خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415
    نمایش نتایج: از 211 به 220 از 220
    1. Top | #211
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو اثارگر 25 درصدی.17 هزار نفر شرکت کردن.12 هزارنفر مجاز شدن و رتبه های زیر 2000 سه رشته تاپ رو میارن! مهم اینه که کسی تو این سهمیه میشه 1500 درصداش زیر 30 درصد هستش! و کشوری ش بالای 40 هزار! ولی با کمک سهمیه قبول میشن و میشن پزشک!
      بر می خیزم!

2. Top | #212
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      تو اثارگر 25 درصدی.17 هزار نفر شرکت کردن.12 هزارنفر مجاز شدن و رتبه های زیر 2000 سه رشته تاپ رو میارن! مهم اینه که کسی تو این سهمیه میشه 1500 درصداش زیر 30 درصد هستش! و کشوری ش بالای 40 هزار! ولی با کمک سهمیه قبول میشن و میشن پزشک!
      نمیدونی امسال تعدادشون چقدره؟؟؟؟؟؟

3. Top | #213
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      img_20180404_101906.jpgimg_20180404_102136.jpgبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20180404_101906.jpg
مشاهده: 296
حجم: 75.9 کیلو بایتimg_20180404_101819.jpg

اینا چی میگن پس

4. Top | #214
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moein_._1999 نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

حجم: 75.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20180404_102136.jpg
مشاهده: 286
حجم: 82.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

حجم: 75.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20180404_101819.jpg
مشاهده: 283
حجم: 82.6 کیلو بایت

اینا چی میگن پس
      خخخخخخخخخخ
      طرف تازه میخواد دکترم بشه
      بهش میگن 3 سی سی ایزوفلوران بزن طرف 300 سی سی میزنه مریض میمیره طرف ریاضیش رو هم حتی نتوسنته 20 بزنه ماشالله فیزیکش هم که 3 درصد هم نیست
      متاسفم برای مملکتی که دارم توش زندگی میکنم

5. Top | #215
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انصافا تو هر درسی30تا40درصد زدن اصلا کاری نداره چطوری اینقدر کم میزنن؟؟؟؟؟
      ناموسا با این درصدا پزشک نشین دیگه بابا

6. Top | #216
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میشه بگین بااین درصدا و سهمیه۵٪ایثارگری منطقه ۳تقریبا چ رشته ای میتونم بیارم ؟ ادبیات51
      عربی۲۸
      دینی۵۶
      زبان ۰
      زیست۲۸
      شیمی۳۱
      فیزیک ریاضی۰

7. Top | #217

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حالا من کاری به این چیزا ندارم کاملا درسته ولی باید قبول کرد کسی ک داره خوش شانسه و خوشبحالش واینکه نباید حسادت کنیم.الانم میایید میگید نفست از جای گرمی بلند میشه.منم میگم دقیقا هرکی میخواست قبول شه باید درس میخوند.من الان دوست دارم ۴ساله داره کنکور میده هروقتم میبینمش میگه سهمیه ای ها چطورن و اله وبله.منم بش میگم اگه به جای اینکارا وقتتو گذاشته بودی الان قبول میشدی.دوستان ر.ه.بر خودش ایثارگره و اینکه کلا کشور دست ایثارگرانه نباید انتظار بیشتری داشت و باید با یه سری واقعیتا کنار بیاییم که کاریش نمیشه کرد اینا هم مث همون سرمایه دارای ۴ درصدی میمونن دیگه آیا با ااین فکرمشغولیا و این چیزا درست میشه مگه؟؟یه دبیری داشتیم میگفت اگه واقعا دنبال بهونه ای پس همین الان کتاباتو آتیش بزن.(دقیقا داستان یه سریاست دقیقا بهونشون همین سهمیه ای هاست)دقیقا مث این میمونه تو به پدرت بگی چرا الان ما بنز و بی ام و نداریم و من رنگ چشام قهوه ایه.یه جیزیه شدس باید خودتونو وفق بدید.موفق باشید.نتایجم چند روزی دیگه میاد موفق باشید
      HOLLYWOOD

8. Top | #218
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان کارنامه های گزینه دو رو باور نکنید منم سهمیه 25درصد دارم منم اول فک کردم درسامو همه رو 30یا40بزنم قبولم.یه روز رفتم بنیاد شهید گفت باید حداقل همه درساتو 50بزنی تازه بعد شاید قبول بشی.چندتا کارنامه نشونم دادن همشون درصداشون بالای 50بود.اگر برید تبصره که مجلس داد رو ببینین میفهمین که تو سهمیه 25درصد باید 85 درصد سطح علمی کسی که بدون سهمیه قبول شده رو بیاری بعدش تازه شاید قبول بشی اگه بقیه تو سهمیه از تو بهتر نباشن.

9. Top | #219
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad19 نمایش پست ها
      دوستان کارنامه های گزینه دو رو باور نکنید منم سهمیه 25درصد دارم منم اول فک کردم درسامو همه رو 30یا40بزنم قبولم.یه روز رفتم بنیاد شهید گفت باید حداقل همه درساتو 50بزنی تازه بعد شاید قبول بشی.چندتا کارنامه نشونم دادن همشون درصداشون بالای 50بود.اگر برید تبصره که مجلس داد رو ببینین میفهمین که تو سهمیه 25درصد باید 85 درصد سطح علمی کسی که بدون سهمیه قبول شده رو بیاری بعدش تازه شاید قبول بشی اگه بقیه تو سهمیه از تو بهتر نباشن.
      الکیه این 85 درصد. تصویب نشد. 70 درصد هستش. یعنی پزشکی 10 هزار بخواد تراز. سهمیه ای با 7 هزار تراز قبوله. و تراز هفت هزار یعنی هر درسی رو بیست بزنی کافیه!
      بر می خیزم!

10. Top | #220
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad19 نمایش پست ها
      باشه مام باورمون شد ://///////
      اینقدر کارنامه 97 و 96 دیدم با میانگین اختصاصی 20 و عمومی 30 دندون میخونن
      :///
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 51415

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن