خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

کنکور و پول...

نمیدونم از کجا شروع کنم
      از 6هزار میلیارد گردش مالی سالانه کنکور یا آزمونای آنلاین تازه تاسیس...
      از رتبه های50هزار کنکور پیام نوری مشاور ماهانه300تومنی به اسم دکتر...
      از مهندسای دانشگاه آزادی که شدن معلم...
      از دانش اموزای بها دهنده به اینا...
      از دانشجوهای پزشکی دندان داروی تو حوزه کنکور...
      اما تنها مسبب خودمون هستیم خوده ما دانش اموزا
      سیر کتابای زیست:گربه,8000گاج؛خیلی سبز؛نشر الگو فاگو؛ماز
      راستی کدوم یک از اینا هرسال ادعا کردن که امسال که فلان سوال ایده جدیدی داشت ما قبلش ارائه داده بودیم؟!
      این تو همه کتابا صدق میکنه؛زیست فقط یه مثال بود
      لابد میگید خب کنکور هرسال فرق میکنه متناسب با اون کتابام باید بهتر بشن؛اما یکم فکر کنید؛واقعا اینطوره که فکر میکنید؟
      برید سایت همون کانونی که خیلی طرفدار داره؛رتبه های50هزار100هزارم داریم؛اونا چرا موفق نشدن؟!اونا چرا پزشک نشدن؟فکر میکنید اونا اون کتابایی که رتبه برترا خوندن نداشتن؟!داشتن خیلی بهترا و بیشتراشم داشتن...
      چرا هرسال10تا رتبه 1نداریم؟!مگه به کتاب و آزمون و مشاور نیست؟!70درصد کنکوریا اینارو دارن؛چرا از رتبه ای خوب 10تا10تا نداریم پس؟!
      شدیم یه بازیچه؛صرفا یه تامین کننده منافع...
      سایت های کنکوری؛یکیش همین سایت کنکور؛برین تعرفه تبلیغاتشو ببینین درماه20ملیون از تبلیغ درآمد داره؛نمیگم نداشته باشه؛اما چرا اینطوری شده؟
      از طرز فکر ماها
      نمیگم از این کتابا آزمونا استفاده نکنید؛اما واقعا راهش اینه؟
      قبول دارم رتبه های برتر همه از کانون استفاده کردن تو آزمون؛اما تو الان رتبه برتری واقعا؟سطحت الان تو این موقع سال در حد اون رتبه برتر هست؟
      بازم نمیگم آزمون بده؛اما واقعا نیاز داری؟
      واقعا رمز موفقیته؟
      واقعا کتاب رمز موفقیته؟بخدا نیست...
      اگه تلاش نکنی؛مولف اون کتاب و آزمون صبح تا شب کنارت باشه هیچی نمییشی...
      چرا همش سعی داریم امکاناتو جایگزین تلاش کنیم؛یا جبران کنیم؟
      بورسیه هم که تو آزمون مد شده خداروشکر؛اما واقعا میخوانت؟!نه خواهرم نه برادرم؛میخواد تعداد شرکت کنندش بره بالا...
      واقعا ارزشو قیمت اون آزمون یا کتاب اونقدره؟!
      اما باز اینا خوبه؛تازگیا آزمون آنلاین اومده که زده رو دست همشون!تقریبا پول آزمون گزینه2رو میگیره درحالیکه یه درس رو آزمون میگیره؛کاغذی استفاده نمیشه؛پول نمایندگی داده نمیشه؛هزینه حمل و نقل داده نمیشه!...
      و تنها حرفشونم پاسخ تشریحیشونه...
      کاش یکم بیشتر فکر کنیم؛بیشتر به این فکر کنیم که چی واسه«ما»خوبه نه اینکه رتبه برتر چی خونده...
      پول...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بدون امکانات وآزمون کیودیدی کنکورقبول شه

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mil130 نمایش پست ها
      نمیدونم از کجا شروع کنم
      از 6هزار میلیارد گردش مالی سالانه کنکور یا آزمونای آنلاین تازه تاسیس...
      از رتبه های50هزار کنکور پیام نوری مشاور ماهانه300تومنی به اسم دکتر...
      از مهندسای دانشگاه آزادی که شدن معلم...
      از دانش اموزای بها دهنده به اینا...
      از دانشجوهای پزشکی دندان داروی تو حوزه کنکور...
      اما تنها مسبب خودمون هستیم خوده ما دانش اموزا
      سیر کتابای زیست:گربه,8000گاج؛خیلی سبز؛نشر الگو فاگو؛ماز
      راستی کدوم یک از اینا هرسال ادعا کردن که امسال که فلان سوال ایده جدیدی داشت ما قبلش ارائه داده بودیم؟!
      این تو همه کتابا صدق میکنه؛زیست فقط یه مثال بود
      لابد میگید خب کنکور هرسال فرق میکنه متناسب با اون کتابام باید بهتر بشن؛اما یکم فکر کنید؛واقعا اینطوره که فکر میکنید؟
      برید سایت همون کانونی که خیلی طرفدار داره؛رتبه های50هزار100هزارم داریم؛اونا چرا موفق نشدن؟!اونا چرا پزشک نشدن؟فکر میکنید اونا اون کتابایی که رتبه برترا خوندن نداشتن؟!داشتن خیلی بهترا و بیشتراشم داشتن...
      چرا هرسال10تا رتبه 1نداریم؟!مگه به کتاب و آزمون و مشاور نیست؟!70درصد کنکوریا اینارو دارن؛چرا از رتبه ای خوب 10تا10تا نداریم پس؟!
      شدیم یه بازیچه؛صرفا یه تامین کننده منافع...
      سایت های کنکوری؛یکیش همین سایت کنکور؛برین تعرفه تبلیغاتشو ببینین درماه20ملیون از تبلیغ درآمد داره؛نمیگم نداشته باشه؛اما چرا اینطوری شده؟
      از طرز فکر ماها
      نمیگم از این کتابا آزمونا استفاده نکنید؛اما واقعا راهش اینه؟
      قبول دارم رتبه های برتر همه از کانون استفاده کردن تو آزمون؛اما تو الان رتبه برتری واقعا؟سطحت الان تو این موقع سال در حد اون رتبه برتر هست؟
      بازم نمیگم آزمون بده؛اما واقعا نیاز داری؟
      واقعا رمز موفقیته؟
      واقعا کتاب رمز موفقیته؟بخدا نیست...
      اگه تلاش نکنی؛مولف اون کتاب و آزمون صبح تا شب کنارت باشه هیچی نمییشی...
      چرا همش سعی داریم امکاناتو جایگزین تلاش کنیم؛یا جبران کنیم؟
      بورسیه هم که تو آزمون مد شده خداروشکر؛اما واقعا میخوانت؟!نه خواهرم نه برادرم؛میخواد تعداد شرکت کنندش بره بالا...
      واقعا ارزشو قیمت اون آزمون یا کتاب اونقدره؟!
      اما باز اینا خوبه؛تازگیا آزمون آنلاین اومده که زده رو دست همشون!تقریبا پول آزمون گزینه2رو میگیره درحالیکه یه درس رو آزمون میگیره؛کاغذی استفاده نمیشه؛پول نمایندگی داده نمیشه؛هزینه حمل و نقل داده نمیشه!...
      و تنها حرفشونم پاسخ تشریحیشونه...
      کاش یکم بیشتر فکر کنیم؛بیشتر به این فکر کنیم که چی واسه�ما�خوبه نه اینکه رتبه برتر چی خونده...
      پول...
      اگه کسی تلاش کنه قطعا چه با کتاب و کنکور ازمایشی و چه بدون کتاب و کنکور ازمایشی موفق میشه ولی سختی قبول شدن بدون کتاب و کنکور ازمایشی خیلی خیلی خیلی بیشتر هست و توی کنکور های الان واقعا خیلی سخت میشه قبول شد و تقریبا احتمال قبولیش نزدیک به صفر هست ولی کار نشد نداره

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      بودن کسایی که قبول شدن ولی جدیدا من هیچ کسیو ندیدم و اینکه قبول شدن بدون امکانات وحشتناک سخته

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      الان ديگه شركت توي آزمون و خريد كتاب هاي معمول ، براي همه ي بچه ها تقريبا فراهم شده ....
      قلمچي كه بورسيه ميكنه و من شنيدم علاوه بر آزمون ، كتاب هاشو هم به بچه هاي بورسيه ميده . در ضمن كل كتاب هايي كه خود من براي كنكورم خريداري كردم ، شايد كمتر از ٢٥٠ تومن شده ...
      تازه اگه كتاب هاي جمع بنديم رو نميگرفتم ، هزينش كمتر از اين مقدار ميشد !
      در كل الان ديگه به اون صورت نيست كه كتاب خوب و ... بخواد سرنوشت بچه ها رو تعيين كنه ؛ بازم شايد معلم خوب ، خيلي موثر باشه ولي تنها فردي كه آيندش رو ميسازه ، خود دانش آموزه
      به شدت با حرف هاي استارتر موافقم
      كتابي مثل زيست الگو رو تقريبا همه ي ٥٠٠ هزار نفر تجربي داره استفاده ميكنه !!! اما يكي باهاش بالاترين درصد زيست كنكور ٩٥ رو مياره ؛ يكي ديگه هم به زور ١٠ درصد ميزنه ...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      الان ديگه شركت توي آزمون و خريد كتاب هاي معمول ، براي همه ي بچه ها تقريبا فراهم شده ....
      قلمچي كه بورسيه ميكنه و من شنيدم علاوه بر آزمون ، كتاب هاشو هم به بچه هاي بورسيه ميده . در ضمن كل كتاب هايي كه خود من براي كنكورم خريداري كردم ، شايد كمتر از ٢٥٠ تومن شده ...
      در كل الان ديگه به اون صورت نيست كه كتاب خوب و ... بخواد سرنوشت بچه ها رو تعيين كنه ؛ بازم شايد معلم خوب ، خيلي موثر باشه ولي تنها فردي كه آيندش رو ميسازه ، خود دانش آموزه
      كتابي مثل زيست الگو رو تقريبا همه ي ٥٠٠ هزار نفر تجربي داره استفاده ميكنه !!! اما يكي باهاش بالاترين درصد زيست كنكور ٩٥ رو مياره ؛ يكي ديگه هم به زور ١٠ درصد ميزنه ...
      جسارتا میشه لطف کنید و لیست منابعی که استفاده کردید رو بگید ... همه شو

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا شما حرفات خیلی درسته
      همهش پشتکار و تلاش خود طرفه
      مشاور

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      احسنت

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بدون هرچیزی میشه قبول شد جز کتاب
      هزینه کتاب های تست هم زیاده همین انتشارات گاج انگار سر گردنه اس دوجلدیاش میشه نود تومن خو چخبره اخه :/
      بی پول کسی موفق نمیشه همونایی هم ک از جاهای پایین رتبه شدن انقدر داشتن ک بتونن کتاب تهیه کنن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بدون امکانات و بدون داشتن دبیر خوب قبول شدن سخت میشه ولی غیر ممکن نیست ...کتاب کمک اموزشی هم قیمتاشون سربه فلک کشیده ..

11. Top | #11
      pMn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب , کلاس , آزمون فقط احتمال پایین اومدن رتبه شمارو بالا میبرن دلیل نمیشه هرکی هم کلاس میره هم همه منابعو داره هم آزمون میداده رتبه خوبی بیاره

ولی خوب همین احتماله که این همه آدمو هر روز فقیر تر و یه عده ای رو هر روز پولدارتر میکنه

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masome-alavi نمایش پست ها
      من اصلا حرفم این نبود که استفاده نکنیم...اما نه با این تفکر که رتبه ها از کدوم استفاده کردن منم از همون استفاده کنم...

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه بدون کتاب میشه نه بدون ازمون
      اون یه زمانی بود ک کنکور سوالاش مث خط کتاب درسی بود اونموقه اره کتاب لازم نبود یا خیلی کمتر لازم بود
      ولی الان نه دیگ .ازمونم لازمه نه همش اینکه هرهفته بری شرکت کنی جامعا ولی واقعا لازمن حداقل یدونه
      ی سری براشون انگیزه میشه یچیزیه ک میتونن پیگیرش باشن و وضعیتشونو هرهفته مطلع شن خب برا اونا خیلی لازمه
      خودم نه کتاب درستی داشتم نه ازمون درست درمونی معمولنم نمیه موفقم-__- تلاشمم کردم

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mil130 نمایش پست ها
      من اصلا حرفم این نبود که استفاده نکنیم...اما نه با این تفکر که رتبه ها از کدوم استفاده کردن منم از همون استفاده کنم...
      با این حرفتون موافقم ی سریم همه کتابا بازارو جمع میکنن ب امید اینکه رتبه 1 تا ده هرکدوم برا ادبیات ی کتاب میخونده

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب چیزی ک اونا استفاده کردن بهترینه دیگه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن