خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1378 نمایش پست ها

دور فاگو که اصن خط بکش الگو هم دیگه فوقش فوقش از رو درسنامه هاش یه دور روزنامه وار بخونی (به تستاش دست نزن چون همون درسنامه خودش است)

به نظر من بهترین ترکیب:iq+کتاب درسی
      راست میگه
      منم الان پشیمونم که پیش نشر الگو گرفتم (بد نیستا) ولی آی کیو بهتره

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برو iq بگير فقط جلد اولش . بعد برا هر سوال برو كتاب درسي رو خودت بگرد و جمله مربوطن رو پيدا كن . اين خيلي روش خوبيه بنظرم.

3. Top | #18
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paganiN1 نمایش پست ها
      آی کیو ندارم نمیدونم
      ولی ماز خیلی کنکوریه و آی کیو سه چار تا مولف داره جز یکیشون بقیه شون تو ماز هستن
      شما هم اگه با این کتاب مشکلی داری لازم نیست بیای وقت خودت و دیگران رو هدر بدی
      بازار پر کتاب تست ه برو ببین با کدومش حال میکنی همونو بخر

مکتبستان هم که ...
      اولا استارتر تاپیک نظر خواسته بود منم نظر خودمو گفتم و خواستم کمکی کرده باشم (
      به شخصه اگه سال سوم بمونم اصلا سراغ کتابای سنگین نمیرم چون کنکور سراغش نمیره)میبینی که نظرمو به کسی تحمیل نکردم
      دوما ماز وارد حاشیه شده و بیش از حد ریز شده تو نکته ها(البته بازم برای بالای7000 ها شاید خوب باشه ولی بقیه نه) اینو سال دیگه که جمع بندی کردی میفهمی
      سوما یاد بگیر به نظر بقیه احترام بذاری اینم صفحه ی شخصیم (هر کس خودش تصمیم میگیره که نظر چه کسی قابل اعتمادتره)
      امیرحسین رضایی شوراب
      چهارما زیست کنکورمم 73 زدم نیازی نیست برم دنبال کتاب تست فعلا که دنبال هارپر و جان کوئیرا هستم اما اگه بخوای خودت میتونی بری بازار(همونی که پر کتاب تسته) هر کتاب تستی که خواستی بخری
      پنجما شما که ای کیو ندارین لطفا نظر ندین(به حرف استارتر دقت کن:کسانی
      که کتاب را
      مورد استفاده
      قرار داده اند...)
      یه چیزو نمیفهمم تو این انجمن:یارو میاد یه جا واسه بقیه مشاوره میده و منابع معرفی میکنه و بعد خودش تاپیک میزنه که بهش منابع معرفی کنن(این نظر کلی بود و ربطی به شما یا استارتر نداشت فقط خواستم بگم اینکه تاپیک میزنید راهنمایی میخواین دقت کنید که چه کسی با چه سطحی داره راهنماییتون میکنه)

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paganiN1 نمایش پست ها
      آی کیو ندارم نمیدونم
      ولی ماز خیلی کنکوریه و آی کیو سه چار تا مولف داره جز یکیشون بقیه شون تو ماز هستن
      شما هم اگه با این کتاب مشکلی داری لازم نیست بیای وقت خودت و دیگران رو هدر بدی
      بازار پر کتاب تست ه برو ببین با کدومش حال میکنی همونو بخر

مکتبستان هم که ...
      سلام
      کتاب آی‌کیو و گروه ماز هیچ ارتباطی با هم ندارن. طراح سؤالای آزمونای ماز با مؤلف آی‌کیو متفاوت هست و هیچ شباهتی بین سبک سؤالات و کار کتاب و آزمون‌های ماز نیست.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein1377 نمایش پست ها
      اولا استارتر تاپیک نظر خواسته بود منم نظر خودمو گفتم و خواستم کمکی کرده باشم (
      به شخصه اگه سال سوم بمونم اصلا سراغ کتابای سنگین نمیرم چون کنکور سراغش نمیره)میبینی که نظرمو به کسی تحمیل نکردم
      دوما ماز وارد حاشیه شده و بیش از حد ریز شده تو نکته ها(البته بازم برای بالای7000 ها شاید خوب باشه ولی بقیه نه) اینو سال دیگه که جمع بندی کردی میفهمی
      سوما یاد بگیر به نظر بقیه احترام بذاری اینم صفحه ی شخصیم (هر کس خودش تصمیم میگیره که نظر چه کسی قابل اعتمادتره)
      امیرحسین رضایی شوراب
      چهارما زیست کنکورمم 73 زدم نیازی نیست برم دنبال کتاب تست فعلا که دنبال هارپر و جان کوئیرا هستم اما اگه بخوای خودت میتونی بری بازار(همونی که پر کتاب تسته) هر کتاب تستی که خواستی بخری
      پنجما شما که ای کیو ندارین لطفا نظر ندین(به حرف استارتر دقت کن:کسانی
      که کتاب را
      مورد استفاده
      قرار داده اند...)
      یه چیزو نمیفهمم تو این انجمن:یارو میاد یه جا واسه بقیه مشاوره میده و منابع معرفی میکنه و بعد خودش تاپیک میزنه که بهش منابع معرفی کنن(این نظر کلی بود و ربطی به شما یا استارتر نداشت فقط خواستم بگم اینکه تاپیک میزنید راهنمایی میخواین دقت کنید که چه کسی با چه سطحی داره راهنماییتون میکنه)
      جمله‌ای که دوستتون گفتن مفهومش خیلی مهم بود و چیزی هست که همة کنکوری‌ها باید بهش توجه کنن: مهم‌ نیست که چه کتابی رو شما استفاده می‌کنین، مهم اینه که درست استفاده بکنین. اینجوری نیست که هر کسی که از زیست iq استفاده کرد زیستشو ۱۰۰ بزنه یا برعکس. شما اگه از هر منبعی درست استفاده کنین، می‌تونین نتیجة خیلی خوبی بگیرید. تفاوت در منابع، برمی‌گرده به تفاوت شما در سبک استفاده از کتاب. اگه هر کتابی رو شما اونجوری که باید استفاده بشه، درست استفاده کنین، مطمئناً نتیجه می‌گیرید.

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.ss نمایش پست ها
      سلام دوستان سایت مکتبستان در باره زیست ای کیو چنین گفته است:راستش این کتاب دیگه واقعا قضیه شور شدن آش رو به تصویر کشیده …. تست هایی به شدت سخت که دانش آموز بعد زدنش تصور می کنه دیگه خدا شده و اگه کنکور رو ۱۰۰ نزده ۹۸ رو شاخشه ولی بیچاره بعد کنکور میفهمه چه کلاهی رفته سرش ! برای همین توصیه می کنم سراغ این کتاب نرید! میخاستم بدانم سخن ایشان تا چه حدی من باب این کتاب صحیح میباشد و کسانی که کتاب را مورد استفاده قرار داده اند نظر خود را بگویند. من خودم این کتابو دارم فکر نکنم اینجوری که این گفته باشه حالا شما هم نظرتون رو بگید من راجب زیست خیلی وسواس دارم.مرسی
      درود بر شما

ببیند هر کتابی بی ایراد نیست و این طبیعیه (گل بی عیب خداست) ، کتاب زیست IQ انتشارات گاج هم طبیعتا از این قاعده مستثنی نیست و خب طبیعتا به نظرم مولفین محترمش هم چنین ادعایی نداشته باشند

علی کل حال این کتاب میتونست علاوه بر حفظ
      بار آموزشی غنی که داره خصوصا با توجه به پاسخنامه کاملی که داره ، بار سنجشی کاملا استاندارد و قوی هم میداشت که متأسفانه این موضوع توسط مولفین محترم این کتاب تا حدود بسیار زیادی رعایت نشده و به نظرم همین موضوع هم شده نقطه ایراد این کتاب خوب ، البته که مولف محترم جناب زارع هم به این مسئله اشاره داشتند که کتاب IQ در وهله اول یک کتاب آموزش محور هستش تا یک کتاب سنجش محور و ...

اما من حیث المجموع که بررسی میکنید کتاب IQ زیست در حال حاضر به نظر بنده البته رقیبی نداره و میشه گفت جزو بهترین کتب زیست کنکورهای حال حاضر هستش و ایرادی که هم احیانا عزیزان مکتبستان گرفتن به نظر بنده نسبت به همین مسئله که عرض کردم هستش

با احترام

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن