خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

مشکل مطالعه و تست ریاضی تجربی

دوستان من فارغ التحصیلم واسه همین چون توی دانشگاه کم و بیش میخوندم مشکلی با درسای خوندنی ندارم . الان به شدت توی ریاضی و فیزیک به مشکل خوردم اونم اینجوریه که اصلا نمیتونم تست بزنم . یعنی نمیدونم کی بخونم کی تست بزنم ! با اینکه روزی دو ساعت واسه ش وقت گذاشتم توی برنامه م اما بعد از یکی دو ماه فقط وقت خودمو تلف کردم . الان مشکلم توی این دوتا درس اینه که نمیتونم از خوندن به تست برم یعنی اگه دو ساعت وقت دارم همشو میخونم اخرشم هیچ . ممنون میشم یه راهنمایی کامل راجع به این دوتا درس بهم بکنید کل برناممو ریخته به هم . مرسی

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خوب، به نظر من دو ساعت خیلی کمه. علاوه بر اون "خوندن" توی ریاضی و فیزیک و مسائل شیمی چاره ساز نیست. باید در حد ده دقیقه الی ربع ساعت یک یا چند تا مبحث مرتبط رو بخونید و بعد شروع به تست زدن کنید. توی هر نوبت 30 تا 50 تا تست رو یکی یکی بررسی کنید به این صورت که تست رو حل کنید یا لااقل روش وقت بزارید بعد هم پاسخ تشریحی رو با راه حل خودتون مقایسه کنید.
      موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lafreak نمایش پست ها
      خوب، به نظر من دو ساعت خیلی کمه. علاوه بر اون "خوندن" توی ریاضی و فیزیک و مسائل شیمی چاره ساز نیست. باید در حد ده دقیقه الی ربع ساعت یک یا چند تا مبحث مرتبط رو بخونید و بعد شروع به تست زدن کنید. توی هر نوبت 30 تا 50 تا تست رو یکی یکی بررسی کنید به این صورت که تست رو حل کنید یا لااقل روش وقت بزارید بعد هم پاسخ تشریحی رو با راه حل خودتون مقایسه کنید.
      موفق باشید
      اخه فقط عصرا بیکارم دیگه بیشتر از این وقت اجازه نمیده بهم . یه مشکل دیگه هم هست اینه که من احتمال رو مثلا چند بار خوندم، تست هم زدم ولی وقتی میرم سراغ یه مبحث دیگه چند وقت که میگذره دیگه احتمالم یادم میره. نمیدونم کجا دارم راه رو اشتباه میرم همین ریاضی کلا داره از خوندن پشیمونم میکنه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hannibal نمایش پست ها
      اخه فقط عصرا بیکارم دیگه بیشتر از این وقت اجازه نمیده بهم . یه مشکل دیگه هم هست اینه که من احتمال رو مثلا چند بار خوندم، تست هم زدم ولی وقتی میرم سراغ یه مبحث دیگه چند وقت که میگذره دیگه احتمالم یادم میره. نمیدونم کجا دارم راه رو اشتباه میرم همین ریاضی کلا داره از خوندن پشیمونم میکنه
      من فكر ميكنم شما بايد بيشتر تست بزنيد و دوره هاي مرور رو بيشتر كنيد تا مطالب فراموش نشن مثلا همين فصل احتمال هم سوالاي متنوعي داره و هم فرمولاي نسبتا زياد كه بايد زياد مرور بشن تا فراموش نشن در مورد درس فيزيك هم همين قاعده رو داره تست زياد و مرور مرتب تا بهش مسلط بشي
      ویرایش توسط AshkanAmjad : 21 تیر 1396 در ساعت 16:24

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از چه کتابی تست می زنید؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از چه کتابی تست می زنید؟
      ریاضی تخته سیاه و خط ویژه گاج . فیزیک هم گاج نقره ای

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کسی نظری نداره ؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منابعتون خیلی خوبه. الکی به خودتون استرس وارد نکنید. آهسته و پیوسته پیش برید. من اوایل سال ریاضی و فیزیکم حدود 70 بود تا پایان سال رسوندمشون به 90 و 100. موفق باشید.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      منابعتون خیلی خوبه. الکی به خودتون استرس وارد نکنید. آهسته و پیوسته پیش برید. من اوایل سال ریاضی و فیزیکم حدود 70 بود تا پایان سال رسوندمشون به 90 و 100. موفق باشید.
      من به 40 هم برسم راضیم -__-

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من به 40 هم برسم راضیم -__-
      البته من تا حدودی افراطی اینها رومی خوندم. اطمینان داشته باشید که اگه با یه برنامه منظم بخونیدشون می تونید به درصد های بالا هم برسید. ضمنن زیست رو فراموش نکنید.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      البته من تا حدودی افراطی اینها رومی خوندم. اطمینان داشته باشید که اگه با یه برنامه منظم بخونیدشون می تونید به درصد های بالا هم برسید. ضمنن زیست رو فراموش نکنید.
      واسه 50٪ ریاضی و فیزیک تا کی پایه رو جمع کنم خوبه ؟؟؟ و پیش تا کی ؟؟؟ زیست و شیمی خوبم، عالی نیستم اما خوبم میتونم خودم رو برسونم به سطح بالا کلا با خوندنی ها مشکلی ندارم. این ریاضی و فیزیک رو از زمان مدرسه مشکل داشتم الانم که دور بودم چند سالی دیگه هیچ، شده صفر

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واسه 50٪ ریاضی و فیزیک تا کی پایه رو جمع کنم خوبه ؟؟؟ و پیش تا کی ؟؟؟ زیست و شیمی خوبم، عالی نیستم اما خوبم میتونم خودم رو برسونم به سطح بالا کلا با خوندنی ها مشکلی ندارم. این ریاضی و فیزیک رو از زمان مدرسه مشکل داشتم الانم که دور بودم چند سالی دیگه هیچ، شده صفر
      برنامه کانون خیلی خوبه باهاش پیش برید. اولین آزمون 21 مهر هست. موفق باشید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن