خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lafreak نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز راستش من دی وی دی های کنکور آسان است رو نداشتم اما اگه تدریس دی وی دی ها هم مثل برنامه های تلویزیونی باشه من خیلی نمی پسندم.
      مثلا یادمه که برای یه "تیپ" سوال حد می اومد یه فرمول می گفت در حالی که با هم ارزی برنولی به راحتی حل می شد و نیاز به حفظ فرمول نبود. فرمول می تونه کمک کننده باشه اما هرچیزی تا یه اندازه ش خوبه دیگه. دی وی دی های مویینی "آفبا" نسبتا خوبه. موفق باشید.
      نظرت در باره ی حرف اخر چیه؟

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      نظرت در باره ی حرف اخر چیه؟
      ریاضیش که خود منتظری هست و خوبه.

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_h_m نمایش پست ها
      خیلی خوب بود تشکر
      خواهش می کنم.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lafreak نمایش پست ها
      راستش من توی سایر دروس چندان قوی نبودم. اما خوب این کتاب ها رو پیشنهاد می کنم:
      زیست شناسی: ابتدا الگو رو بخونید و بعد سعی کنید حتمن آی کیو ماز رو مطالعه کنید.
      شیمی: شیمی 2 الگو علی فرزادتبار رواز دست ندید. واسه سوم و پیش هم خیلی سبز با پوشش بهتر نکات نسبت به مبتکران بهتر عمل کرده. در کنار این ها موج آزمون شیمی رو بخونید. فار به حذفیات توجه نکرده مثلا pK رو آورده و خیلی زیاد به المپیاد پرداخته.
      فیزیک: گاج نقره ای. شهریاری پایه رو خوب کار نکرده فرمول های به درد بخور رو نیاورده و خیلی سبز هم تکمیلی هاش واسه پیش خیلی به درد تجربی ها نمی خوره و خیلی پیازداغ ریاضی سوالاتش رو زیاد کرده. الگوهم غیر استاندارده.
      ادبیات: موضوعی گاج + لغت و املا و تاریخ ادبیات لقمه مهر وماه. زبان فارسی دریافت خیلی به درد کنکور نمیخوره و زیادی حجیمه.
      عربی: خیلی سبز غزال موسوی یا کامل گاج. فوت و فن به درد نمی خوره و ایاد فیلی هم تست هاش کمه. عربی سفید خیلی منسجم نیست. الگو هم برای پرکاری خوبه ولی من پیشنهاد نمی کنم بیش از یک کتاب بخونید.
      معارف: گاج سمیعی عارف. پاسخ تست هاش مناسب تر از آی کیو هست. سفیر خردهم زیادی نکته داره. وقتی گاج هست چرا خیلی سبز؟ الگو هم پاسخ تشریحی کنکور ها رو نداره.
      زبان: مبتکران جامع + ...و نترسیم از متن رضا کیاسالار. کتابچه لغتش رو حتی اگر زبانتون خوبه مطالعه کنید مثال های جملات رو بخونید. گاج جامع کتابچه لغتش خوب نیست. تیک ایت هم همین طور. هر شب از ...و نترسیم از متن دو reading و یک cloze کار کنید و سعی کنید تکنیک ها رو به خوبی تمرین کنید. درک مطلب به زبان ساده حجیمه و برای سطح بالا کار کردن مناسب نیست. موفق باشید.
      سپاس فراوان دوست مهربان که اینقدر کامل جواب دادین

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام مجدد ب دوستان عزیز

بچه ها من امسال از dvd های مسعودی استفاده کردم ولی هنوز کنکور ندادم
      خواستم بگم خوبی ک داره فقط مثال متنوع زیاد حل میکنه هم تو درس فیزیک هم ریاضی(ریاضی منتظری به نظرم زمانی خوبه ک مفاهیم پایه رو خوب با مثال های متنوع فهمیده باشیم چون منتظری خیلی مفهومی سوال حل میکنه) و حتما لازم نیست فرمول ساختگی ک اون میگه حفظ کنیم با همون فرمول های کتاب هم میشه حل کرد مسئله رو- حالا این اقا اومده مثلا تستی و راه رو کوتاه تر کرده با فرمول های طلایی ب قول خودش.
      ویرایش توسط irms : 23 تیر 1396 در ساعت 00:52

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن