خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 79
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

پشتیبان های بی انصاف کانون فرهنگی اموزش قلمچی

درسته یه کنکوری نباید درگیر حاشیه بشه ولی متاسفانه من موندم پشتیبان تو کانون چی کار میکنه دقیقا هر دو هفته بار یه بار زنگ میزنه در حد 20 ثانیه میگه جمعه حتما بیا با دفتر برنامه ریزی و خود اموز بعد خداحافظی میکنهو سر جلسه هم قسمت نظر خواهی را به اجبار میگه بهترین گزینه را بزنیم و بعد از اتمام ازمون مثل نگهبان می ایستد و میگه جایی نمیرید و من میخوام کلاس عربی بذارم 10 تومان نفری بدید و تا ساعت دو هم معطل این کلاسای بی کیفیت میشیم و تو سر جلسه ازمون هم مثل بچه های دبستانی فقط کتاب های برنامه ریزی و خوداموز را درعرض چند ثانیه تیک میزنه فقط پر کردن دفتر براش مهمه و نه خود برنامه من دفتر خوداموز ندارم ولی به جاش نکات ازمون را تو یه دفتر 60 برگ مینویسم و پشتیبان هم پاشو کرده تو یه کفش میگه باید این دفتر رو بگیری من در سال های 86 تا 90 در ازمون های قلمچی ثبت نام کردم و بسیار پشتیبان های خوب داشت به طوری که در هفته 3 بار زنگ میزد و برای مشاوره و برنامه ریزی در امور درسی بدون هیچ چشم داشتی کمک میکردند و اون موقع ها بعد از ظهر روز ازمون حتما باید به ساختمان کانون می امدیم و پشتیبانها هر کدوم تو یه صندلی مینشستند و کارنامه ازمون را برامون تحلیل میکردند و هدف گذاری برای دو هفته بعد را مینوشتند به طوری که من تونستم با کمک پشتیبان دلسوزم تیزهوشان قبول شم ولی متاسفانه الان پشتیبانها فقط تبلیغ میکنند و کلاس های اجباری و کتاب های اجباری و .... و اصلا جلسه تحلیل ازمون برام برگزار نمیکنند و پشتیبان به من میگه خودت برو از سایت بگیر و اصلا با تراز ا کاری ندارند فقط میگند هفته بعد یادت نره قبلنا پاسخنامه ازمون و مجله ازمون میدانند ولی الان متاسفانه به زور و التماس مجله ازمون میدند من یه روز غیبت کردم پشتیبانم منو به خاک سیاه نشوند به طوری که از ترسم مجبور شدم دیگه غیبت نکنم بعد محل برگزاری ازمون تو یه زیر زمین بسیار گرم دریغ از یه کولر و به طوری که در اواخر ازمون دیگه میبری بعد اعتراض هم که میکنی هیچ کدام از این مسعولا پاسخگو نیستند
      ویرایش توسط zamina : 27 تیر 1396 در ساعت 14:36

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خودم رفتم ساختمون مرکزی کانون تو انقلاب دیدم پشتیبانا نظر سنجیارو پاک می کنن اونجور که خودشون دوست دارن پر می کنن.
      ضمنا پشتیبانا چندغاز بهشون پول میدن درنتیجه کیفیت کارشون داغونه که هیچ اکثرا خودشونم داغونن!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مطمینی قلم چی میری؟

حس میکنم توی زندانای ویتنام گیر کردی

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط va6hid نمایش پست ها
      مطمینی قلم چی میری؟

حس میکنم توی زندانای ویتنام گیر کردی
      ببینید ما انتظار داریم که 1 میلیون پولی که پرداخت میکنیم حداقلش یه پشتیبان داشته باشیم که کم کمش تا 5 دقیقه تلفنی صحبت کند فقط همین

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      ببینید ما انتظار داریم که 1 میلیون پولی که پرداخت میکنیم حداقلش یه پشتیبان داشته باشیم که کم کمش تا 5 دقیقه تلفنی صحبت کند فقط همین
      مشکل قلم چی شهرتون هست کاریش نمیشه کرد...
      بعضی شهر ها ، مثلا شهر ما اینطور نیست هیچوقت.. من خودم 5 سال قلم چی بودم.. هر 5 سال قابل قبول بود.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با اون حقوقی که دارن ، بیشتر از اینا انتظار نمیره !
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوب همون 20 ثانیه حرف بزنن بهتره.......چی مثلا میخوان بگن؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مطمئنی قلم چی میری
      همه اینایی که گفتی رو پشتیبان من نداش
      همون هفته ای یه بارم زنگ نمیزد دفتر برنامه ریزی و .... نمیخواست هیچ نوع کلاسی هم نمیذاشت در عوض اپشنای مختلفی داشت
      همون اول 120 تومن گرفتن برا پشتیبان ویژه که هفته ای یه بار حضوری مثلن مشاوره و.... بده 3 جلسه فقط برگزار شد اونم 15 مین طول میکشید
      سر ازمونا اصلن به خودش زحمت نمیداد بچه ها خودشون دفترچه و پاسخبرگو بر میداشتن میرفتن سرجاشون اقا راحت می نشست با گوشیش بازی میکرد
      اخرای سال اپشن جدیدش این بود که بچه ها رو سوق میداد که اینو به عنوان مشاور انتخاب کنن کار مشاوره اقا هم این بود که هرچی تو کانال گاماس 20 میذاشتن حفظ میکرد تحویل اونا میداد
      در کل تو قلم چی هرکی زبون بازتر باشه و بیشتر مخ بزنه موفق تره و محبوبیتشم از بقیه بیشتره
      من از همون ازمون اول باهاش مشکل داشتم ولی اصلن اهمیتی بهش ندادم شما هم خودتو درگیر نکن بذار بعد کنکور حالشو بگیر

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خودت داری میگی یه کنکوری هستی و میدونی که نباید وارد حاشیه شد
      بخدا کنکور انقدر مباحث سنگین و حجیم داره
      که وقتی نزدیک جمع بندی میشی
      به طرز شدید و اوور دوز وار درس میخونی و تموم نمیشه.........
      بخدا حیف وقتت
      هدرش نده
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همون اول سال رو یه ورقه آچهار خیلی شیک و مرتب بنویسید "نیازی به پشتیبان ندارم" امضا کنین و تحویلش بدین.
      از شر پشتیبان خلاص میشین.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این پشتیبان های قلمچی فقط دو هفته اول خوبن
      نمیدونم قضیش چیه
      دو سالی ک بودم همشون دو هفته اول کلاس میذاشتن هی زنگ میزدن
      هی دلگرمی میدادن
      بعد هفته دوم کلش همینه
      هفته به هفته پنج شنبه قبل ازمون میزنگه
      سلام
      سلام
      خوبی؟
      خوبم مرسی شما خوبین؟
      ممنون درسا چطورن؟
      خوبن
      شکر.سوالی نداری؟
      نع
      خدافظ
      بوق بوق بوق
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سه چهار خط اول تا قبل کلاس عربی که نوشتید دقیقا برای ما هم هست خیلی مضخرفن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      درسته یه کنکوری نباید درگیر حاشیه بشه ولی متاسفانه من موندم پشتیبان تو کانون چی کار میکنه دقیقا هر دو هفته بار یه بار زنگ میزنه در حد 20 ثانیه میگه جمعه حتما بیا با دفتر برنامه ریزی و خود اموز بعد خداحافظی میکنهو سر جلسه هم قسمت نظر خواهی را به اجبار میگه بهترین گزینه را بزنیم و بعد از اتمام ازمون مثل نگهبان می ایستد و میگه جایی نمیرید و من میخوام کلاس عربی بذارم 10 تومان نفری بدید و تا ساعت دو هم معطل این کلاسای بی کیفیت میشیم و تو سر جلسه ازمون هم مثل بچه های دبستانی فقط کتاب های برنامه ریزی و خوداموز را درعرض چند ثانیه تیک میزنه فقط پر کردن دفتر براش مهمه و نه خود برنامه من دفتر خوداموز ندارم ولی به جاش نکات ازمون را تو یه دفتر 60 برگ مینویسم و پشتیبان هم پاشو کرده تو یه کفش میگه باید این دفتر رو بگیری من در سال های 86 تا 90 در ازمون های قلمچی ثبت نام کردم و بسیار پشتیبان های خوب داشت به طوری که در هفته 3 بار زنگ میزد و برای مشاوره و برنامه ریزی در امور درسی بدون هیچ چشم داشتی کمک میکردند و اون موقع ها بعد از ظهر روز ازمون حتما باید به ساختمان کانون می امدیم و پشتیبانها هر کدوم تو یه صندلی مینشستند و کارنامه ازمون را برامون تحلیل میکردند و هدف گذاری برای دو هفته بعد را مینوشتند به طوری که من تونستم با کمک پشتیبان دلسوزم تیزهوشان قبول شم ولی متاسفانه الان پشتیبانها فقط تبلیغ میکنند و کلاس های اجباری و کتاب های اجباری و .... و اصلا جلسه تحلیل ازمون برام برگزار نمیکنند و پشتیبان به من میگه خودت برو از سایت بگیر و اصلا با تراز ا کاری ندارند فقط میگند هفته بعد یادت نره قبلنا پاسخنامه ازمون و مجله ازمون میدانند ولی الان متاسفانه به زور و التماس مجله ازمون میدند من یه روز غیبت کردم پشتیبانم منو به خاک سیاه نشوند به طوری که از ترسم مجبور شدم دیگه غیبت نکنم بعد محل برگزاری ازمون تو یه زیر زمین بسیار گرم دریغ از یه کولر و به طوری که در اواخر ازمون دیگه میبری بعد اعتراض هم که میکنی هیچ کدام از این مسعولا پاسخگو نیستند
      چون پولی نمیگیرنپشتیبان رو میگم هاحقوقش خیلی کمه

14. Top | #14
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب از دست ما الان چي بر مياد؟
      چيكار كنيم مثلا؟
      بابا، ناموسا جمع كنين اين تاپيكاي مضخرفو
      مرسي اه

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برا من ماه به ماهم ز نمیزد پس اصلا مهم نیست

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن