خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل با درس شیمی

سلام دوستان
      بنده با خوندن درس های دیگه هیچگونه مشکلی ندارم و کاملا میفهمم. اما امان از دست این شیمی! هرچقدر میخونم انگار اصلا نخوندم. بعضی اوقات احساس میکنم با خوندن شیمی دارم وقت خودمو تلف میکنم و میتونم به جای اون درس های دیگه رو بخونم. پیشنهادی دارید که چجوری این مشکل رو حل کنم ؟ اصلا علاقه ای هم به این درس ندارم و گاهی اوقات به نخوندنش و صفر زدنش فکر میکنم.
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba_YZ نمایش پست ها
      سلام دوستان
      بنده با خوندن درس های دیگه هیچگونه مشکلی ندارم و کاملا میفهمم. اما امان از دست این شیمی! هرچقدر میخونم انگار اصلا نخوندم. بعضی اوقات احساس میکنم با خوندن شیمی دارم وقت خودمو تلف میکنم و میتونم به جای اون درس های دیگه رو بخونم. پیشنهادی دارید که چجوری این مشکل رو حل کنم ؟ اصلا علاقه ای هم به این درس ندارم و گاهی اوقات به نخوندنش و صفر زدنش فکر میکنم.
      ممنون
      اگه میتونی شیمی شیروانی رو ببین مشکلت حل میشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه از همین اول سال به فکر حذف کردن و صفر زدن باشی که نمیشه!از جاهای پایه مثل شیمی2 شروع کن و آروم آروم بیا جلو.اگر هم کلا با خوندن کتابا نمی تونی یاد بگیری از دی وی دی یا معلم کمک بگیر.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba_YZ نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ممنون
      مبتکران برای سال دوم
      دی وی دی های شیروانی برای مسایل
      و باز هم مبتکران برای پیش
      تستم کم اوردی میتونی از فار و اینا بزنی
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این توصیه ی یکی از دوستان انجمنه ک واقعا محشر بود واسه من:
      کتاب درسی رو دقیق بخونید
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من شیمی رو 45 زدم امسال البته وقت هم کم بود نتونستم به درصد ایده الم برسم , بیس شیمی شیمی 2 هست یعنی شما باید اول جدول تناوبی رو بشناسی بعد گروه ها رو بعد پیوند را بعد شیمی الی اون موقع اس که راه میوفتی شیمی 3 شیمی مسئله هستش خیلی روتینه بعد شیمی پیشم که پیش 1 ساده اس میمونه اسید باز که یکم حجیمه ولی باز به شیمی 2 و بیس اون خیلی مربوطه و الکترو شیمی نکته اخر شیمی 2 خیلی مهمممه سعی کن حداقل یه ماه براش وقت بزاری!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من مشکل شمارو داشتم تا حدود دو سه هفته پیش الا دیدم +کتاب مکمل الا رو کنارش می خونم+ کمی از درسنامه کتاب تستم رو مرور وار خوندم + تست زدم جزیی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن