خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      ازاد سهمیه جداگانه خودش داره خیر نمیسوزه برای سراسریت
      برا سراسري ميدونم نميسوزه برا خود ازاد منظورم بود

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها

لیسانس تا دکتری...فقط یکبار منظور من ازاد بود نه سراسری...پس اگه پزشکی قبول بشی و حتی بری تو تخصص سهمیه نداری یا داری؟

چرا ديگه عزيزم براي تخصص هم سهميه داري تخصص هم يه مقطع ديگه هست ديگه
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N3DA نمایش پست ها
      مغزم سوت کشید یعنی : |

یعنی هر مقطع میشه استفاده کرد؟
      بعدا تو استخدامی هم لابد میشه؟
      یعنی این امتیازا عمریه؟
      اره دیگه
      واسه کنکور ازمون نمونه دولتی
      استخدامی
      برادرم ازمون استخدامی شرکت کرد از نظر علمی قبول شد ولی دعوت به مصاحبه نشد تو سایتش نوشته بود الویت باخانواده شهید ایثارگران ایناس که اگه اونو خوشش نیومد بیان استخدام شن بعد میام سراغ شما
      میدونید ادم ازچی میسوزه اینکه طرف خودش به هیچی از این چیزایی که اینا میگن معتقد نیست فقط نون اعتقاد باباشو میخوره من بین همکلاسیام دیدم دیگه سهمیه ای رفتن دانشگاه اصلا بهش نمیخوره که باباش جانباز بود بعد شهید شده. البته اون بنده خدا مقصرنیست هرکسی هرطوری دوست داره میتونه باشه به کسی ربطی نداره مقصر کسایین که این مملکت اداره میکنن که این چیزای ملاک قبولی کنکور استخدامی این چیزا میدونن البته حقم دارن اکثر کسایی که الان راس کارن جزو همین قشرن معلوم قانونیام میزارن که به نفع خودشونه خودشون کم استفاده کردن حالا نوبت بچه هاشونه.
      حالا بازاین هیچی این دختره کمیا علیزاده دختره دراز بد قواره اخه ورزشو چه به دانشگاه حالا یکی قدش بلند بود پاهاش دراز بود حالا همین طوری پاهاشو دراز کرد خورد به سر یکی بره دانشگاه تهران بخونه فیزیوتراپی تازه بعد اون همه پاداش تقدیر اینا بعد بره صندلی یکی دیگه ام تو دانشگاه اشغال کنه فیزیوتراپی تهران کم چیزی نیست برابر پزشکی ازاد اصفهان هردو یه رتبه میخان پسره دوست بابام ملی فیزیو تهران قبول شد ازاد پزشکی. اصفهان 1سالم پشت کنکور موند بعد طرف اصلا کنکور نداده...
      فقط مدرسه ی فرزانگان سهمیه ای نبود اونم اون موقع که ما بودیم جالا نمی دونم دیگه
      ویرایش توسط frog : 27 تیر 1396 در ساعت 09:19

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مديسا نمایش پست ها

اون كه شما داري ميگي محروميته بخاطر انتخاب رشته كه فقط روزانه داره ، شبانه و پرديس و ازاد نداره
      ولي توي سهميه هر دانشگاهي قبول شي نري ميسوزه ، توي قسمت سوال جواب سايت ايثارگران دانشگاه تهران فراوون اين سوال رو پرسيدن و همين جواب رو دادن
      سهميه براي هر مقطع فقط يكباره يكبار كنكور سراسري يكبار ارشد و يكبار دكتري...
      و ازاد هم يكبار
      ولي اگه انتخاب رشته نكني يا انتخاب رشته بكني قبول نشي بازم ميتوني سال بعد استفاده كني
      من خودم از سهمیه دارم استفاده میکنم هرسالم دانشگاه آزاد اوردم ولی نرفتم ولی باز واسه آزاد سهمیه دارم از تجربه دارم میگم

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها

من خودم از سهمیه دارم استفاده میکنم هرسالم دانشگاه آزاد اوردم ولی نرفتم ولی باز واسه آزاد سهمیه دارم از تجربه دارم میگم

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      من كه از چندين نَفَر اينجور شنيدم توي اون سايت نوشته شده ! توي قانون هم اينجور قيد شده نوشته هر شخصي مجاز به يكبار استفاده از سهميه ميباشد
      مخصوصا دانشگاه ازاد خيلي بيشتر
      بعد تو كه با سهميه آزاد قبول ميشي سراسري كه خيلي بهتر بايد قبول شي !! چون تراز آزاد توي سهميه خيلي بالاتر از دولتيه ، ترازهاي هفت هزار همه سراسري قبول ميشن ولي ازاد قبول نميشن .
      نمونه هم ميخواي بگو شماره داوطلبي و شماره پرونده بدم خودت چك كن ببين
      اگر هم چنين قانوني بود كه ميشد هزار بار از سهميه استفاده كرد اين كار حق الناس بود ، اگه نميخواستي بري ازاد چرا جاي يه نَفَر رو گرفتي ؟

و اما اينم عدله همون كه گفتم فراوون اين سوالو پرسيدن و همين جواب رو گرفتن .آدرس سايت هم
      http://issar.tums.ac.ir/modules/news...p?storyid=1804
      سلام میخواستم بدونم من که در سال 89 از سهمیه ی ایثارگری در کنکور دانشگاه آزاد استفاده کردم که البته معلوم هم نیس اعمال شد یا نشد ولی در دانشگاه آزاد ثبت نام نکردم. و کارشناسی روزانه گرفتم. در صورت شرکت مجدد در کنکور میتونم از سهمیه برای دانشگاه آزاد استفاده کنم؟

با سلام
      خیر نمی توانید ، به سئوال شما مشابه سئوال نفر قبلی است که به تفضیل جواب داده شد.

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حالا اگه ميخواين سهميتون بسوزه انتخاب رشته كنين و نرين .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن