خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 79
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من 6 سال تو کانون بودم. دو سال پیش برای اولین بار بهم زنگ زد.
      گفت درس میخونی؟ گفتم اره
      گفت افرین همین‌جور بخون خدافظ
      کلا پول الکی میگیرن
      پس اگه مشاور نیاز دارید دلتون رو به اینا خوش نکنید و برید یه مشاور از یه جای دیگه گیر بیارید

2. Top | #17
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پشتیبان های قلم چی هم به خوبی ثابت کردند که هر کس به دنبال منافع خودشه !
      تبلیغ کتاب های تشریحی و در سطح کتاب قلم چی در سال چهارم دبیرستان که نمیتونه منبع فوق العاده ای برای بچه های کنکوری باشه یکی از مواردیه که به خوبی ثابت میکنه هر کسی به فکر جیب خودشه .
      (هر چند بعضیا ممکنه نتایج مثبتی ازش گرفته باشند ولی مطمئنا پربازده ترین کتاب ها، اینا نیستند)
      شاید اگه بتونید کسی رو از بین پشتیبان ها انتخاب کنید که توانایی خوبی تو انگیزه دادن و بحث های روحیه دادن داشته باشه کمتر هدر دادن پول به چشم بیاد !
      البته در بین پشتیبان ها آدم های درست هم پیدا میشن .

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عزیزان من خودم یه مدت توی قلمچی تهران پشتیبان بودم.خدا شاهده پولی که میدن بگم بهتون خندتون میگیره.پول رفت آمد هم نمیشه.پول همون تماس چند ثانیه ای هم نمیشه.به حدی با پشتیبان ها بد رفتاری میشه توسط مدیرهای منطقه و خود شخص کاظم قلمچی که خدا میدونه.یک دقیقه اگر بیاید بشینید تو جلساتی که کاظم قلمچی میاد میبینید به همه توهین میکنه و همه رو بی سواد خطاب میکنه.افرادی رو بی سواد خطاب میکنه که اکثرا حداقل تو تهران اینجوریه که رتبه های برتر هستن.توی قلمچی به پشتیبان ها میگن خودتون باید بتونید پول دربیارید.باید کتاب بفروشید.باید سی دی و چرت و پرت بفروشید.جالب اینه که حتی اگه خودتم نخوای میان دعوات میکنن که چرا نفروختی.مجبورت میکنن بعد آزمون کلاس رفع اشکال بذاری و عکس بگیری بدی بهشون.مجبورت میکنن الکی جلسه بزاری و چرت و پرت تحویل دانش آموز بدی.فضای کار تو قلمچی به حدی کثیفه که خیلی از بچه های خوب و درسخون شریف و بهشتی و امیرکبیر میان ولی یک ماه نمیتونن تحمل کنن.اتفاقا پشتیبان ها اکثرا چون رتبه های برتر بودن خوب بلدن واسه موفقیت چه باید کرد ولی قلمچی نمیزاره.قلمچی حتی اجازه معرفی کتاب گاج رو نمیده.خیلی حرفا هست که میتونم بگم ولی تا همینجا کافیه...

4. Top | #19
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط devil10danial نمایش پست ها
      عزیزان من خودم یه مدت توی قلمچی تهران پشتیبان بودم.خدا شاهده پولی که میدن بگم بهتون خندتون میگیره.پول رفت آمد هم نمیشه.پول همون تماس چند ثانیه ای هم نمیشه.به حدی با پشتیبان ها بد رفتاری میشه توسط مدیرهای منطقه و خود شخص کاظم قلمچی که خدا میدونه.یک دقیقه اگر بیاید بشینید تو جلساتی که کاظم قلمچی میاد میبینید به همه توهین میکنه و همه رو بی سواد خطاب میکنه.افرادی رو بی سواد خطاب میکنه که اکثرا حداقل تو تهران اینجوریه که رتبه های برتر هستن.توی قلمچی به پشتیبان ها میگن خودتون باید بتونید پول دربیارید.باید کتاب بفروشید.باید سی دی و چرت و پرت بفروشید.جالب اینه که حتی اگه خودتم نخوای میان دعوات میکنن که چرا نفروختی.مجبورت میکنن بعد آزمون کلاس رفع اشکال بذاری و عکس بگیری بدی بهشون.مجبورت میکنن الکی جلسه بزاری و چرت و پرت تحویل دانش آموز بدی.فضای کار تو قلمچی به حدی کثیفه که خیلی از بچه های خوب و درسخون شریف و بهشتی و امیرکبیر میان ولی یک ماه نمیتونن تحمل کنن.اتفاقا پشتیبان ها اکثرا چون رتبه های برتر بودن خوب بلدن واسه موفقیت چه باید کرد ولی قلمچی نمیزاره.قلمچی حتی اجازه معرفی کتاب گاج رو نمیده.خیلی حرفا هست که میتونم بگم ولی تا همینجا کافیه...
      متاسفانه قلمچی لانه فساد شده شده هر روز داره افت میکنه یعنی کافیه که از ثبت نام در کانون پشیمان شده باشی و بخواهی انصراف بدهی یک ریال هم پول نمیدند این همه نمونه ای از افتخارات کانون معلم زیستم میگه چند سال پیش که برای طراحی تست های ازمون به قلمچی رفتم مسعولش به من گفت تست هایی طرح کن که بسیار سخت باشه و دانش اموزان رو به چالش بیندازد من بهش گفتم که تعدادی از تست ها خیلی سخت میتونه باشه نه همش و اون مسعوله قبول نمیکنه و معلمم از قلمچی بیرون می اد و گفت هیچ وقت برای کار به کانون نمیروم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قلمچی کم کرده حقوقشونو
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط devil10danial نمایش پست ها
      شما که خودت پشتیبان بودی و باهاشون ازتباط داشتی،میشه بگی چطور میشه از دستشون راحت شد که جلسه 5نفره و زنگ زدن به خونه و اینا خبری نباشه؟
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها

شما که خودت پشتیبان بودی و باهاشون ازتباط داشتی،میشه بگی چطور میشه از دستشون راحت شد که جلسه 5نفره و زنگ زدن به خونه و اینا خبری نباشه؟
      راهی نداره واقعا.قلمچی از اونا عکس و مدرک میخواد واسه جلسات.تنها راه صحبت با مدیر منطقه هست که بهش بگید پشتیبان رو حذف کنه واستون

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقیقا واسم نامفهومه که چرا تحت سلطه ی چن تا جوجه پشتیبان قرار میگیرین ؟ حرف زیاد زد بزن دهنش پره خون بشه .... سرپرست تو نیس که ازش بترسی ...
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .

9. Top | #24
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Evill96 نمایش پست ها
      دقیقا واسم نامفهومه که چرا تحت سلطه ی چن تا جوجه پشتیبان قرار میگیرین ؟ حرف زیاد زد بزن دهنش پره خون بشه .... سرپرست تو نیس که ازش بترسی ...
      یادتون نره اول سال تعهد دادید که توی جلسات 5 نفره شرکت کنید و ...

و اگه توی جلسات شرکت نکنید میتونن خیلی راحت به خاطر عدم رعایت تعهدات قرداد رو لغو کنن و عملا پول بی پول

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      یادتون نره اول سال تعهد دادید که توی جلسات 5 نفره شرکت کنید و ...

و اگه توی جلسات شرکت نکنید میتونن خیلی راحت به خاطر عدم رعایت تعهدات قرداد رو لغو کنن و عملا پول بی پول

اولا که کدوم پول ؟ مگه وقف عام نیس ؟؟؟؟ اگه نیس خیلی بیجا میکنن میگن وقف عام ... ثانیا اگه پول هم داده باشی ، فک کنم از خیر چندغاز پول گذشتن خیلی بهتر از اینه که حرف زور بشنفی و چن تا ادم بی سواد بهت امر و نهی کنن . . .
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Evill96 نمایش پست ها
      اولا که کدوم پول ؟ مگه وقف عام نیس ؟؟؟؟ اگه نیس خیلی بیجا میکنن میگن وقف عام ... ثانیا اگه پول هم داده باشی ، فک کنم از خیر چندغاز پول گذشتن خیلی بهتر از اینه که حرف زور بشنفی و چن تا ادم بی سواد بهت امر و نهی کنن . . .
      شهریه ی امسال 1 میلیون 300 هزار تومنه ! همچین چندر غاز هم نیست (حداقل واسه من)
      در کل پشتیبان نمیتونه امر و نهی کنه ولی شمام سعی کنید باهاش رفیق باشید و از دید مثبت به قضیه نگاه کنید !
      پشتیبان کلا از هر نفر 80 هزار تومن میگیره ! شما حساب کن همین 2 ثانیه ای هم که زنگ میزنه چقد زیاد ـه

12. Top | #27
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      کدوم وقف عام با پولی که به ناحق از مردم میگرند درصد ناچیز ان را صرف خیریه میکنند پس این کار عملا کار خیر محسوب نمیشود

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات
      پشتیباااان من خیلی خوووبه زنگ میزد همش راهنماییم میکرد کمکم میکرد هر وقت شب بهش پیام میدادم جوابمو میداد حتا بعد کنکورم همش پیگیره ماست

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      در ضمن اینکه پشتیبانها پول کم میگرند این دلیل نمیشه که وجدان کاری نداشته باشند باید اون پولی که میگیره از راه حلال به دست بیاد و دکتر چمران وقتی که در امریکا فارغ التحصیل شد پیشنهاد های چشمگیری بهش پیشنهاد شد اما به خاطر حب به مظلومان و تهیدستان به لبنان رفت و یا شهیدی که رتبه 1 تجربی شد میتونست تا اخر عمر غرق در پول باشد اما مردانگی را ترجیح داد متاسفانه هم در کانون و هم در خیلی از موسسات کنکور تعهد به خدمت ندارند و دانش اموز را به دید کیسه پول میبینند ما نمیگیم که پول نگیرند بلکه میگیم به اندازه پولی که میدیم خرجمان کنند و وجدان داشته باشند

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Missfatima نمایش پست ها
      پشتیباااان من خیلی خوووبه زنگ میزد همش راهنماییم میکرد کمکم میکرد هر وقت شب بهش پیام میدادم جوابمو میداد حتا بعد کنکورم همش پیگیره ماست
      افرین بر پشتیبانتون باید اسمشون رو تو طلا حک کرد اینجور ادما سبب پیشرفت و ترقی مملکت خود میشند و هم در این دنیا و هم در اخرت پاداش کار خود را خواهند دید

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن