خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

برنامه ریزی برای دروس!!! لطفااا کمک کنید!

سلام دوستان

من سوم تجربی بودم و سال 97 کنکور دارم!!

واقعا گیج و سردرگمم که هر درسی رو از روی چه منبع و دی وی دی بخونم؟! الان واقعا گیجم!! هر روز یه روش جدید مطلاعه به ذهنم میرسه!! نمیدون مواقعا چیکار کنم؟! 2 تا مشاور هم داشتم که نتوسنتم با اونا کار کنم ( یعنی اونا فقط میگن این چیزا رو بخون، نمگین دقیق چه چیزی و چه جوری بخون و من دقیقا مشکلم همینه که چه چیزی رو دقیقا چه جوری بخونم )

واقعا این چند روزه خیلی بی انگیزه شدم و اصلا حوصله ندارم!! و تابستون هم دارم تمام میشه!

90% منابع و دی وی دی های بازار هم دارم!!!

لطفا بهم گبید هر درسی رو دقیق چه جوری بخونمو تست بزنم که بتونم موفق شم!

توی تابستون دقیقا چه چیزایی رو با چه ترتیبی بخونم!

دوستان لطفاا کمکم کنید... اگه هم هزینه ای داشته باشه پیغام بدید و بگید! لطفااا کمک کنید واقعا سر درگمم!!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه اهل تهرانی برو دنبال یه مشاور خوب اگه از شهرستانی برو تهران دنبال یه مشاور خوب فرصت و از دست نده

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این سوال من هم هست دوستان با تجربه کمک کنید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مصاحبه های رتبه برترا تو همین سایت هست بخونیدشون کمکتون میکنه....
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Monsieur Ali نمایش پست ها
      مصاحبه های رتبه برترا تو همین سایت هست بخونیدشون کمکتون میکنه....
      اونا کلی حرف زدن.. من خودم کلیش رو میدونم... اون جزییات رو میخوام!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      اگه اهل تهرانی برو دنبال یه مشاور خوب اگه از شهرستانی برو تهران دنبال یه مشاور خوب فرصت و از دست نده
      تهران نیستم! مشاور خوب نیست توی شهر ما!! تا حالا با چندین مشاور کار کردم یا برنامشون خوب نبوده یا فقط دنبال پول بودن!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه جزییاتی مثلا؟
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطفااا کمکم کنید دوستان!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss-Dr نمایش پست ها
      ببين يه مثال برات ميزنم: فرض كن تو زيست ضعيفي و ميخواي شروع كني برايِ كنكور بخوني. اولا كه زيست-چه قوي باشي چه ضعيف- بايد هر روز تو برنامه ات باشه. دوما اينكه اگه ضعيفي مثلا تو زيست، اول كتاب درسي رو هر فصلش رو به سه قسمت تقسيم كن و هر قسمت رو تو هر جلسه بخون. اون فصل كه تموم شد صد تا تست سبك بزن بعدش اشكالاتت رو ليست كن و از كتاب درسي اون قسمتها رو بخون.بعدش دوباره تست بزن و اين بار فقط پاسخ تشريحي رو بخوني بسه.بعدش تست سنگين شروع كن و تا تمام اشكالاتت رفع بشه تست بزن و برگرد كتاب رو بخون و يا درس نامه كتاب تست رو.براي زيست دوم خيلي سبز سبك عه و براي زيست سوم ٨٠٠٠ تست گاج. اينا به ٥٠-٤٠ درصد ميرسونن سطحت رو. بعدش الگو كار كن اگه دقيق بخونيش ٨٠ به بالا تضميني ميزني. تو هر درسي سطحت رو مشخص كن و با توجه به سطحت تست بزن و حتماً به كتاب درسي كاملا مسلط بشو.موفق باشي
      این که خیلی وقت گیره.. هر فصل اینطوری 10 روز زمان میبره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطفاا برای شیمی و فیزیک یه برنامه خوب برای رسیدن به درصد بالا بدید!! خیلی ممنونم!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فکر می‌کنم خوندن مصاحبه‌های نفرات برتر خیلی میتونه کمکتون کنه، ولی اگر نشد یا نتونستین به نتیجه برسین از یه مشاور کمک بگیرین.
      به طور کلی هم بگم که به نظر من از دی وی دی استفاده نکنین. کتاب بهتره!
      شیمی: اول متن کتاب رو بخونین، بعدش از مبتکران استفاده کنین. (همون طوری که خودش گفته، اول درسنامه بعد تست)
      بعد از تموم کردن هر فصل هم از کتاب موج آزمون الگو یا فار یا .... تست بزنین (به نظر من موج آزمون الگو بهتره)
      فیزیک: فقط کتاب مبتکران کافیه. درسنامه‌ها رو بخون بعد تست بزن. متن کتاب هم نیازی نیست بخونی!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن