خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با اين اطلاعاتي كه نوشتين منم وسوسه شدم ،به نظرم شغل با كلاسيه و شبيه ارتوپده فكر كنم
      من كمرم درد ميكرد رفتم پيش فوق متخصص درد دقيقا همين كارايي كه ميگين رو ميكرد ، تمرينات داخل آب و سوزن و حركات ورزشي ...
      يه روزي ،يه جايي ، يه جوري ،يه كسي ،يه چيزي ...صبر داشته باش ،صبر داشته باش ...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال شهریه دانشگاه ازاد همینه یا چیزای دیگه هم بهش اضافه میشه راجب شهریه توضیح بدید لطفا

جدول شهریه های آموزشی ترمی واحدی در نیمسال های تحصیلی قبل از آزمون جامع علوم پایه سال تحصیلی ۹۵-۹۴
      رشته تحصیلی مبلغ شهریه ثابت آموزشی هر نیمسال تحصیلی(ریال) شهریه هر واحد نظری در هر نیمسال تحصیلی(ریال) شهریه هر واحد عملی در هر نیمسال تحصیلی(ریال)
      پزشکی ۲۹/۰۰۰/۰۰۰ ۳/۷۵۰/۰۰۰ ۶/۲۰۰/۰۰۰
      داروسازی ۲۷/۰۰۰/۰۰۰
      دندانپزشکی ۳۳/۵۰۰/۰۰۰

و اگه امسال برم سال بعد کنکور شرکت کنم میتونم ادامشو تو سراسری بخونم؟؟؟ نظرتون کلا راجب دانشگاه ازاد تو این رشته ها چیه؟؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      سوال شهریه دانشگاه ازاد همینه یا چیزای دیگه هم بهش اضافه میشه راجب شهریه توضیح بدید لطفا

جدول شهریه های آموزشی ترمی واحدی در نیمسال های تحصیلی قبل از آزمون جامع علوم پایه سال تحصیلی ۹۵-۹۴
      رشته تحصیلی مبلغ شهریه ثابت آموزشی هر نیمسال تحصیلی(ریال) شهریه هر واحد نظری در هر نیمسال تحصیلی(ریال) شهریه هر واحد عملی در هر نیمسال تحصیلی(ریال)
      پزشکی ۲۹/۰۰۰/۰۰۰ ۳/۷۵۰/۰۰۰ ۶/۲۰۰/۰۰۰
      داروسازی ۲۷/۰۰۰/۰۰۰
      دندانپزشکی ۳۳/۵۰۰/۰۰۰

و اگه امسال برم سال بعد کنکور شرکت کنم میتونم ادامشو تو سراسری بخونم؟؟؟ نظرتون کلا راجب دانشگاه ازاد تو این رشته ها چیه؟؟
      این برای دانشگاه پردیس هست که قیمت ثابتشه و یک هزینه متغیر هم داره
      میتونید عمومی رو در دانشگاه آزاد و بعدش تخصص در دانشگاه سراسری بگیرید

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan7 نمایش پست ها
      سلام دوستان...من فیزیوتراپی دانشگاه تهران قبول میشم ولی قبل از کنکور به شدت به دندانپزشکی علاقه داشتم که البته باید اعتراف کنم بیشتر علاقه ام مثل خیلی های دیگه برای درآمد زیاد دندان پزشکی و همین طور جایگاه اجتماعی و با کلاس و تمیز بودن این رشته و شغل داشت...اما از وقتی متوجه شدم که میتونم در فیزیوتراپی دانشگاه تهران قبول بشم با تحقیق هایی کردم دیدم این رشته بد نیست ولی حالا سوالاتی برام پیش اومده
      متوسط درآمد یک فیزیوتراپ در بالاترین مدرک تحصیلی در ماه چقدر است؟
      آیا این شغل کثافت کاری و این جور چیز ها نداره؟ چون من به شدت آدم وسواسی هستم
      جایگاه اجتماعی یک فیزیوتراپ چطوره؟آیا حداقل اندازه پزشک عمومی هست یا نه مثلا اندازه یک پرستار هست؟
      آیا دکترای حرفه ای فیزیوتراپی (DPT)وارد ایران شده؟اگه نشده آیا امکان ادامه تحصیل در خارج رو داره؟
      ................
      ***در ضمن با توجه به هدفم که وارد هر رشته ای بشم تا آخرین مدرک برم و اینکه توانایی احداث کلینیک مجهز رو دارم جواب بدید
      ***درامدش کاملا بستگی ب خودت داره چقدر تو این رشته پشتکار داشته باشی هستن کسایی ک ی مطب تو تهران ویکی هم تو کرج دارن و... دگ خودت در نظر داشته باش من هیچی درباره درامد نمیگم.
      ***منظورت از کثافت کاری چیه دقیقا؟؟تو در نظر داشته باش مثلا ی ادمی که سکته کرده یا معلوله میاد پیشت خب طبیعتا چنین فردی مثل ی ادم عادی نیست .(البته همه کیس ها هم اینطوری نیستن)
      تو این رشته خون و این داستانا نیست ،تو پیاما دیدم بچه ها نوشته بودن داد و فریاد و این چیزا زیاده اینم من ب این شدت ندیدم تا حالا!!!تو دندون هم طرف اخ و اوخ میکنه دگ!!!
      ***جایگاه اجتماعی افرادو خودشون میسازن در درجه اول.
      ولی با این وضع جایگاه تراپیستی ک خودش کلینیک داره ب نسبت بین مردم خیلی خوبه ،نمیدونم واقعا چطوری فیزیو تراپیست و با ی پرستار مقایسه کردی
      ***dpt خب ی دوره ای تو ایران تو خود دانشگاه تهران دانشجو گرفتن ولی هنوز متاسفانه در کشور وجود نداره این که کی میاد و اینا هم ب طور دقیق مشخص نیست ولی بالاخره میاد
      ولی خب دکتری تخصصی ، تو ایران هست.
      بله امکان ادامه تحصیل هست.
      راستی فیزیو رشته ای ک خیلی نیاز ب خلاقیت داره این که هر بیمارو چطوری با چه روشی درمان کنی،ک خیلی جذابش میکنه
      موفق باشید
      ویرایش توسط Last.Behi : 25 تیر 1396 در ساعت 11:31

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mil130 نمایش پست ها
      آره هست اما طرف میاد دوساعت دادو فریادشو نمیشنوی؛اما تو فیزیو باید تو کل تمرین دادو گریه التماس اینکه دیگه بسه بشنوی و دلت سنگ باشه
      برای همه بیمارا این طور نیست ،این چیزی ک شما میگی خیلی کمه فک میکنم.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم میخام فیزیوتراپی بخونم‌بیشتر دنبال شغلیم که هم با علایقم ک اعضای بدن و شاخه های پزشکی هس جوردربیاد هم درامد خوبی داشته باشه هم اینکه بازارکارش اشباع نشده باشه وشیفت شب نداشته باشه بنظرت فیزیوتراپی خوبه؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrasl نمایش پست ها
      منم میخام فیزیوتراپی بخونم‌بیشتر دنبال شغلیم که هم با علایقم ک اعضای بدن و شاخه های پزشکی هس جوردربیاد هم درامد خوبی داشته باشه هم اینکه بازارکارش اشباع نشده باشه وشیفت شب نداشته باشه بنظرت فیزیوتراپی خوبه؟
      با شرایطی که گفته آره خوبه..بازم بیشتر تحقیق کن در مورد شرایط تاسیس کلینیک چون ممکنه محدودیت داشته باشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن