خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 43 از 43

موضوع: واسه پسرا

1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan.m نمایش پست ها
      والا این جا پزشک سرباز رو فرستادن روستاهای خوزستان تو دمای بالا 60 درجه با ماهی 500 تومن
      اشکش داشت در میومد بنده خدا
      ببین سربازیه، سخته. چهارتایی مثل من شانسی میفتن شهر خودشون، یه عده هم هستن میفتن بدترین جاها. یه پسری بود که 5 ماه آخر خدمتش رو منتقل شد پیش ما، 14 ماه سپاه سلمان لب مرز خدمت میکرد، میگفت ماهی یه بار به پاسگاهمون حمله می کردن. میگفت اینقدر جنازه و دست و پا و مغز ترکیده دیدم که طبابت یه سرماخوردگی یه اسهال واسم نعمته.
      همه جور سختی هست، ولی شما ظاهر قضیه رو نگاه نکن، توی روستا بود منطقه محروم بوده زمان خدمتش کمتر بوده مریضاش هم کمتر و ساده تر بودن، وقتش هم آزادتر بوده.. خوبی های خودش رو داشته.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط skinner نمایش پست ها

دقیقا..من کسی رو میشناسم ایمونولوژی میخوند..خیلی علاقه و توانایی داشت..وقت میذاشت واسه رش
      تش...دکتری فاند گرفت رفت فرانسه هم حقوق میگرفت..هم احترام و ارزش داشت...الانم برگشت ایران..کار هم داره..استاد دانشگاهه..قراره واسه پس دکتری بره دانشگاه کالیفرنیا..چون پذیرش گرفته..خیلییم..راضی...قرار نیست همه با پزشکی و دندون موفق شن...

و​قرار نیست..همه تو ایران باشن و موفق باشن...عرضشو داری..نشونش بده..برو تحصیل کن...اونور...زندگی کن..و شرایط دیگه

من خودم ارشد رتبه قبولی ایمونولوژی رو آوردم، عشق ایمونو بودم.. نرفتم به دو دلیل، خدمتم رو باید نیمه تموم ول می کردم، و اینکه بهایی که باید به برخی رشته ها توی ایران بدن نمیدن. ولی عشق داشته باشی پول و موفقیت خود به خود میاد، چرا نیاد؟ همین مثالی که شما زدی.

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موقع انتخاب رشته ست. واسه اونایی که تاپیک رو ندیدن.
      لطفا پست نزنید. فقط پست اول رو بخونید.

انشالا موفق باشید.

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      از قدیمی ها و کهنه کارای نظام هم بپرسین ...... چیزای خوبی بهتون میگن .....
      ..................
      یه حرفشون سر همین هستش .... اونا بااون همه یال و کوپال و سابقه خدمت .... به اندازه یه جوجه سرباز لیسانس ارج و قرب ندارن .... :: یعنی از نظر حقوق و اعتبار و درجه و فلان ................
      ..........................
      اینم یه چشمه دیگش از مدرک .......... !
      ................
      ویرایش توسط ZAPATA : 16 مرداد 1396 در ساعت 17:31

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شان اجتماعی خیلییییی مهمه!

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بابا چرا این تاپیکا رو میارید اعصاب ملتو خراب میکنید.... راجع به حرفای نویسنده ی پست اول هم بگم که ( فقط خط اولش )... توکل و ایشالا ماشالا کردنو بزار کنار کسی تا حالا با این چیزا به جایی نرسیده ... عدالت اجتماعی ، تلاش فردی و زحمت کشیدنه که تو رو به جایی میرسونه .... نمیخام فاز دپ بردارم ولی ما انسان ها یه اتفاق تصادفی تو یه جای پرتی از دنیا هستیم
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mariz
      نمایش مشخصات
      بعد از مدت ها یه متن درست و حسابی خوندم... دمت گرم حاجی

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دوستان حسرت ميخورم چرا اين تاپيكو زودتر نخوندم حتما بخونيد شما هم
      مسير زندگيمو عوض كرد
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

9. Top | #39
      Ash
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی خوبه تجربتون رو به اشتراک میذارید مخصوصا برای من که ده سال دیگه شاید به حرفاتون برسم...

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اولش دیدم خیلی است اما وقتی خوندمش خیلی از حرفهاش خوشم امد /کاشکی زودتر خونده بودمش بعضی ها با هاش مخالف بودن اما حرفاش از ته دل بود
      کاش زودتر خونده بودمش
      به همه پیشنهاد میکنم بخوننش مخصوصا پسرا
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تمام پستتو خوندم و واقعا با تمام وجود تک تک حرفاتو درک میکنم

کسایی که میگن شغل برتری نداره و... کی همچین حرفی زده؟ همه جای دنیا شان درس خونده ها بالاتره، شما کتاب مدیریت زمان از برایان تریسی رو بخون، یک نویسنده ی آمریکاییه توش صراحتا به شان اجتماعی بالای پزشک ها نسبت به بقیه ی شغل ها اشاره کرده و دلیلشم اورده=زحمت بیشتر پزشک ها واسه درس خوندن و سال های طولانی که واسش وقت گذاشتن باعث شده به جایگاه بالاتری برسن

البته این حرف درسته که توی ایران اختلاف زیاده، مثلا اینجا درآمد پزشک حداقل ده برابر یک معلمه که انصاف نیست، ولی توی فلان کشورا که میگن شان معلم بالاس همونجا هم که حقوقاشون مساوی نیس! مثلا درآمد معلم دو یا سه چهارم یک پزشکه، ولی اینکه میگین هیچ فرقی بین شغل ها نیس دیگه خیلی هندیه!

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down
      ویرایش توسط .khosro. : 11 بهمن 1397 در ساعت 22:34

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      تمام پستتو خوندم و واقعا با تمام وجود تک تک حرفاتو درک میکنم

کسایی که میگن شغل برتری نداره و... کی همچین حرفی زده؟ همه جای دنیا شان درس خونده ها بالاتره، شما کتاب مدیریت زمان از برایان تریسی رو بخون، یک نویسنده ی آمریکاییه توش صراحتا به شان اجتماعی بالای پزشک ها نسبت به بقیه ی شغل ها اشاره کرده و دلیلشم اورده=زحمت بیشتر پزشک ها واسه درس خوندن و سال های طولانی که واسش وقت گذاشتن باعث شده به جایگاه بالاتری برسن

البته این حرف درسته که توی ایران اختلاف زیاده، مثلا اینجا درآمد پزشک حداقل ده برابر یک معلمه، ولی توی فلان کشورا که میگن شان معلم بالاس همونجا هم که حقوقاشون مساوی نیس! مثلا درآمد معلم نصف یک پزشکه، ولی اینکه میگین هیچ فرقی بین شغل ها نیس دیگه خیلی هندیه!
      اتفاقا جایی دیدم که حقوق معلم ها بیشتره از دکتر ها توی خارج

https://forum.hammihan.com/thread174698.html
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃
      ویرایش توسط MehranWilson : 10 بهمن 1397 در ساعت 23:39

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      اتفاقا جایی دیدم که حقوق معلم ها بیشتره از دکتر ها توی خارج

https://forum.hammihan.com/thread174698.html
      منبعت معتبر نیست عزیزم

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن