خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درباره ریاضی کمک !!!

سلام بر عزیزان انجمن بنده در درس ریاضی بشدت ضعیفم. کتاب خیلی سبز رو گرفتم و فیلمای امینی راد الا رو نگاه کردم (به جز حل تستای ده سال اخیر) از مبحث احتمال ولی وقتی رفتم سر تستا فقط اونایی رو تونستم حل کنم که تو فیلما دقیقا مثلشون حل شده بود و سر سوالات دیگه هر چی فکر کردم نتونستم اخرشم دو ساعت وقت رفت هیچی هم نفهمیدم اگه اینجوری باشه که واسه بقیه درسا وقتی نمیمونه میخاستم ازتون بپرسم اگه تستای ده سال اخیر کنکورو از روی فیلم ببینم و مسلط شم (داخل و خارج) تا چند درصد از تستای سال های قبل میاد و این تنها راه من برای ریاضی کار دیگه ای نمیتونم بکنم خواهشا با اطلاعات پاسخم رو بدید. مرسی

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      help me pls

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام گرامی
      چند هفته پیش یکی از دانشجوها از دکتر افشار برای کتاب ریاضی پرسید ،گفت برای شروع کسایی که پایه ضعیف دارن کتاب کوله پشتی تجربی کتاب خوبیه ...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برادر بنظرت با تسلط به تستای ده سال گذشته چند درصد میتونم بزنم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.ss نمایش پست ها
      والا نمیشه گفت ...ولی در کل بنظرم از این فکرا نکن . . . کلا مخرب هستن ... ادمو از درس خوندن حرفه ای برای کنکور دور میکنن
      از صفر بشین کار کن و به مرور درصدتو بیار بالا ... خیال راحت

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بقیه دوستان هم اگه نظری دارن بگن لطفا ممنون میشم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بقیه دوستان هم اگه نظری دارن بگن لطفا ممنون میشم
      خب طبیعیه اولش شاید از هر 50 تا سوال تستی یدونه هم نتونی حل کنی ولی باید با صبر و حوصله جوابا رو نگاه کنی ببینی کجای کار مشکل داشتی یا تا کجای رسیدن به جواب درست نوشتی و بعدش غلط حل کردی و تست رو غلط زدی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام بر عزیزان انجمن بنده در درس ریاضی بشدت ضعیفم. کتاب خیلی سبز رو گرفتم و فیلمای امینی راد الا رو نگاه کردم (به جز حل تستای ده سال اخیر) از مبحث احتمال ولی وقتی رفتم سر تستا فقط اونایی رو تونستم حل کنم که تو فیلما دقیقا مثلشون حل شده بود و سر سوالات دیگه هر چی فکر کردم نتونستم اخرشم دو ساعت وقت رفت هیچی هم نفهمیدم اگه اینجوری باشه که واسه بقیه درسا وقتی نمیمونه میخاستم ازتون بپرسم اگه تستای ده سال اخیر کنکورو از روی فیلم ببینم و مسلط شم (داخل و خارج) تا چند درصد از تستای سال های قبل میاد و این تنها راه من برای ریاضی کار دیگه ای نمیتونم بکنم خواهشا با اطلاعات پاسخم رو بدید. مرسی
      درود بر شما

ببینید دوست عزیز شما تازه اول کار هستید! ، شما وقتی فرضا یه مبحثی رو از روی کتاب ریاضی جامع خیلی سبز میخونی باید بیای بعدش یه تعداد تست آموزشی بزنی و اون تست رو از روی پاسخنامه کتاب تجزیه و تحلیل و بررسی کنی بعد که یکم راه افتادی باید شروع کنید از سطح تست های ساده و همینطور متوسط و بعد سخت شروع کنید تست زدن ، نه اینکه از همون ب بسم الله تست کنکور سراسری گذاشتید جلوتون توقع دارید با یه بار مطالعه درسنامه کتاب بتونید اون تست رو بزنید ، نخیر اشتباهه این کار عزیز

موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوست عزیز نگران نباش، آقای مویینی خودشون تو اینستاگرامشون گفتن 60 درصد سوالات کنکور تکراری، 20 درصدش از تمرینای کتاب درسی، سوالای آزمونای سنجش و سوالای کنکور ریاضی و 20 درصدش هم سوالای جدید برا اوناییه که سطح بالا مطالعه کردن، با این تفاسیر شما به سوالای کنکور و تمرینای کتاب درسی مسلط باشی به درصد خوبی می رسی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن