خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 62
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      سوال شهریه دانشگاه ازاد همینه یا چیزای دیگه هم بهش اضافه میشه راجب شهریه توضیح بدید لطفا

جدول شهریه های آموزشی ترمی واحدی در نیمسال های تحصیلی قبل از آزمون جامع علوم پایه سال تحصیلی ۹۵-۹۴
      رشته تحصیلی مبلغ شهریه ثابت آموزشی هر نیمسال تحصیلی(ریال) شهریه هر واحد نظری در هر نیمسال تحصیلی(ریال) شهریه هر واحد عملی در هر نیمسال تحصیلی(ریال)
      پزشکی ۲۹/۰۰۰/۰۰۰ ۳/۷۵۰/۰۰۰ ۶/۲۰۰/۰۰۰
      داروسازی ۲۷/۰۰۰/۰۰۰
      دندانپزشکی ۳۳/۵۰۰/۰۰۰

و اگه امسال برم سال بعد کنکور شرکت کنم میتونم ادامشو تو سراسری بخونم؟؟؟ نظرتون کلا راجب دانشگاه ازاد تو این رشته ها چیه؟؟
      این جدول خیلی قدیمیه
      مطابق قانون جدید باید 60%هزینه پردیس در هر مقطع رو بپردازید شهریه ثابت ورودی 95 پنج ملیون تومن بود متغیر هم هر واحد عملی 40 50 هزار تومن یا مثلا هر واحد پایان نامه 600 هزار تومن شهریه پزشکی و دندان هم تقریبا یکیه حداقل تو علوم پایه
      +معادل سازی نمیشه البته تا جایی که من میدونم؛باید از اول بخونی+ ترم اول رو مرخصی نمیدن هم زمان با دانشگاه هم نمیشه برا کنکور خوند
      +نظرم هم که مساعده!حداقل از دید مالی بخوای نگاه کنی از پردیس به صرفه تر درمیاد هرچند شاید ی سری مشکلات تو ی سری واحد ها باشه

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

+این از پارامتر های قطعا اصلی نیست
      ....تو مکاتبه استاد ازت cvمیخواد مصاحبه میکنه...نمیگه حتما شریف حتما صنعتی اصفهان و...

پس رزومه نقش اساسی داره:معدل بالای کارشناسی و ارشد+نمره زبان+مقاله isiبا ایمپکت فکتور ترجیحا بالا
      درود بر شما علی جان

من نگفتم از
      پارامترهای قطعا اصلی هست
      ولی در پذیرش کسی که از دانشگاه معرفی (در ایران البته!) مثل شریف فارغ شده باشه با کسی که از یه دانشگاه دولتی یه شهرستان یا دانشگاه آزاد فارغ شده باشه قطعا فارغ التحصیل شریف شانس بیشتری برای پذیرش داره خصوصا در رشته های برق و مکانیک

در ضمن علی جان این مواردی رو که گفتی
      ( معدل بالا ، نمره قابل قبول TOEFL یا IELTS ، مقاله ISIS ، توصیه نامه استاد و ... ) جزو اصول اصلی و اولیه آپلای کردن هست عزیز و من دیگه نیازی ندیدم یادآوریشون کنم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رشته

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از همگی
      حالا که بحث پذیرش گرفتن شد به نظرتون رشته هایی مثل معماری یا صنایع و متالوژی شانسی دارن ؟!
      میدونم با توجه به کشور و دانشگاه مقصد متفاوته و مثل برق و مکانیک نیست ، کلی عرض کردم

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      درود بر شما علی جان

من نگفتم از
      پارامترهای قطعا اصلی هست
      ولی در پذیرش کسی که از دانشگاه معرفی (در ایران البته!) مثل شریف فارغ شده باشه با کسی که از یه دانشگاه دولتی یه شهرستان یا دانشگاه آزاد فارغ شده باشه قطعا فارغ التحصیل شریف شانس بیشتری برای پذیرش داره خصوصا در رشته های برق و مکانیک

در ضمن علی جان این مواردی رو که گفتی
      ( معدل بالا ، نمره قابل قبول TOEFL یا IELTS ، مقاله ISIS ، توصیه نامه استاد و ... ) جزو اصول اصلی و اولیه آپلای کردن هست عزیز و من دیگه نیازی ندیدم یادآوریشون کنم

سلام..سجاد جان

شما یجوری میگی انگار اینا هیچی نیستن شریف و اسمش شد همه چیز...خیر..اینا پارامتر اساسی و اصلین..و مهمه خیلی بقول شما..اما اگه به شما هم عرض کرده باشن..پذیرش فرایندی قطعی نیست البته فاندش..به شانسم بستگی داره طرف شریفه...با معدل18.5 برای ارشد زوریخ سوییس ردش کردن...رقیب زیاده و فاند کم...اینکه شریف و تهران مطرح شده چون ایرانی های زیادی از اون دانشگاهها رفتن واسه اونه...استاد استنفورد ننشسته بفرما چون شریفی بیای..بقیه موارد و نظر کمیته تو دانشگااهای امریکا هم مهمه...فقط اینجا بحث توصیه نامه برای دانشگااهای پیام نور منتفی بشه شاید چون استاد محور نیست.....اطلاعات ما هم از هوا و احساسی نیستن..موثق بعد کلی نمونه که گفتن گفته شد
      در کل تایپک به حاشیه نره....

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PANSY نمایش پست ها
      ممنون از همگی
      حالا که بحث پذیرش گرفتن شد به نظرتون رشته هایی مثل معماری یا صنایع و متالوژی شانسی دارن ؟!
      میدونم با توجه به کشور و دانشگاه مقصد متفاوته و مثل برق و مکانیک نیست ، کلی عرض کردم
      البته پول داشته باشی میتونی پذیرش بگیری راحت تر تا فاند..فقط شما بدون که...صرفا اینا نیست...اما بگی خواجه نصیر باشم دیگه اپلای پر..نه اینطور نیست

انجمن اپلای ابرود حتما عضو شو اطلاعات جامع تری میاد دستت..اینجا زیاد نمی تونی اطلاعات جمع کنی

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای تجربی ها رشته مهمه..برای ریاضی ها دانشگاه

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shokoofeh نمایش پست ها
      برای تجربی ها رشته مهمه..برای ریاضی ها دانشگاه

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
      تا حدود بسیار زیادی بله ، همینطوره

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

البته پول داشته باشی میتونی پذیرش بگیری راحت تر تا فاند..فقط شما بدون که...صرفا اینا نیست...اما بگی خواجه نصیر باشم دیگه اپلای پر..نه اینطور نیست

انجمن اپلای ابرود حتما عضو شو اطلاعات جامع تری میاد دستت..اینجا زیاد نمی تونی اطلاعات جمع کنی
      پول باشه که همه چی حله!!
      میخوام فاند بگیرم...ممنون بابت راهنمایی ها و معرفی انجمن

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PANSY نمایش پست ها
      پول باشه که همه چی حله!!
      میخوام فاند بگیرم...ممنون بابت راهنمایی ها و معرفی انجمن
      فعلا که خیلی زوده واسه این کارا..فقط معرفی کردم بری ببینی و حرفا تایید بشه و مطمئن تر بشی وبس...
      اگه رشته مورد علاقت بری حتما میتونی کارای پژوهشی انجام بدی و ایده بدی

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss-Dr نمایش پست ها
      سواله آخه عزیز من میپرسی اول ببین به چه رشته ای علاقه داری. دانشگاهش مهم نیس چهار ساله همش. اگر بحث علاقه مطرح نیس یعنی یک اندازه علاقه داری ببین بازارکار کدوم بهتره درامد کدوم بیشتره و تو کدوم استعداد داری و یا با توجه به خانم بودنت محیط کارش مناسب تره برات. اصلا به دانشگاه توجه نکن.مثلا اگه عمران خواجه نصیر میخوای ولی نمرشو نیاوردی و ریاضی محض شریف آوردی برو عمران یه دانشگاه دیگه. به خاطر دانشگاه از علاقت یا رشته بهتر دست نکش.
      ممنون
      والا من که تو هیچ رشته ای بازار کار نمی بینم ، چه برق چه رشته های علوم پایه! شما اگه می دونی به ما هم بگو

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دانشگاه 4 سال هست یا نهایتا 7 سال اما رشته تا اخر عمر هست
      رشته را فدای دانشگاه نکنید
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 25 تیر 1396 در ساعت 14:33

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      معلومه رشته خوب اولویته

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      این جدول خیلی قدیمیه
      مطابق قانون جدید باید 60%هزینه پردیس در هر مقطع رو بپردازید شهریه ثابت ورودی 95 پنج ملیون تومن بود متغیر هم هر واحد عملی 40 50 هزار تومن یا مثلا هر واحد پایان نامه 600 هزار تومن شهریه پزشکی و دندان هم تقریبا یکیه حداقل تو علوم پایه
      +معادل سازی نمیشه البته تا جایی که من میدونم؛باید از اول بخونی+ ترم اول رو مرخصی نمیدن هم زمان با دانشگاه هم نمیشه برا کنکور خوند
      +نظرم هم که مساعده!حداقل از دید مالی بخوای نگاه کنی از پردیس به صرفه تر درمیاد هرچند شاید ی سری مشکلات تو ی سری واحد ها باشه
      زده 95 که!!!
      خود شما ازاد میخونی یا دولتی؟؟

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من المپیادی بودم و بنظرم که دختر هم هستی بهتره برید محض شریف هم سطح بالا داره هم درآمد خیلی بهتر از عمران خواجه نصیره

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن