خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ارشد مهندسی برق یا کنکور پزشکی

با سلام خدمت همه ی دوستان

بنده 27 سالمه و مهر 96 کارشناسی ارشد مهندسی برق رو در دانشگاه روزانه شروع میکنم. ولی هم چنین تصمیم گرفتم برای کنکور پزشکی شرکت کنم و هدفم رتبه زیر هزار هست.
      ولی برای شرکت در کنکور پزشکی 97 باید تا اخر بهمن سال 96 از ارشد انصراف بدم.
      با توجه به مشکلاتی مثل وضعیت نبود کار برای مهندسی و.... همچنین موقعیت رشته پزشکی در سال های اینده نظر شما چی هست؟
      ایا از ارشد انصراف بدم و برای کنکور تجربی بخونم
      و یا نه ارشد رو ادمه بدم و بعد اپلای و.....

با تشکر

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اصلا این کارو نکن.برای اینکه به اینجا برسی خیلی زحمتدکشیدی. پزشکی اون قدر ارزشش رو نداره.بهتره ارشد رو ادامه بدی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام. به نظرم برای یه مهندس خوب همیشه کار هست. شما 27 سالته وقتی به فرض پزشکی قبول شدی. بعد 8 سال باید بخونی تا بشی عمومی میشه 35 سالت. از جوونیت چی میخوای بفهمی پس؟ کی میخوای بری سربازی؟ کی میخوای ازدواج کنی؟ به نظرم برق رو با قدرت ادامه بده و با قدرت دنبال کار بگرد و نرم افزار یاد بگیر تا سریعتر کار گیر بیاد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arash314 نمایش پست ها
      اصلا این کارو نکن.برای اینکه به اینجا برسی خیلی زحمتدکشیدی. پزشکی اون قدر ارزشش رو نداره.بهتره ارشد رو ادامه بدی
      ارشدم ادامه بدم که چی بشه؟
      بازم کار نیست
      بعد از اون دکترا بخونم
      که ارشد و دکترا میشه 8 سال

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali555 نمایش پست ها
      سلام. به نظرم برای یه مهندس خوب همیشه کار هست. شما 27 سالته وقتی به فرض پزشکی قبول شدی. بعد 8 سال باید بخونی تا بشی عمومی میشه 35 سالت. از جوونیت چی میخوای بفهمی پس؟ کی میخوای بری سربازی؟ کی میخوای ازدواج کنی؟ به نظرم برق رو با قدرت ادامه بده و با قدرت دنبال کار بگرد و نرم افزار یاد بگیر تا سریعتر کار گیر بیاد
      ارشد و دکترای برقم 8 سال طول میکشه
      کار نیست در شهرستان و تهران هم همش صرف خونه و.. میشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هر طور خودتون صلاح میدونید
      رها کن رئیس

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samadsaba نمایش پست ها
      ارشد و دکترای برقم 8 سال طول میکشه
      کار نیست در شهرستان و تهران هم همش صرف خونه و.. میشه
      ارشد و دکترا 6 سال طول میکشه.
      بعد مگه مجبور به دکترایید؟ با ارشد برق اگه مهندس واقعی باشید کار هست(میشناسم آدم)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بنده 27 سالمه و مهر 96 کارشناسی ارشد مهندسی برق رو در دانشگاه روزانه شروع میکنم. ولی هم چنین تصمیم گرفتم برای کنکور پزشکی شرکت کنم و هدفم رتبه زیر هزار هست.
      با توجه به مشکلاتی مثل وضعیت نبود کار برای مهندسی و.... همچنین موقعیت رشته پزشکی در سال های اینده نظر شما چی هست؟

با تشکر
      داداش اگه میتونید واسه خودتون یه شغل ثابت پیدا کنید با درآمدی در حد یه کارمند ساده که دوباره کنکور ندید اما اگه جوابتون منفیه که متاسفانه واسه اکثر مهندسای کشورمون اینطوره ونیز مشکل سربازی ندارید میتونید دوباره کنکور تجربی بدید.
      حالا پزشکی هم اگه نشد بازم خیلی از پیراپزشکی ها راحت میتونن کار گیر بیارن برخلاف مهندسی.
      stay focused and never give up

9. Top | #9
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      هر کاری میکنی فقط احساسی تصمیم نگیر
      یعنی اینطوری نباشه که رفته باشی 3-4 تا شرکت رزومه ات رو داده باشی اونها هم نخواستنت بعد سریع به فکر تغییر رشته و کنکور تجربی افتاده باشی...
      این احساسی تصمیم گرفتنه خیلی بده

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      داداش تلاشتو بکن بری اونور وگرنه دقیقا 10 سال از زندگیت عقبی فرض کن هر ارزویی که داری 10 سال می افته اونطرف تر که به نظرم اصن خوب نیست اخه تا چ حد درس و استرس

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

با تشکر
      حرفای این و اونو ولش کن اگه علاقه داری به برق و میتونی بورس بگیری برا دکترا وبری از ایران و همونجا زندگی کنی (برنگردی ایران برا کار و زندگی) ارشدتو برو وگرنه مدرک لیسانستو بنداز تو سطل آششغال و یا برو کار آزاد یا رشته های پزشکی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

با تشکر
      رشته خودت رو ادامه بده
      زندگی کن
      نفس بکش
      پزشکی اونجوری هم که فکر میکنی نیس

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.M10 نمایش پست ها
      حرفای این و اونو ولش کن اگه علاقه داری به برق و میتونی بورس بگیری برا دکترا وبری از ایران و همونجا زندگی کنی (برنگردی ایران برا کار و زندگی) ارشدتو برو وگرنه مدرک لیسانستو بنداز تو سطل آششغال و یا برو کار آزاد یا رشته های پزشکی
      نمی دونم والا

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      صدای دوهول از دور خوشه داداش من هزار تا چاه و پایین بالا سر راهته
      هر سال شاید 10 نفر فارغ التحصیلای تغییر رشته داده هم پزشکی قبول نشن
      بی گدار هم به آب نزن اگه علاقه به برق داری ادامه بده و برو اونور تو ایران قدر یه مهندس خوب رو نمیدونن
      تو ایران جوری شده که مهندسی شده جوک ملت ! باعث تاسفه
      ضمنا عملا هیچ رشته مهندسی با کارشناسی کار نداره مگه با پارتی کلفت
      اگه تو کارت ماهر باشی و بتونی بری از ایران مطمین باش که زندگی خوبی میتونی داشته باشی
      خوشا دیدار ما در خواب ...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمی دونم والا
      معلومه والا
      تل داری؟ اگه داری خصوصی بگو بت بگم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن