خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 56
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

احتمال قبولی در رشته دندان پزشکی با یک سال مطالعه درست

سلام دوستان من 26 سالمه فارغ التحصیل کامپیوترم میخوام امسال دوباره کنکور شرکت کنم به نظرتون با یه سال مطالعه درست میتونم دندون پزشکی آزاد بیارم؟ سهمیه 5 درصدی هم دارم. دین و زندگی و ادبیات هم خوندم وتا 1 مرداد زبان هم میخونم ، برنامه م اینه که دو ماه باقی مونده تابستونو زیست و شیمی بخونم . از مهر آزمون های قلم چی هم شرکت کنم .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرانتونی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه دلیل بیار که بگم نمیتونی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آخه من فک کنم فقط سال اول دبیرستان زیست پاس کردم ریاضی خیلی وقته اصلا نگاه نکردم فیزیک هم فقط سال اول داشتم ، شروع کردم ب خوندن ولی یه ترس عجیبی تو دلمه میگم نکنه بخونمو قبول نشم .

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahel1370 نمایش پست ها
      سلام دوستان من 26 سالمه فارغ التحصیل کامپیوترم میخوام امسال دوباره کنکور شرکت کنم به نظرتون با یه سال مطالعه درست میتونم دندون پزشکی آزاد بیارم؟ سهمیه 5 درصدی هم دارم. دین و زندگی و ادبیات هم خوندم وتا 1 مرداد زبان هم میخونم ، برنامه م اینه که دو ماه باقی مونده تابستونو زیست و شیمی بخونم . از مهر آزمون های قلم چی هم شرکت کنم .
      احسنت

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام شما 5% سهمیه دارین همین خیلی کمکتون میکنه تازه شما پزشکی یا دندون آزاد میخواین یکم تلاش کنین راحت با همین 5% سهمیه قبول میشین
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از لطفتون ، میتونین واسه ریاضی و فیزیک منبع خوب معرفی کنید زیست رو میخوام فاگوزیست بخونم .
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      سلام شما 5% سهمیه دارین همین خیلی کمکتون میکنه تازه شما پزشکی یا دندون آزاد میخواین یکم تلاش کنین راحت با همین 5% سهمیه قبول میشین

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ببین اولین کاری بایدبکنی اینکه بایدبه خودت اعتمادداشته باشی بعداگه میتونی کلاس بروفقط واسه۲یا۳درسی که ضعیفی واگه میتونی هم مشاوربگیرواگه نمیتونی بروکانالش alirezaafsharoriginalاونجاکانالش خیلی قشنگ همه چی روتوضیح داده ازروش درس خوندن تامباحث انگیزشی و...ولی به هیچ عنوان باهاش مشاوره تلفنی نگیرچون خیلی بیخیاله واصلن براش مهم نیست وانصرافی قبول نمیکنه اگه اهل تهران یاکرجی حضوری بگیری خیلی بهتره وازکانالش استفاده کن حتمن وبه حاشیه هافک نکن یه کتاب خوب بگیروبااوناجلوبیاازحواشی هم بیابیرون این کتاب واون کتاب یااین برنامه واون برنامه یااین روش یااون روش باورکن اگه توجه کردی به اینابدبختی منم دوهفته درگیرایناشدم خوب نخوندم وباهیچکی کاری نداشته باش وحتمن به کتابخونه هم بروبادیدن بچه هاحس درسخوندنت بیشترمیشه امیدوارم موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از لطفتون ، میتونین واسه ریاضی و فیزیک منبع خوب معرفی کنید زیست رو میخوام فاگوزیست بخونم .
      منابع خوب زیاده خیلی سبز واسه ریاضی خوبه واسه فیزیکم پایه خیلی سبز خوبه پیش هم گاج نقره ای یا مبتکران هر دوش خوبن
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم ، من شهرستانم متاسفانه مرسی از معرفی کانال، نه دیگه درگیر حواشی نمیشم . تشکر از راهنماییت
      نقل قول نوشته اصلی توسط azarney261 نمایش پست ها
      سلام ببین اولین کاری بایدبکنی اینکه بایدبه خودت اعتمادداشته باشی بعداگه میتونی کلاس بروفقط واسه۲یا۳درسی که ضعیفی واگه میتونی هم مشاوربگیرواگه نمیتونی بروکانالش alirezaafsharoriginalاونجاکانالش خیلی قشنگ همه چی روتوضیح داده ازروش درس خوندن تامباحث انگیزشی و...ولی به هیچ عنوان باهاش مشاوره تلفنی نگیرچون خیلی بیخیاله واصلن براش مهم نیست وانصرافی قبول نمیکنه اگه اهل تهران یاکرجی حضوری بگیری خیلی بهتره وازکانالش استفاده کن حتمن وبه حاشیه هافک نکن یه کتاب خوب بگیروبااوناجلوبیاازحواشی هم بیابیرون این کتاب واون کتاب یااین برنامه واون برنامه یااین روش یااون روش باورکن اگه توجه کردی به اینابدبختی منم دوهفته درگیرایناشدم خوب نخوندم وباهیچکی کاری نداشته باش وحتمن به کتابخونه هم بروبادیدن بچه هاحس درسخوندنت بیشترمیشه امیدوارم موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ​خیلی ممنون
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      منابع خوب زیاده خیلی سبز واسه ریاضی خوبه واسه فیزیکم پایه خیلی سبز خوبه پیش هم گاج نقره ای یا مبتکران هر دوش خوبن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      با اجازه ی استارتر
      اقا سلام . منم وضعیتم مثه ایشونه با چنتا تفاوت. من فارغ التحصیل نشدم و انصراف دادم ینی انصراف میدم مهر ماه .
      عمومیام بالای 80 هستند به جز ادبیات . دقیقشو بخوام بگم ادبیات 60 میزنم که باید برسونم رو 90
      عربی 80 تا 90 میزنم دینی و زبان 100 میزنم .
      اقا ریاضی هیچ مشکلی ندارم جز هندسه ینی به جز اون سوالای هندسه بقیشو میتونم راحت بزنم. ریاضیم بالای 70 ه .
      فیزیک حدود 50 میزنم شیمیم همینطور . شاید شیمی بالاترم بزنم اگه مثه 96 سوالارو بدن . زیست نمیدونم چیکار کنم :/ البته می دونم تقریبا از دوستان پرسیدم . درصدمو نمیدونم . اقا من سهمیه 5 درصدی دارم منطقه 2 هم هستم. آیا می تونم دندون بیارم؟ چطوری؟ چیکار کنم؟چقدر درصدامو بالاتر بیارم؟ مرسی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم ، من شهرستانم متاسفانه مرسی از معرفی کانال، نه دیگه درگیر حواشی نمیشم . تشکر از راهنماییت
      خواهش مهم اینکه وقتی هدفت روتشخیص دادی تبریک میگم ولی هدفت روداری واسه هدفت بجنگ واگه هم میخای منابع خوب هم معرفی کنم اینوهمیشه یادت باشه اگه اززندگی یه چیزی میخای بایداون چیزروبه زندگی بدی تابگیری وزندگی یه فهمه فکرزنجیرکنی یاپروازهموم میمونی همیشه امیدوارباش که میتونی موفق بشی وازآدمایی که بهت میگن نمیشه دوری کن ودرست حسابی درس بخون

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون میشم منبعی که خوب جواب بده معرفی کنید
      نقل قول نوشته اصلی توسط azarney261 نمایش پست ها
      خواهش مهم اینکه وقتی هدفت روتشخیص دادی تبریک میگم ولی هدفت روداری واسه هدفت بجنگ واگه هم میخای منابع خوب هم معرفی کنم اینوهمیشه یادت باشه اگه اززندگی یه چیزی میخای بایداون چیزروبه زندگی بدی تابگیری وزندگی یه فهمه فکرزنجیرکنی یاپروازهموم میمونی همیشه امیدوارباش که میتونی موفق بشی وازآدمایی که بهت میگن نمیشه دوری کن ودرست حسابی درس بخون

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باز خوبه سطحتون رو تو خیلی از درسا میدونید ، من فقط میدونم ادبیات و دین و زندگیم بالای 70 بقیه شو نمیدونم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن