خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ژنتیک کتاب های همایش دکتر عمارلو

سلام سه جلد کتاب همایش زیست دکتر عمارلو برای آموزش ژنتیک و گیاهی کافین یا نه؟(واسه تست گاج نقره ای دارم فقط آموزش مهمه برام) و اگه خوب نیستن چه کتابی رو برای این مباحث پیشنهاد میکنید؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ژنتیک آموزش نشر الگو تست هم نشر الگو
      گیاهی هم فقط کتاب درسی و برای فهمیدن نکات و مطالب تست تالیفی و کنکور به مقدار زیاد(!)

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      [QUOTE=.khosro.;1160476]سلام سه جلد کتاب همایش زیست دکتر عمارلو برای آموزش ژنتیک و گیاهی کافین یا نه؟(واسه تست گاج نقره ای دارم فقط آموزش مهمه برام) و اگه خوب نیستن چه کتابی رو برای این مباحث پیشنهاد میکنید؟
      نه عمارلو این فصول بخصوص 8 سوم رو خوب کار نکرده.....تخته سیاه/خیلی سبز/قلمچی همشون خوبن از هرکدوم که خوشت امد

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.
      به نظر من که رنتیک جمعیت عمارلو خیلی خوبه .ژنتیک مندلیشو راستش ندیدم!!اما به نظرم اول عمارلو رو بخونید بعدش از الگو تست بزنید...فوق العاده خوبه...
      گرچه تست ژنتیک مندلی کنکورامسال فوق العاده اسون بود ومیشد به راحتی زدش اما شمادست کم نگیرش....
      موفق باشی
      خدایا چیزی نمیبینم....!آینده پنهان است.اما آسوده ام چون تورا میبینم وتو همه چیز را....🌹🌹🌹

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paganiN1 نمایش پست ها
      ژنتیک آموزش نشر الگو تست هم نشر الگو
      گیاهی هم فقط کتاب درسی و برای فهمیدن نکات و مطالب تست تالیفی و کنکور به مقدار زیاد(!)
      ببخشید یعنی شما میگی بجای جلد دوم عمارلو که مال سال سومه الگو بگیرم بهتره؟ آخه آی کیو هم میخوام بگیرم دیگه وقت نمیشه هم عمارلو بخونم هم الگو باید یکیشو حذف کنم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr Hanieh-7797 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز.
      به نظر من که رنتیک جمعیت عمارلو خیلی خوبه .ژنتیک مندلیشو راستش ندیدم!!اما به نظرم اول عمارلو رو بخونید بعدش از الگو تست بزنید...فوق العاده خوبه...
      گرچه تست ژنتیک مندلی کنکورامسال فوق العاده اسون بود ومیشد به راحتی زدش اما شمادست کم نگیرش....
      موفق باشی
      [QUOTE=reza2018;1160505]
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      سلام سه جلد کتاب همایش زیست دکتر عمارلو برای آموزش ژنتیک و گیاهی کافین یا نه؟(واسه تست گاج نقره ای دارم فقط آموزش مهمه برام) و اگه خوب نیستن چه کتابی رو برای این مباحث پیشنهاد میکنید؟
      نه عمارلو این فصول بخصوص 8 سوم رو خوب کار نکرده.....تخته سیاه/خیلی سبز/قلمچی همشون خوبن از هرکدوم که خوشت امد
      مرسی عزیزان که وقت گذاشتید😊

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن