش خیلی خوبه اما انقد باید سر شیفت و آنکال باشی که فرصت نمیکنی از پولت استفاده کنی و میمونه واسه نسل بعد. کسی هم که رشته ی زنان میره واقعا بچه هاش اذیت میشن چون اکثر اوقات مادرشون بالا سرشون نیست. کلا پزشکی رشته ی سختیه که نسبت به دوتا رشته ی دیگه سختی هاش قابل مقایسه نیست
      و اما دندان پزشکی
      یه رشته که نسبت به دو رشته ی دیگه درس هاش آسون تره . اما خب اینم به اندازه ی خودش سختی داره
      مدت تحصیل یه سال کمتر از پزشکی و راحت تر
      گرفتن تخصص به اندازه ی پزشکی مهم نیست چون میتونی با همون عمومی درامد خوبی داشته باشی
      شیفت شب و این چیزا رو نداره و هر وقت دوست داشته باشی میتونی بری مطب. در امد خیلی خوبی هم داره

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره اره راس میگن دندون اسون تره چون دانشجوهاش 24 ساعته تو انجمن کنکور میچرخن....

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sogandii24 نمایش پست ها
      سلام.
      به نظر شما بین رشته های پزشکی،دندان پزشکی وداروسازی کدومش برای یک خانم مناسب تر هست؟(فاکتور علاقه رو در نظر نگیرید)
      درود

اشتباهی که شما میکنید اینه که مهم ترین فاکتور رو حذف کردین!

به نظر بنده
      بدون در نظر گرفتن علاقهدندان پزشکی رشته خوب و مطلوبی هستش ولی شاید شما به دندان علاقه و میلی نداشته باشید ، در نتیجه در آینده رضایتی از کار و شغلتون نخواهید داشت ، بهتره حتما در انتخاب رشته فاکتور های مختلف از جمله علاقه رو لحاظ کنید و سپس جمع بندی و تصمیم گیری کنید

موفق باشید

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Evill96 نمایش پست ها
      اره اره راس میگن دندون اسون تره چون دانشجوهاش 24 ساعته تو انجمن کنکور میچرخن....
      درود

هر رشته ای سختی ها و دشواری های خاص خودش رو داره بزرگوار
      من در کل کاری به بچه های دندون ندارم ولی خب الان تایم تابستون و استراحت بعد از امتحانات دانشگاه هستش دیگه شمام زیاد سخت نگیرید

موفق باشید

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      درود

هر رشته ای سختی ها و دشواری های خاص خودش رو داره بزرگوار
      من در کل کاری به بچه های دندون ندارم ولی خب الان تایم تابستون و استراحت بعد از امتحانات دانشگاه هستش دیگه شمام زیاد سخت نگیرید

موفق باشید

سلامت باشید والا منم هیچ حقی ندارم در زندگانی دندانی ها دخالت کنم که میان انجمن یا نمیان و صد البته به من مربوط نیس... ولی اینکه بخاییم با یه سری حرفای کلیشه ای که چون همه میگن و ما هم بگین این سه رو رشته قضاوت کنیم که کدوم سخت تره و کدوم اسون تره ، یکم زور داره برا ادم ...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام.
      به نظر شما بین رشته های پزشکی،دندان پزشکی وداروسازی کدومش برای یک خانم مناسب تر هست؟(فاکتور علاقه رو در نظر نگیرید)
      خوب قاعدتا برای ی خانم دارو بی دردسر تره

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دندون

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      همش فرقی نداره

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      من خودم فک میکنم واسه یه دختر دندون بهتره!!چون شما درآینده میشید زن یه خونه و بایدخونه رو مدیریت کنید ازطرفی بچه نیاز به محبت مادری داره !!درسته اگه پزشک بشید واقعامرفه هستید ومیتونید واسه بچه تون پرستاربگیرید اما واقعا هیچچچچ چیز جای محبت مادر رو نمیگیره!!!واز طرفی دندون شیفت شب نداره!!!اما این نکته وجود داره که دندون درحال اشباع شدنه (البته این نظرمنه لطفا بهم هجوم نیارید)ازطرفی تخصص هاش رشته های متنوعی نداره !!اما درکل مشکلاتی هم داره مثل گردن درد و..من به عنوان یه دختر چون حتما حتما باید برم سر کار پزشکیو انتخاب میکنم...چون ازاشباع شدن دندون میترسم...اگه خیلی به پولش فک نمیکنی دندون عالیه!!اندازه پزشکی هم کثیف کاری نداره!دراخر تصمیم باخودته...موفق باشی عزیزم
      والا به اشباع باشه که پزشکی شده تا الانوالا ورودی ما ۱۰۰ نفرن پزشکیا تازه پردیسا جدان

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما با پردیسیامون ۶۵ نفریم تازه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والله قسم قرار نیس اشباع شه ...سال 95 به غیر از پردیس و مازاد و سهمیه ارتش و سپاه و ... به تعداد 5265 نفر در سه رشته در دوره ی روزانه سراسری پذیرش شدند ! شما فک میکنید همه ی این 5265 نفر 6-7 سال دیگه در حال خدمت رسانی به هموطنانشون خاهند شد ؟؟؟؟؟؟
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam23 نمایش پست ها
      ازدواج جلوی پیشرفت دختر رو میگیره دختر خاله من بعد ازدواج خونه نشین شد و به فرزند داری مشغول به نظرم تجرد باعث میشه مشغولیت ذهنی نداشته باشی و فقط به علاقه ت فکر کنی
      اشتباه میکنید اتفاقا باعث پیشرفتم میشه دخترخاله شما راهشو بلد نبوده

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.amp98 نمایش پست ها
      به نظرم از بین سه رشته ی دندان و دارو و پزشکی، واسه دخترا دندان از همه بهتره چون دارو که تقریبا داره اشباع میشه و بازار کارش کمه. مگر اینکه پولدار باشی و بتونی یه دارو خانه با n تومن بخری که اکثر افراد این توانایی رو ندارن
      پزشکی هم شیفت شب داره که واسه یه زن متاهل زیادی مناسب نیست. رشته ی پزشکی هر کی میره باید به فکر تخصص باشه که هم یه امتحان به مراتب سخت تر از کنکور داره هم 4 سال دیگه تحصیل کردن
      خانمها هم که بیشتر میرن رشته ی زنان که واقعا اذیت کننده است. درسته که درامدش خیلی خوبه اما انقد باید سر شیفت و آنکال باشی که فرصت نمیکنی از پولت استفاده کنی و میمونه واسه نسل بعد. کسی هم که رشته ی زنان میره واقعا بچه هاش اذیت میشن چون اکثر اوقات مادرشون بالا سرشون نیست. کلا پزشکی رشته ی سختیه که نسبت به دوتا رشته ی دیگه سختی هاش قابل مقایسه نیست
      و اما دندان پزشکی
      یه رشته که نسبت به دو رشته ی دیگه درس هاش آسون تره . اما خب اینم به اندازه ی خودش سختی داره
      مدت تحصیل یه سال کمتر از پزشکی و راحت تر
      گرفتن تخصص به اندازه ی پزشکی مهم نیست چون میتونی با همون عمومی درامد خوبی داشته باشی
      شیفت شب و این چیزا رو نداره و هر وقت دوست داشته باشی میتونی بری مطب. در امد خیلی خوبی هم داره
      درساش اسون تر نیست
      دروس عملی به مراتب سخت تر از تئوریه

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Evill96 نمایش پست ها
      والله قسم قرار نیس اشباع شه ...سال 95 به غیر از پردیس و مازاد و سهمیه ارتش و سپاه و ... به تعداد 5265 نفر در سه رشته در دوره ی روزانه سراسری پذیرش شدند ! شما فک میکنید همه ی این 5265 نفر 6-7 سال دیگه در حال خدمت رسانی به هموطنانشون خاهند شد ؟؟؟؟؟؟
      نه معلومه نصفشون بی سواد میان بیرون

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن