خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      منم نظرم با گاجه...چون الان دارم استفاده میکنم وتمامی لغاتی که خوندم تو ذهنمه
      ولی بچه ها به نظرتون عربیش ارزششو داره بخریم؟
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره عربیشم حتمل بگیر عین زبان انگلیسیه روشش مولفشم آقای فیلی.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      منم قصد داشتم بگیرم
      اما شنیدم عربی به معنیه لغت احتیاج نداره وخودت میتونی معنی کنی بخاطر همین منصرف شدم
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از کی شنیدی؟؟مگه میشه!این کتاب عربی ۹۰ روزه تموم میشه یعنی ۳ ماه روزی نیم ساعت کل لغاتو یاد گرفتی هم برای صحبت به زبان عربی و قرآن خوبه هم برا کنکور اصلا هم وقت گیر نیس...من الان روز نهمو تموم کردم.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

5. Top | #20
      msh
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها سوال من هم همینه که آیا گرفتن عربیش لازمه؟
      چون تست های ترجمه که معمولا با یه تکنیک و یه نکته حل میشه و نیازی به دونستی کلمات نیست .... درسته؟
      ممنون

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان اينجا تايپيك لغت نامه زبان انگليسي هست نه عربي !!

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من امروز سايت مهر ماه را بررسي كردم + دو مدل لغت نامه تخته سياه :
      تخته سياه خيلي خوب بود اما هر دوتاش مكمل هم بود!يعني نقص داشتند.البته من از 185 صفحه ايش خوشم اومد اما چون نمونه صفحه ها كم بود نشد مطمئن بشم.
      مهر ماه با اين نمونه صفحه ها مرتب تر بود.ولي نمي دونم لغت fine كه در تخته سياه 185 صفحه اي داراي معني دوم ظريف هست در مهر و ماه چه طوري هست؟مهر و ماه با اون قيمت و حتي هزينه پست رايگان سايتش گمونم كولاك كرده.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله مهر و ماه لغت fine را "خوب،ظريف ، نازك" ترجمه كرده.

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها امروز اومدم واژه نامه مهر و ماه را از سايتش بخرم اما ديدم چاپ 91 هست!تماس گرفتم با انتشارات بعد از 15 تا زنگ خوردن بخش مربوطه جواب داد!ميگم بابا اگه قراره تغيير كنه كه نخرم ميگه اصلا شايد 92 چاپ نشه !!!!!!اگر هم تغيير كنه ما روي سايت ميگيم! بعد از يك دقيقه ميگه نه امسال تغيير نميكنه!!آخه يكي نيست بگه اگه تغيير كنه كه اين به چه درد من مي خوره خوب درست به آدم توضيح بديد!!!!!به نظرتون همين رو بخرم؟

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من هنوز هم كتاب كياسالار رو براي لغات بهترين مي دونم،گاجم بدك نيست.همگامان هم خيلي عالي بود و تا الان دوتا از دوستانم كه زبان كنكور يكي تجربي ويكي رياضي رو صد زدن از شبقره استفاده كرده بودن فقططط.

Sent from my iPad using Tapatalk

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتاب های Oxford - 504 وانتشارات خط سبز

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidhawk نمایش پست ها
      کتاب های Oxford - 504 وانتشارات خط سبز
      504برای کنکور کارشناسی؟ o.O
      oxford کدوم کتابش؟؟؟ nتا کتاب داره

13. Top | #28
      CHE
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا من نظرم رو مهر و ماه هست، نظر شما چیه؟شنیدم که تیک8 نسبت به مهر و ماه لغات کمتری داره.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CHE نمایش پست ها
      اقا من نظرم رو مهر و ماه هست، نظر شما چیه؟شنیدم که تیک8 نسبت به مهر و ماه لغات کمتری داره.

سلام.

برای کسب مهارت برای لغات کنکور توصیه میشه از تیک 8 و کتاب واژگان اندیشه فائق استفاده کنید.

میتونید بعد از اتمام فرآیند تیک8 در هر درس به سراغ کتاب واژگان اندیشه فائق برید و اون درس رو از روی کتاب واژگان اندیشه فائق بررسی کنید
      و هم میتونید بعد از اتمام فرآیند تیک8 هر پایه ( سوم ، پیش 1 ، پیش 2 ) کتاب واژگان رو بررسی کنید.

توصیه من زوم بر روی کتاب واژگان اندیشه فائق است . سعی کنید بعد از تسلط بر روی لغات تیک8 نگاه ویژه ای در برنامتون به کتاب واژگان اندیشه فائق داشته باشید.

موفق و پیروز باشید

15. Top | #30
      CHE
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Moghadam نمایش پست ها

سلام.

برای کسب مهارت برای لغات کنکور توصیه میشه از تیک 8 و کتاب واژگان اندیشه فائق استفاده کنید.

میتونید بعد از اتمام فرآیند تیک8 در هر درس به سراغ کتاب واژگان اندیشه فائق برید و اون درس رو از روی کتاب واژگان اندیشه فائق بررسی کنید
      و هم میتونید بعد از اتمام فرآیند تیک8 هر پایه ( سوم ، پیش 1 ، پیش 2 ) کتاب واژگان رو بررسی کنید.

توصیه من زوم بر روی کتاب واژگان اندیشه فائق است . سعی کنید بعد از تسلط بر روی لغات تیک8 نگاه ویژه ای در برنامتون به کتاب واژگان اندیشه فائق داشته باشید.

موفق و پیروز باشید
      میشه کمی درباره تیک8 توضیح بدین، روش خاصی که میگن تیک8 داره چیه؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن