خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نطق سایت مکتبستان راجب زیست ای کیو

سلام دوستان سایت مکتبستان در باره زیست ای کیو چنین گفته است:راستش این کتاب دیگه واقعا قضیه شور شدن آش رو به تصویر کشیده …. تست هایی به شدت سخت که دانش آموز بعد زدنش تصور می کنه دیگه خدا شده و اگه کنکور رو ۱۰۰ نزده ۹۸ رو شاخشه ولی بیچاره بعد کنکور میفهمه چه کلاهی رفته سرش ! برای همین توصیه می کنم سراغ این کتاب نرید! میخاستم بدانم سخن ایشان تا چه حدی من باب این کتاب صحیح میباشد و کسانی که کتاب را مورد استفاده قرار داده اند نظر خود را بگویند. من خودم این کتابو دارم فکر نکنم اینجوری که این گفته باشه حالا شما هم نظرتون رو بگید من راجب زیست خیلی وسواس دارم.مرسی

2. Top | #2
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][I][B]سلام من هم دارم
      این کتاب صرفأ میخواد روش مطالعه به دانش آموزان یاد بده و پاسخ های تشریحیش هم منطبق بر کتابه پس خوبه

البته لازم نیس همه رو بزنی

ترکیبیها+iqپلاس هارو +سراسری هارو بزن تمامه

ازنظرمن بهترین کتاب واسه زیسته

درحالیکه زیست اصلأ کتاب کمک درسی نمیخواد
      ویرایش توسط fardad1 : 24 تیر 1396 در ساعت 16:24

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه تو هر سوالش نکته داره اگه همه زده نشه خیلی از نکته ها میمونه و این که گفتی برای اموزشه دقیقا حرفت درسته این کتاب اصلا برای سنجیدن نیست و فقط برای یادگیری نکات و روش خواندنه

4. Top | #4
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      الان کدوم یکی از تستای 96 شبیه ای کیو بود
      تست های کنکور خط کتابه(البته باید روش خوندن کتابو بلد باشی) و وارد حاشیه ها نمیشه
      تستای 96 خیلی شباهت عجیبی با 93 94 95 داشت طوری که سر جلسه تکراری بودنو حس میکردم
      به شخصه اگه سال سوم بمونم اصلا سراغ کتابای سنگین نمیرم چون کنکور سراغش نمیره (شاید حداکثر 20 درصد سوالا اینطوری باشن)
      روزای نزدیک کنکور که با بچه ها صحبت میکردیم اکثرا حسرت میخوردن که رفتن دنبال کتابای خیلی سخت و حاشیه.....همین مطالب واضحو بلد باشین و تسلط برمتن کتاب تا 70 الی 80 درصد میرسین

5. Top | #5
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      الان اینا منابع زیست یاسین با میانگین 8000
      زیست:آبی پیش + تستای کنکور و قلمچی پایه. البته سال های پیش الگو میزدم ولی بعد دیگه متنفر شدم ازش. تستای تالیفی آیکیو خوبه هرچند که نزدیک به پنج درصدشم نزدم.
      با همین ابی کانون که روی چیزای واضح وساده تمرکز داره ببینین زیستو چن میزنه
      طول سال خیلی ها رو دیدم میگفتن ابی سوالاش سادس و به درد نمیخوره (طرف با میانگین 5800 این حرفو میزد)
      حالا ایشون با میانگین 8000 ابی میخونه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.ss نمایش پست ها
      سلام دوستان سایت مکتبستان در باره زیست ای کیو چنین گفته است:راستش این کتاب دیگه واقعا قضیه شور شدن آش رو به تصویر کشیده …. تست هایی به شدت سخت که دانش آموز بعد زدنش تصور می کنه دیگه خدا شده و اگه کنکور رو ۱۰۰ نزده ۹۸ رو شاخشه ولی بیچاره بعد کنکور میفهمه چه کلاهی رفته سرش ! برای همین توصیه می کنم سراغ این کتاب نرید! میخاستم بدانم سخن ایشان تا چه حدی من باب این کتاب صحیح میباشد و کسانی که کتاب را مورد استفاده قرار داده اند نظر خود را بگویند. من خودم این کتابو دارم فکر نکنم اینجوری که این گفته باشه حالا شما هم نظرتون رو بگید من راجب زیست خیلی وسواس دارم.مرسی
      همچین بی راه هم نگفته یکم بزرگنمایی هست توش ولی کلیت حرفاش درسته

به جای ای کیو و تست زدن زیاد تست های کنکور رو مو به مو تحلیل کن نه این که صرفا بیای تست ها رو حل کنی بلکه تحلیل کن و کتاب درسی رو چند بار بخون و ترکیب کن مطمئن باش تاثیر این کار از ای کیو زدن بیشتره این حرف هم بچگانست که بیای بگی با تست زدن به نکاتی دست پیدا میکنم که شاید از چشمم دور مونده طراح کنکور نه میره از ای کیو در میاره نه هیچ کتابی از کتاب درسی تست طرح میکنه پس بهتره کتاب درسی رو مسلط شی و مطمئن باش به هیچ وجه نمیشه شما هر تستی که سر جلسه میبینی برات تکراری باشه اما و اما شما با تسلط رو کتاب درسی میتونی سریع سر جلسه بین مفاهیم ارتباط برقرار کنی و دست طراح رو بخونی موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein1377 نمایش پست ها
      تست های کنکور خط کتابه(البته باید روش خوندن کتابو بلد باشی) و وارد حاشیه ها نمیشه
      تستای 96 خیلی شباهت عجیبی با 93 94 95 داشت طوری که سر جلسه تکراری بودنو حس میکردم
      به شخصه اگه سال سوم بمونم اصلا سراغ کتابای سنگین نمیرم چون کنکور سراغش نمیره (شاید حداکثر 20 درصد سوالا اینطوری باشن)
      روزای نزدیک کنکور که با بچه ها صحبت میکردیم اکثرا حسرت میخوردن که رفتن دنبال کتابای خیلی سخت و حاشیه.....همین مطالب واضحو بلد باشین و تسلط برمتن کتاب تا 70 الی 80 درصد میرسین
      سلام
      تک تک نکات کنکور ۹۶ در کتاب زیست آی‌کیو بوده، حتی نکاتی که برای اولین بار مطرح شدن و در هیچ کتاب دیگه‌ای نیستند.
      کتاب آی‌کیو برخلاف سایر کتاب‌های بازار، هم گزینه‌هاش و هم پاسخاش، با متن کتاب نوشته شدند، یعنی دقیقا همونجوری که کنکور هست.
      در کنار این سوالات، سوالات بسیار سخت هم وجود داره تا دانش‌آموزان با همه مطالب آشنا بشن و سر جلسه کنکور غافلگیر نشن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.ss نمایش پست ها
      اخه تو هر سوالش نکته داره اگه همه زده نشه خیلی از نکته ها میمونه و این که گفتی برای اموزشه دقیقا حرفت درسته این کتاب اصلا برای سنجیدن نیست و فقط برای یادگیری نکات و روش خواندنه
      نکته‌ی مهمی که در نقدشون در نظر نگرفتن این هست که‌ آی‌کیو برای آموزشه نه سنجش. نه کسی که غلط میزنه سوالات رو باید مغرور بشه نه کسی که همشو یاد می‌گیره. کسی موفق میشه که بعد از خوندن این کتاب، روش مطالعشو درست کنه. مثلا اگه جمله‌ای رو متوجه نشد، باید بره از متن کتاب اون عبارت رو پیدا کنه و باز هم اگه نتونست، پاسخنامه تشریحی کتاب که بر اساس متن کتاب و با جملات کتاب درسی نوشته شدند، راهنماییتون می‌کنه که این سوال از کجای کتاب مطرح شده. بعد از این شما روش مطالعتون اصلاح میشه و می‌فهمید که چجوری باید می‌خوندین اون مبحث رو

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رسالت یه کتاب تست جامع زیست و حتی بعضا کتب آزمون های جامع این نیس یه دانش آموز خودش رو با اون بسنجه بلکه اینه که بفهمه چطور نکات مختلفی از کتاب استخراج میشه و موقع خوندن کتاب ، خودش چه جوری برا خودش سوال طرح کنه تا دید های مختلفی پیدا کنه و حتی موقع حل تست زیست سرجلسه آزمون بفهمه دید طراح چه جوری بوده

به نظر من بهترین کتابی که تونسته این رسالت به خوبی انجام بده فقط و فقط IQ هست(البته خب سوالای آزمون های آزمایشی مخصوصا گاج و قلمچ میتونن کمک کنن ولی به نظرتون همه ی نکات یه فصل رو مثل iq کاملا پوشش میده؟؟ قطعا نه )

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امسال مطمئنن رتبه برترای انجمن نظراتشونو در مورد آیکیو میگن ! منتظر بمونین!

ولی ب قول دکتر ابوذر نصری هر تست سخت و الکی امروز شاید بشه تست کنکور سال بعد !

در ضمن کتابا بر طبق کتاب درسی نوشته میشن
      سختی سوالا تو مقایسه ای هاست ! و نوع مفهوم !

کسی ک تسلط کافی نداشته باش و مفاهیم و ترکیبیات بلد نباش خب مطمئنن جز تست خط ب خط هیچ تستی رو نمیتونه بزنه !

الان دیگ دنبال تستای خط ب خط کتاب درسی نباشید !

ولی در مورد مکتبستان بگم براتون! یک موسسه کم طرفدار اما پر سرو صدا !
      بر خلاف اونی ک ما فک میکنیم مکتبستان فقط اسم در آورده و جوری ک تبلیغ میکنن نا شاگرد دارن نه خوبن !

همین مکتبستان ب کنکور آسان سپاست میگفت دزد ! میگفت نیاز ب دی وی دی نیست ! و ....
      اما الان خودشون زدن تو کار دی وی دی و فیلم !

افراد کوچیک با خراب کردن افراد بزرگ میخوان جایگاه و رتبه خودشونو افزایش بدن اما افسوس .....

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ای کیو سوالای مفهومی و ترکیبی وسراسری رو جدا نوشته ؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آی کیوبهتره یاالگویافاگو؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      آی کیوبهتره یاالگویافاگو؟
      دور فاگو که اصن خط بکش الگو هم دیگه فوقش فوقش از رو درسنامه هاش یه دور روزنامه وار بخونی (به تستاش دست نزن چون همون درسنامه خودش است)

به نظر من بهترین ترکیب:iq+کتاب درسی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      iQ کتاب اموزشیه خوبیه ...دوستان همش میگن کتاب درسی ..کتاب درسی...باید خونده شه ..دریغا شاید ده بار کتاب درسی رو بخونی ولی وقتی یه تست خوب میزنی و یه نکته خوب پیدا میکنی تازه میفهمی این ده بار خوندن چه ارزشی داشته...برا زیست درسنامه فقط نشر دریافت ..حتما یه بار کتاب درسی رو بخونید بعد یه بار کتاب نشر دریافت رو بخونید ترکیبی قشنگ کار کرده بهتون دید ترکیبی میده بعد دوباره کتاب درسی رو بخونید اون موقع دید بهتری پیدا میکنید ...صرفا خوندن کتاب درسی ارزشی نداره ...شما یه کتاب خوب مثل دریافت رویه دور بخون فهمیدی کجاها رو ترکیب کرده دید بهتری پیدا میکنی برا خوندن کتاب درسی اون موقع ده بار کتاب درسی رو بخونی ارزش پیدا میکنه ..بهترین ترکیب زیست: کتاب درسی +درسنامه دریافت+ای کیو برا اموزش نه سنجش! ..برا سنجش خودتون تستای دریافتو بزنید ...چقدر متن طویل شد.😏

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein1377 نمایش پست ها
      آی کیو ندارم نمیدونم
      ولی ماز خیلی کنکوریه و آی کیو سه چار تا مولف داره جز یکیشون بقیه شون تو ماز هستن
      شما هم اگه با این کتاب مشکلی داری لازم نیست بیای وقت خودت و دیگران رو هدر بدی
      بازار پر کتاب تست ه برو ببین با کدومش حال میکنی همونو بخر

مکتبستان هم که ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن