خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: استرس

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

استرس

سلام
      نمیدونم چرا از الان این همه استرس دارم
      هی میگم اگه اونی که میخوام نشه
      هی خیال پردازی میکنمُ خودمو تو موقعیتی که آرزوشو دارم میذارم
      طبیعیه یا نه ؟
      چجوری میشه از این استرس خلاص شد

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedzr نمایش پست ها
      سلام
      طبیعیه یا نه ؟
      درود

طبیعیه چون طبیعیه!
      فارغ از شوخی ببین دوست عزیز همه کلا تو این بازه یکساله کنکور استرس رو میگیرن! هم قبل کنکور و هم بعد کنکور ، به دلایل بسیار زیادی که همه میدونیم ، یکی زیادی میگیره یکی هم کم میگیره! در هر صورت دیگه الان کنکور رو دادین تا نتایج کلا سرخودتون رو گرم کنید یطوری که حالا خودتون بهتر میدونید ، زیاد ذهنتون رو مشغول نکنید ، کتاب و رمان بخونید ، فیلم و سریال نگاه کنید ، یا اگر مایل هستید سعی کنید زبان یاد بگیرید حالا هر زبانی که دوست دارید ، بازی کنید شادی کنید خلاصه برید بگردید و بچرخید و ... طوری که کلا از بابت کنکور دایورت بشید

موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      درود

طبیعیه چون طبیعیه!
      فارغ از شوخی ببین دوست عزیز همه کلا تو این بازه یکساله کنکور استرس رو میگیرن! هم قبل کنکور و هم بعد کنکور ، به دلایل بسیار زیادی که همه میدونیم ، یکی زیادی میگیره یکی هم کم میگیره! در هر صورت دیگه الان کنکور رو دادین تا نتایج کلا سرخودتون رو گرم کنید یطوری که حالا خودتون بهتر میدونید ، زیاد ذهنتون رو مشغول نکنید ، کتاب و رمان بخونید ، فیلم و سریال نگاه کنید ، یا اگر مایل هستید سعی کنید زبان یاد بگیرید حالا هر زبانی که دوست دارید ، بازی کنید شادی کنید خلاصه برید بگردید و بچرخید و ... طوری که کلا از بابت کنکور دایورت بشید

موفق باشی
      مرسی ولی 97 ای هستم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      مرسی ولی 97 ای هستم
      عه از اون بابتاس پس ، هیچی دیگه دخلت اومدس و از این مدل حرفا

نه شوخی میکنم عزیز ، اصلا نگران نباش ، فقط با اصول و برنامه ریزی درس بخونید و پیش برید تا موفق باشید و بشید

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام
      طبیعیه یا نه ؟
      سلام
      استرس کاملا طبعیه!
      چون اگر نبود شما اصلا نگران درس نبودی و بیخیال بودی و نمیخوندی !
      پس به دید مثبت نگاه کن !
      تمام این خیال پردازیا زمانی از بین میره که اولا تلاش کنی دوما توکل به خدا کنی سوما به خودت و ذهنت اعتماد کنی !
      قانونی هست که میگه : هر عملی عکس العملی داره !
      مطمینا فردی که زحمت میکشه نتیجه میگیره !
      پس نگران نباش و استوار ادامه بده ..
      با دیدن نتایجه های خوب امید وار میشی و از استرس کم میشه
      خلاف قوانین.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      واسه استرس اگه خیلی روت تاثیر گذاشته و درس خوندنتو مختل کرده پاشو برو دکتر مغز و اعصاب.از اسمش نترس و نگو مگه چمه.من یکسال سر همین مساله مشکل داشتم.شبا خوابم نمیبرد و سرم درد میگرفت.رفتم دکتر پروپرانول واسم نوشت و بعد یه هفته ای کامل کامل خوب شدم و تونستم درسمو بخونم.واسه هر مشکلی تو سال کنکورت برو پیش دکترش.اگه ذهنی مشکل داشتی یه روانشناس کلی کمکت میکنه.حواست باشه همین یکسالو داری و میتونی خوب بخونی پس حواست بهش باشه و سعی کن هر مشکلی رو تو کوتاه ترین زمان از سر راهت برداری

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      طبیعیه یا نه ؟
      از الان استرس گرفتن خیلی زوده
      یه برنامه بلندمدت و اصولی برا خودت اماده کن که مسیرت تا کنکور مشخص باشه به نظرم میتونه از استرس کم کنه چون میدونی اگه اون برنامه رو درست انجام بدی موفق میشی در ضمن در نظر داشته باش هرچی خدا بخواد میشه تا کنکور توکلت به خدا باشه و ارتباطت با خدا رو تقویت کن
      خدا همیشه انلاینه ... کافیه دلت رو بروز رسانی کنی... اون موقع می بینی ک در تک تک لحظات کنارت بوده و هست و خواهد بود...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من کلن یک بار استرس گرفتم اونم فک کنم یک هفته قبل کنکور بود دیگه چی بعد کنکور و چی قبلش انگار نه انگار
      به نظرم طبیعه ولی نه الان چون واقعا الان زوده که استرس بگیری نزدیک 1 سال تا کنکور مونده مطمئنا اگه تلاش کنید به نتیجه دلخواه میرسین
      الکی هم به اینجور مسائل فکر نکنید اصلن از کجا معلوم تا یک سال دیگه زنده بودیم ؟؟؟
      پ ن : من هر وقت به جمله بالا فک میکردم کلا همه چی رو بیخیال میشدم و استرسم کم میشد

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سوم دبیرستان که بودیم بهمون گفتن وای کنکور فلانه بهمانه بری سر جلسه فشار روته هرسوال یه دقیقه وقت میدن ...سخت دردناک وحشتناک...
      خلاصه کنکور 95رسید دیدم والا همشون که عین سال قبله جز چندتا سوال ک اونم نزدم فدای سرم یعنی هردرس 80درصدش تکرار بود...
      اونجا بود که ب تمام معلمای اموزش پروروش فحش دادم فهمیدم فقط مارو از کنکور ترسوندن وهیچ چیز عجیبی نبوده
      همین تفکر احمقانه بود باعث شد کنکور 96 باز من ب هدفم نرسم
      امسالم رفتیم دیدیم باز هموناس بقول سروش مویینی اصن 10تا تست ریاضی خیلی سخت نزن 20تا بزن دوتاشم غلط بازم 60درصدی کاسبی
      توروخدا توروقران انقد از کنکور نترسید باورکنید هیچی نیست...5دقیقه ک از کنکور بگذره خندت میگیره ایا همش این بود؟؟همون خرخونی زمان مدرسه رو اضافه کنید بااین تفاوت که نظم وتداوم وارزیابی بیارید کنارش نتیجه میگیرید...تو همین زیست 96 ک میگن سخت بود قبلا وقتی سوال طولانی بود باید مثلا هردو جاخالی رو میدونستی سوال حل میکردی اما امسال طراح این کارم نکرده بود ی کنکور منطقی خوب...
      پارسال ی سوال احتمال سخت دادن امسال اونم ندادن ساده ترین ریاضی دهه 90بود هیچی نداشت
      الان این حرفارو میزنم یکی میگه خودت صد زدی؟نه اقااا منم تفکر احمقانه داشتم فک میکردم چقدر سخته ...برو 5تا تست اول فیزیک ببین 206تا 207 208 209 210...خدایی چیش سخته؟یکی به من بگه؟
      توفیزیک کلا ی سوال گرما سخت بود 3تا از سوم سخت بود 3تاییم از پیش...بقیه ش قابل حل بو.د....من هرچی تو زیست شیمی گند زدم فیزیک ریاضی خوب بزدم...
      همون شیمی میگن مساعل سخته بابا بخدا ب امام حسین همه رو سخت نمیدن نمیدن ..
      دلم میسوزه برای سال اولیا که میخوان 97کنکور بدن بخاطر حرفای دیگران کارشون خراب میشه....تورخدا چشماتون رو ببندید درس بخونید
      یه مصاحبه از ییکی از خواننده ها داخل ایران شنیدم خیلیم معروف میگفت همه میگفتن نمیشه نمیتونی ولی من چشامو بستم رفتم جلو وقتی باز کردم دیدم ب این نقطه رسیدم ...
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرد مومن بزار برسی دی بعد استرس بگیر :/
      باید به خودت بفهمونی کاری از دستت بر نمیاد جز تلاش !
      استرس فقط مانعته بریزش دور
      خوشا دیدار ما در خواب ...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استرس نداشته باش
      و من الله توفیق
      (جدا از شوخی از الان استرس آخه؟)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن